امین هاشمی سئو

۳ مرحله اصلی مشاوره سئو با امین هاشمی + تخفیف ویژه

خواندن این مطلب 2 دقیقه زمان میبرد

بروز‌رسانی‌شده در تاریخ 1402/09/19

اگر با امین هاشمی آشنا باشید حتماً اطلاع دارید امین در کنار دوره مگاسئو و خدمات سئو سایت، مشاوره هم ارائه می‌دهد که در مقاله بهترین مشاوره سئو هم در موردش حرف زدیم. در این مقاله می‌خواهیم در مورد مراحل مشاوره سئو امین هاشمی صحبت کنیم.

هدف مقاله این است که با روند مشاوره امین هاشمی آشنا شده و در انتها متوجه شوید که این خدمت برای شما مناسب است یا می‌توانید خودتان مشکل سایت‌تان را حل کنید و هزینه اضافه‌ای به خودتان تحمیل نکنید.

خب به نظرم برویم سراغ اصل مطلب

قدم اول: بررسی سرچ کنسول

اولین اقدام قبل از شروع جلسه با امین، دادن دسترسی سرچ کنسول است. امین در سرچ کنسول موارد خیلی مهم را بررسی می‌کند. مثلاً اگر ریزش کلیک داشته باشید در بخش پرفورمنس یو آر ال، صفحه یا کلمه‌ای که ریزش داشته را پیدا می‌کند. اگر صفحه‌ای ریزش داشته باشد به ترتیب محتوا، آف پیج و تکنیکال آن صفحه بررسی می‌شود.

پس در قدم اول در بخش پرفورمنس سرچ کنسول نقاط ضعف را پیدا می‌کند و با بررسی دقیق، راه‌حل آن را برای شما لیست کرده تا در جلسه به شما بگوید.

قدم دوم: بررسی تکنیکال

امین علاوه بر دسترسی سرچ کنسول از شما دسترسی ahref webmaster tools را هم می‌خواهد. او به کمک این ابزار تمام اشکالات تکنیکال را بررسی کرده و راه‌حل آن‌ها را هم به شما می‌گوید.

قدم سوم: بررسی آف پیج

در این قدم امین با ابزارهایی مثل Semrush یا Moz ضعف‌ها، ایرادات و کمبودهای سایت را بررسی کرده و برنامه سئو خارجی را برای شما طراحی می‌کند. اگر بودجه شما مشخص باشد کمک بزرگی به برنامه‌ریزی بهتر پلن آف پیج خواهد کرد.

نکته: علاوه بر این قدم‌هایی که گفته شد، اگر شما سئوکار هستید و به یک مشکل خاصی خورده‌اید می‌توانید با مطرح کردن آن موضوع خاص در جلسه مشاوره امین هاشمی، آن را حل کنید.

حرف آخر

همان‌طور که در مقاله وظایف مشاوره سئو گفتیم، یک مشاور سئو در درجه اول باید تجربه کار را داشته باشد و با چالش‌ها و ارورهای فنی آشنا باشد. در این مقاله دیدیم که در جلسه مشاوره سئو امین هاشمی تمام وظایف یک مشاور سئو انجام شده تا شما به هدفتان از جلسه مشاوره برسید.

در پایان اگر قصد دارید با امین هاشمی یک جلسه مشاوره داشته باشید بدانید که امین از جلسه دوم به بعد (در صورت نیاز) به شما تخفیف می‌دهد. اما قبل از رزرو جلسه اول حتماً به ما در تلگرام پیام دهید تا برایتان تخفیف ویژه بگیریم.

آیدی تلگرام های کانتنت برای دریافت تخفیف ویژه مشاوره سئو با آفای امین هاشمی: hicontent_net

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *