دوره آموزش بورس بزرگان

موشکافی دوره آموزش بورس بزرگان (بررسی عمیق)

خواندن این مطلب 4 دقیقه زمان میبرد

بروز‌رسانی‌شده در تاریخ 1402/07/02

زمانی که بورس ایران در اوج سوددهی بود و هر روز می‌دیدیم که نقشه بازار سبز است، من هم مثل اکثر مردم تصمیم گرفتم وارد بازار بورس بشوم. در حالی که حتی نمی‌دانستم چطور خرید و فروش کنم، کد بورسی گرفتم و با 5 میلیون تومان چند سهم خریدم؛ با سیگنال‌هایی که از دوستم می‌گرفتم و سود می‌کردم، حس کردم به زودی میلیونر خواهم شد.

5 میلیون تومانم به 50 میلیون تومان تبدیل شد، من به طمع اینکه با سودی که کردم باز هم سهم بخرم و سود بیشتری کنم، سودم را برداشت نمی‌کردم؛ تا اینکه بورس شروع به ریزش کرد و من مدام به سبد سهامم نگاه می‌کردم و با خودم می‌گفتم: ای‌بابا هر چی سود کردم هر روز داره آب میشه! خبری هم از دوستم نبود که بگوید من چه‌کاری بکنم.

در نهایت با نصف سود از بازار خارج شدم و تصمیم گرفتم تا زمانی که این بازار را یاد نگرفتم آن‌طرف‌ها پیدایم نشود. آنجا بود که متوجه شدم باید به دنبال بهترین دوره های آموزش بورس بگردم و با جدیت بیشتری به دنبال یادگیری رفتم.

وقتی دوره آموزش بورس بزرگان را پیدا کردم، فهمیدم که این دوره همان دوره‌ای است که می‌خواستم؛ و حالا در این مقاله از سایت‌ های کانتنت تصمیم داریم این دوره را بررسی کنیم.

چرا آموزش بورس بزرگان انتخاب خوبی است؟

مثل همه‌ مقاله‌های معرفی دوره باید دلیل انتخاب آن دوره برای شما مشخص شود. تمامی بزرگان فعال در بازار سرمایه معتقدند که چهار رکن اساسی برای موفقیت در بازار سرمایه وجود دارد:

1. مدیریت سرمایه و ریسک

2. تحلیل تکنیکال و بنیادی

3. روانشناسی بازار

4. روانشناسی خویشتن

متأسفانه اکثر آموزش‌هایی که برای بورس وجود دارد، بیشتر روی تحلیل تکنیکال و بنیادی تمرکز دارند و به ۳ رکن دیگر توجه کمتری دارند. این در صورتی است که تحلیل تکنیکال و بنیادی نهایتاً ۳۰٪ از دانش فعالیت در بورس است. خرید و فروش سهام بدون توجه به ارکان دیگر چیزی جز ضرر برای شما نخواهد داشت.

دوره بزرگان بورس یکی از معدود دوره‌هایی است که هر ۴ رکن اساسی ورود به بازار را به صورت کامل، ساده و عملی به آموزش می‌دهد.

در ادامه مطلب سرفصل‌های این دوره بررسی می‌شود و شما متوجه می‌شوید که چرا ما این دوره را بررسی و معرفی کرده‌ایم.

استاد دوره

همان‌طور که در مقاله بهترین دوره فارکس گفتیم، باز هم تأکید می‌کنیم که هسته اصلی یک دوره آموزشی خوب مدرس است.

قبلاً در دو مقاله دوره آموزش ارز دیجیتال بزرگان و آموزش فارکس بزرگان سوابق و تحصیلات اساتید کانون بورس را معرفی کرده‌ایم. وقتی مصاحبه‌های دانشجویان قبلی این دوره را ببینید متوجه می‌شوید که حتی کسانی که با دانش صفر وارد این دوره شده‌اند، بسیار راحت و ساده مفاهیم را یاد گرفته و به نتیجه رسیده‌اند.

سرفصل‌های جامع

بازار بورس ایران بازاری چند جانبه است. به این معنی که برای پیدا کردن یک سهام خوب و مستعد رشد علاوه بر بررسی تکنیکالی سهم، آن را از لحاظ تابلو خوانی، بنیادی و روانشناسی بازار هم بررسی کرد. لذا دوره‌ای مناسب است که به شما یاد بدهد چطور از همه جوانب سهم را بررسی کنید.

دوره آموزشی بورس بزرگان همان دوره‌ای است که قدم به قدم از صفر به شما یاد می‌دهد که چطور سهم مناسبی انتخاب کنید؟ کجا وارد و کجا خارج شوید؟

مدت زمان دوره

دوره جامع بزرگان بورس ۱۰ گام دارد و طی ۵۱ ساعت به‌صورت تئوری و عملی در ۱۷ جلسه سه ساعته برگزار می‌شود.

در زمان انتشار این مقاله (۲۹ تیرماه ۱۴۰۲) کانون بورس بعد از ۱۴۳ دوره موفق، دوره ۱۴۴ اُم جامع بزرگان بورس را با ظرفیت محدود آغاز کرده است.

سرفصل‌های دوره جامع بزرگان بورس

در این بخش مباحث ابتدایی و تحلیل تکنیکال کاربردی در ۱۰ گام تدریس می‌شود.

گام اول: دوره ورود به بازار بورس

گام دوم: دوره مدیریت ریسک و سرمایه

گام سوم: دوره روانشناسی خویشتن

گام چهارم: دوره آموزش نرم‌افزار متا تریدر

گام پنجم: دوره تحلیل تکنیکال مقدماتی و تکنیک‌های تابلو خوانی

گام ششم: تکنیکال پیشرفته

گام هفتم: دوره روانشناسی بازار

گام هشتم: دوره تحلیل بنیادی

گام نهم: دوره تدوین قدرتمندترین استراتژی‌های معامله‌گری

گام دهم: دوره کارگاه‌های عملی داخل و خارج از کلاس

نکته: هرکدام از این گام‌ها، مباحث کاربردی زیادی دارند که در صفحه دوره آموزش بورس بزرگان می‌توانید جزئیات آن را بررسی کنید.

آموزش تئوری و عملی

مثل همه آموزش‌های کانون بورس، در دوره آموزش بورس بزرگان نیز تمرین عملی و رفع اشکال حین آموزش فراموش نشده است. نکته مهم اینکه شما زیر نظر استاد داخل و خارج از کلاس، در فضای مناسب که کانون بورس فراهم کرده است، امکان کار عملی و کار با نرم‌افزار را دارید. همچنین سهم‌های پیشنهادی دانشجویان در کارگاه‌های عملی تحلیل و بررسی خواهد شد.

پشتیبانی هر جلسه

هر جلسه چند روز بعد از اتمام کلاس به‌صورت هفتگی در گروه‌های تلگرامی برای شما پشتیبانی و رفع اشکال برگزار می‌شود؛ یعنی برای هر جلسه آموزشی، ۱ جلسه پشتیبانی هم در نظر گرفته شده است.

دوره حضوری و غیرحضوری

دوره جامع بزرگان بورس به ‌صورت حضوری و غیرحضوری برگزار می‌شود. درصورتی‌که به صورت غیرحضوری شرکت کنید، فیلم جلسات دوره حضوری در اختیار شما قرار می‌گیرد و مانند دوره حضوری شما پشتیبانی کامل می‌شوید.

قیمت مناسب

این دوره نسبت به مدت آموزش و پشتیبانی و سرفصل‌های آموزشی که پوشش می‌دهد، هزینه واقعاً مناسبی دارد. در نظر بگیرید کسانی که بدون آموزش و از روی هیجان وارد بورس شدند و با ضررهای سهمگین خارج شدند می‌توانستند با هزینه‌ای به مراتب کمتر از ضرری که کردند آموزش ببینند و سرمایه خودشان را رشد دهند. پس هزینه کردن برای یادگیری چنین مهارتی، سرمایه‌گذاری هوشمندانه است.

شرایط پرداخت اقساط

اگر قصد شرکت در دوره حضوری را داشته باشید این امکان برای شما فراهم شده که هزینه دوره را در چند بخش پرداخت کنید.

ویژگی‌های دوره آموزش بورس بزرگان

  • سرفصل‌های جامع
  • اساتید با تحصیلات دانشگاهی مرتبط با بازارهای مالی و تجربه چندین ساله
  • شیوه و فن بیان عالی در تدریس مفاهیم
  • آموزش تئوری و عملی
  • آموزش حضوری و دسترسی به استاد دوره، جزوه‌ها و فیلم‌های آموزشی
  • پشتیبانی ۱۷ جلسه‌ای در تلگرام
  • امکان شرکت دوره به‌صورت غیرحضوری و با هزینه کمتر
  • قیمت مناسب دوره حضوری نسبت به مدت آموزش و پشتیبانی و سرفصل‌های آموزشی
  • تخفیف ویژه + ثبت‌نام اقساطی

جمع‌بندی

در این مقاله یکی از بهترین دوره‌های آموزش بورس یعنی دوره آموزش بورس بزرگان را برای شما بررسی کردیم. اما یک حقیقت مهم در مورد بورس را باید با شما در میان بگذاریم:

بازار بورس بازار رسیدن به سودهای نجومی در زمان کوتاه نیست و برای موفقیت و رسیدن به سود در این بازار حتماً باید آموزش حرفه‌ای و معتبر ببینید و با تمرین کردن به مباحث آن مسلط شوید.

این را به یاد داشته باشید استمرار حضور شما در بورس زندگی شما را متحول می‌کند، نه سودهای بزرگ و مقطعی.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *