دوره مگاسئو امین هاشمی

کد تخفیف دوره مگاسئو امین هاشمی – بالای ۳ میلیون تومان :)

خواندن این مطلب < 1 دقیقه

بروز‌رسانی‌شده در تاریخ 1402/03/11

این مطلب برای شمایی که دنبال کد تخفیف دوره مگاسئو آقای امین هاشمی هستید، نوشته شده است. ما از خود آقای هاشمی درخواست کد تخفیف خیلی ویژه کردیم و ایشون محبت کردند به افرادی که از طریق های کانتنت می‌خواهند دوره مگاسئو را خریداری کنند یک تخفیف خیلییی ویژه درنظر بگیرند.

قیمت اصلی دوره ۷.۹۸۰.۰۰۰ تومان هست که در جشنواره‌های فروش خودشان با ۵.۹۸۰.۰۰۰ دوره را برای فروش قرار می‌دهند. اگر می‌خواهید از این تخفیف بیشتر بگیرید، کافیست هنگام خرید به پشتیبانی دوره مگاسئو بگویید که از طرف های کانتنت آمده‌ام تا دوره را ۵.۵۰۰.۰۰۰ برایتان لحاظ بکنند.

همچنین دوره شرایط اقساطی دارد؛ شروع ثبت نام با ۹۸۰ تومان یعنی سه جلسه دوره برایتان باز می‌شود – ۳ تا ۵ ماه برای پرداخت کل قسط وقت دارید (برای اطلاعات بیشتر به آیدی زیر پیام بدهید).

توجه داشته باشید که دوره مگاسئو آقای هاشمی در سایت شخصی aminhashemy.ir به‌زودی قرار داده می‌شود. فعلا برای دسترسی به دوره با پشتیبان این مجموعه از طریق تلگرام یا تماس تلفنی ارتباط بگیرید.

آیدی تلگرام: megaseosupport – شماره تماس: ۰۹۹۱۷۲۱۶۹۴۱

یادتان باشد برای دریافت تخفیف به پشتیبانی همین آیدی بگویید از طرف های کانتنت برای خرید دوره آمده‌ایم تا تخفیف ویژه‌تر را به شما بدهند.

اگر برای دریافت کد تخفیف دوره مگاسئو به مشکل خوردید با های کانتنت در ارتباط باشید. شماره تماس 09379645985 یا به آیدی https://t.me/hicontent_net در تلگرام پیام بدید.

در پایان هم اگر خواستید درباره بهترین دوره های آموزشی سئو اطلاعات بیشتری به دست بیاورید می‌توانید به مقاله بهترین دوره سئو سر بزنید و آن را مطالعه کنید.

5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *