بررسی جامع دوره آموزش ارز دیجیتال بزرگان

خواندن این مطلب 4 دقیقه زمان میبرد

بروز‌رسانی‌شده در تاریخ 1402/07/02

اگر شما جزو افرادی هستید که به دنیای ارزهای دیجیتال علاقه‌مندید و تصمیم دارید در یک دوره خوب شرکت کنید تا به‌صورت حرفه‌ای وارد این حوزه شوید، به هیچ وجه در خواندن این مقاله تعلل نکنید؛ چون با انتخاب اشتباه یک دوره آموزشی علاوه براینکه وقت و سرمایه‌تان هدر می‌رود، از آینده کاری‌تان هم ناامید می‌شوید و شاید عطایش را به لقایش ببخشید. بنابراین نباید در انتخاب بهترین دوره ارز دیجیتال بی‌گدار به آب زد.

قبلاً در مطلب بهترین دوره‌ های ارز دیجیتال، از اهمیت آموزش ارزهای دیجیتال صحبت کردیم و به ویژگی‌های یک دوره ارز دیجیتال معتبر اشاره کردیم. در این مطلب به‌طور کامل دوره آموزش ارز دیجیتال بزرگان را بررسی می‌کنیم.

چرا آموزش ارز دیجیتال بزرگان معتبر است؟

آموزش ارز دیجیتال بزرگان

در دوره آموزش ارز دیجیتال بزرگان، شما مباحث آموزشی دنیای ارزهای دیجیتال را در یکی از بهترین و تخصصی‌ترین آموزشگاه‌های حوزه بازارهای مالی در ایران و توسط اساتیدی که تجربه و تحصیلات دانشگاهی مرتبط با بازارهای مالی و سرمایه‌گذاری دارند، یاد می‌گیرید. به گونه‌ای که برای یادگیری مهارت‌های ترید و سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال درگیر دوره‌های متعدد آموزشی نخواهید شد.

استاد دوره

همان‌طور که قبلاً هم گفتیم، هسته اصلی یک دوره آموزشی خوب مدرس است. اساتید دوره ارز دیجیتال کانون بورس علاوه بر تحصیلات آکادمیک مرتبط با بازارهای مالی و تجربه چندین ساله در این حوزه، در انتقال مفاهیم و تجربیات خود بیان کاملاً ساده و قابل‌فهمی دارند. وقتی تجربه دانشجویان قبلی این دوره را مشاهده کنید، می‌بینید که همگی به این نکته اشاره می‌کنند که دوره ارز دیجیتال مهدیار حاجی علی به‌شدت کاربردی، ساده‌سازی شده و قابل‌فهم است.

مقاله پیشنهادی: بهترین دوره آموزشی فارکس

سرفصل‌های جامع

از آنجایی که دنیای ارزهای دیجیتال بسیار گسترده است و موضوعات متنوعی دارد، دوره آموزشی ارز دیجیتال بزرگان طوری طراحی‌شده است که نیازی نباشد که برای یادگیری یک بخش، مجبور شوید دوره دیگری شرکت کنید. مثلاً اگر برای معامله کردن نیاز به تحلیل آنچین دارید، در این دوره آموزش می‌بینید و وقت و هزینه شما تلف نمی‌شود.

در ادامه مطلب، سرفصل‌های این دوره را معرفی می‌کنیم.

مدت زمان دوره

دوره آموزش ارز دیجیتال بزرگان شامل ۲ بخش است:

 • بخش اول: پیش‌نیاز دوره شامل ۲۱ ساعت تحلیل تکنیکال کاربردی، مخصوص ارزهای دیجیتال
 • بخش دوم: ۳۰ ساعت دوره تخصصی رمز ارزها
بخش اول: پیش‌نیاز دوره ارز دیجیتال بزرگان

در این بخش مباحث ابتدایی و تحلیل تکنیکال کاربردی در6 گام تدریس می‌شود.

 • گام اول : ورود به بازار ارزهای دیجیتالی (آموزش مفاهیم اولیه بازار)
 • گام دوم : کیف های پول (آموزش انواع کیف پول و روش کار با آنها)
 • گام سوم : آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی مخصوص ارزهای دیجیتال
 • گام چهارم : آموزش تکنیکال پیشرفته و پرایس اکشن مخصوص ارز های دیجیتال
 • گام پنجم : تریدینگ ویو (آموزش امکانات تریدینگ ویو و کاربرد آن در رمز ارزها)
 • گام ششم :کار با صرافی های معتبر جهانی مانند بایننس ،کویینکس و…(آموزش بایننس و… به همراه امکانات آنها)
بخش دوم: دوره اصلی

در این بخش مباحث تخصصی و کاربردی ارزهای دیجیتال در 5 گام تدریس می‌شود.

 • گام هفتم: آموزش فاندامنتال مقدماتی ارزهای دیجیتال
 • گام هشتم: آموزش فاندامنتال پیشرفته و تحلیل آن چین ارزهای دیجیتالی
 • گام نهم: آموزش پیشرفته‌ترین استراتژی های تخصصی ارزهای دیجیتالی
 • گام دهم: آموزش استخراج و تولید ارزهای دیجیتالی
 • گام یازدهم: کارگاه‌های عملی داخل و خارج از کلاس زیر نظر استاد دوره

دوره ارز دیجیتال بزرگان

آموزش تئوری و عملی

حوزه ارزهای دیجیتال علاوه بر ترید کردن، در زمینه سرمایه‌گذاری و استخراج هم فرصت‌های زیادی برای کسب درآمد دارد. این نکته اهمیت تمرین عملی در حین آموزش و تحت نظر استاد را بیشتر می‌کند تا اشکالات به‌صورت کامل رفع شود. نکته مهم این دوره، مثال‌های متعدد معاملاتی، پیاده‌سازی استراتژی های تخصصی به‌صورت عملی و کارگاهی و تحلیل ارزهای دیجیتال در کلاس توسط دانشجویان و ارائه راهکار از طرف استاد برای رفع اشکالات است.

نظرات دانشجوهای قبلی

برای اینکه بفهمید یک دوره پرمحتواست و ارزش شرکت کردن دارد، باید نظرات دانشجویان قبلی را بخوانید، درباره دوره‌های دیگر مدرس پرس‌وجو کنید و از افرادی که در دوره شرکت کردند، نظرشان را بپرسید. البته توجه کنید که صرفاً شرکت در یک دوره تضمین نمی‌کند که نتیجه بگیرید. برای موفقیت نیاز است که آنچه یاد گرفته‌اید را تمرین کنید و به‌کار بگیرید. پیشنهاد می‌کنیم از صفحه آموزش ترید ارز دیجیتال بزرگان نظرات نوشته شده و ویدیوهای دانشجویان قبلی این دوره را ببینید.

پشتیبانی هر جلسه

هر جلسه، چند روز بعد از اتمام کلاس به‌صورت هفتگی، در گروه‌های تلگرامی برای شما پشتیبانی و رفع اشکال برگزار می‌شود. یعنی برای هر جلسه آموزشی 1 جلسه پشتیبانی هم در نظر گرفته شده است.

دوره حضوری و غیرحضوری

دوره آموزش ارز دیجیتال بزرگان به‌صورت حضوری و غیرحضوری برگزار می‌شود. درصورتی‌که به صورت غیرحضوری شرکت کنید، فیلم جلسات دوره حضوری در اختیار شما قرار می‌گیرد و مانند دوره حضوری شما پشتیبانی کامل می‌شوید.

قیمت مناسب

این دوره نسبت به مدت آموزش ۴ ماهه و پشتیبانی و سرفصل‌های آموزشی که پوشش می‌دهد، هزینه مناسبی دارد. فراموش نکنید که شما در این دوره مباحث ارزهای دیجیتال را به صورت کامل یاد می‌گیرید و به یک متخصص در حوزه ترید، سرمایه گذاری و استخراج ارزهای دیجیتال تبدیل می‌شوید. هزینه کردن برای یادگیری چنین مهارتی، سرمایه‌گذاری هوشمندانه است.

شرایط پرداخت اقساط

اگر قصد شرکت در دوره حضوری را داشته باشید این امکان برای شما فراهم‌ شده که هزینه دوره را در چند بخش پرداخت کنید.

جمع‌بندی

اگر در گوگل دوره‌های آموزش ارز دیجیتال را جست‌وجو کنید، با حجم زیادی از دوره‌ها روبه‌رو می‌شوید! در حال حاضر یکی از بهترین دوره‌های ایران “دوره آموزش ارز دیجیتال بزرگان” است. اگر سرچ کنید «دوره کامل ارز دیجیتال» این دوره در لینک ۱ گوگل است. ما در این مقاله از سایت آموزشی‌ های کانتنت این دوره را برای شما بررسی کردیم.

در نهایت اگر بخواهیم خلاصه‌ای از دلایلمان برای معرفی این دوره بگوییم:

 • سرفصل‌های جامع و کاملا عملی
 • آموزش حضوری و غیرحضوری و دسترسی به استاد دوره، جزوه‌ها و فیلم‌های آموزشی
 • شروع دوره از صفر تا متخصص شدن در بازار ارزهای دیجیتال
 • شیوه و فن بیان عالی در تدریس مفاهیم
 • پشتیبانی ۱۷ جلسه‌ای در تلگرام
 • نظرات دانشجویان قبلی
4.5/5 - (12 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *