دوره دیجیتال مارکتینگ عادل طالبی

بررسی دوره دیجیتال مارکتینگ عادل طالبی + ویدیو

خواندن این مطلب 7 دقیقه زمان میبرد

بروز‌رسانی‌شده در تاریخ 1402/12/22

 

در دنیای دیجیتال مارکتینگ سردرگم بودم، دیدگاهم این بود که برای دیجیتال مارکتر شدن باید مهارت‌های مثل: سئو، گوگل ادز، تولید محتوا، تبلیغات کلیکی، بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی همه را متخصص بشوم اما وقتی به گستردگی این موضوع‌ها فکر می‌کردم قید یادگیری را می‌زدم.

وقتی با تعریف عادل طالبی از دیجیتال مارکتینگ آشنا شدم و نقشه راه یادگیری را در وبینار مسیر ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ از او یاد گرفتم، مسیر برایم شفاف شد و متوجه اشتباهاتم برای یادگیری دیجیتال مارکتینگ شدم. (لینک به پادکست تلگرام داده شده با فیلتر شکن باز کنید)

در مقاله بهترین دوره دیجیتال مارکتینگ ۳ دوره خوب این حوزه را معرفی کردم اما اینجا به‌صورت تخصصی قصد دارم دوره دیجیتال مارکتینگ عادل طالبی را برای شما بررسی کنم.

پیش از اینکه شروع کنم باید بگویم که این دوره یک آدم باحوصله می‌خواهد! اگر حوصله گذراندن یک آموزش طولانی را ندارید این دوره به کارتان نمی‌آید اما اگر به دنبال رشد و توسعه مهارت‌هایتان در زمینه دیجیتال مارکتینگ هستید این دوره همان چیزی است که باید ببینید.

خب قبل از معرفی دوره بد نیست با بنیان‌گذار و طراح آن آشنا شویم.

عادل طالبی را بیشتر بشناسیم

عادل طالبی

نام عادل طالبی با دیجیتال مارکتینگ و کسب و کارهای آنلاین گره خورده است. بسیاری او را به‌عنوان یک فرد متخصص و حرفه‌ای می‌شناسیم و ممکن است تصور کنیم او به قله دانش رسیده است اما خود عادل طالبی چنین باوری ندارد. درواقع همین ویژگی او را در مسیر رشد نگه‌داشته است.

طالبی به‌روز است، مدام خود را آپدیت می‌کند و برای رسیدن به اطلاعات جدید حوزه دیجیتال مارکتینگ زمان صرف می‌کند. او باور ندارد که یادگیری‌اش به انتها رسیده و همه چیز را می‌داند به همین دلیل است که همیشه حرف‌های تازه برای گفتن دارد و می‌تواند ساعت‌ها از تجربیات نو بگوید.

خلاصه‌ای از رزومه عادل طالبی

۱۳۷۲: شروع کار با برنامه نویسی اسمبلی – بیسیک – سی – سی پلاس پلاس

۱۳۷۶: ورود به دنیای نرم افزارهای مالی، اداری، اتوماسیون اداری و …

۱۳۷۹: آغاز به کار در حوزه وب با طراحی سایت

۱۳۸۲: اولین فروشگاه اینترنتی

۱۳۸۲: اولین وبسایت در حوزه بازاریابی محتوایی

۱۳۸۳: اولین پلتفرم B2B – آغاز فعالیت در حوزه بازاریابی اینترنتی

۱۳۸۳: طراحی نرم افزارهای مدارس، وب سایت مدارس و …

۱۳۹۰: راه‌اندازی چند استارتاپ در حوزه‌های B2B و خدمات

۱۳۹۴: راه‌اندازی استارتاپ تیزلند

۱۳۹۵: تدریس دیجیتال مارکتینگ در سازمان مدیریت صنعتی

۱۳۹۵: راه‌اندازی چند فروشگاه اینترنتی از جمله کتابم کو، نیمکت بوک و …

۱۳۹۶: عضویت در هیات مدیره انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی

۱۳۹۶: انتشارات برآیند (ناشر تخصصی حوزه کسب و کارهای دیجیتال)

۱۳۹۷: آژانس تخصصی خدمات دیجیتال مارکتینگ منظم

۱۳۹۷: استارتاپ میم

۱۳۹۸: دبیر انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی تا بهمن ۱۴۰۲

۱۳۹۹: آکادمی منظم، آموزش‌های مهارتی و کاربردی

۱۴۰۲: تاسیس شرکت دیجیتال مارکتینگ آپتیموم در کانادا

۱۴۰۲: مشارکت در تاسیس هلدینگ نورد ترایتک در کانادا

همانطور که دیدید عادل طالبی مجموعه‌ای از تجربیات ارزشمندی دارد که آن را در اختیار افراد علاقمند گذاشته است. او از سال ۹۶ آموزش‌های حضوری در دانشگاه‌های تهران شروع کرد و در سال ۱۳۹۹ تصمیم گرفت فرمت آموزش‌های حضوری را به غیر حضوری و آنلاین تبدیل کند.

آشنایی با دوره دیجیتال مارکتینگ عادل طالبی

دوره دیجیتال مارکتینگ عادل طالبی

دوره بازاریابی دیجیتال از ابتدای فروردین ۹۹ به‌صورت آنلاین شروع شد و تا امروز مطالب جدید در قالب وبینارها و ویدیوهای آموزشی به آن اضافه شده است.

این دوره یک مسیر ۹۰۰ روزه است و در نهایت از شما یک دیجیتال مارکتر واقعی می‌سازد. البته برای دیجیتال مارکتر حرفه‌ای شما باید برای مطالعه، بررسی کافی و انجام تمرینات زمان بزارید.

مدرس کل فرآیند آقای عادل طالبی هست – جاهایی نیازه از جنبه‌های مختلف به موضوع نگاه شود، مثلا در بخش محتوا از افراد خبره خواسته شده نظراتشون را بیان کنند – در کل ۸۰% دوره با آقای عادل طالبی است.

به قول آقای طالبی “دیجیتال مارکتینگ مثه آش میمونه، آش قشنگ باید جا بیفته نیازه دانه و لوبیاش آب بخوره اصطلاحن بخیسونیش بعد باید به موقع اینو بپزی به موقع پیازش رو بریزی، بعد به موقع رشته‌ش رو . زود رشته رو بریزی وا میره، اگه دیر بریزی نمیپزه خام میشه.”

در این دوره، شما با تکرار یا ترجمه منابع خارجی روبه‌رو نیستید، بلکه نتیجه ۲۲ سال تجربیات آقای طالبی را به دست می‌آورید.

شروع دوره…

در بخش‌های ابتدایی دوره مباحث تئوری مطرح شده است. چرا که افراد با سطوح مختلفی وارد دوره می‌شوند به همین دلیل آقای طالبی از صفر یعنی هاست و دامنه آموزش‌ها را شروع می‌کنند. بعد دوره کاملا عملی و پروژه محور استارت می‌خورد.

روش یادگیری عادل طالبی: او می‌گوید: “من به شما یاد گرفتن را یاد می‌دهم و شما می‌توانید با تغییرات کسب و کار خودتان را وفق بدهید. این بهترین روش یادگیری است.

سرفصل‌های دوره

سرفصل‌های این دوره بسیار مفصل است اما به‌صورت کلی به ۲ قسمت تقسیم می‌شود:

+ مسیر اصلی یادگیری دیجیتال مارکتینگ (بخش‌های ۱ تا ۸، جلسات ۱ تا ۴۹) که اصول، مقدمات، تکنیک‌ها و ابزارهای دیجیتال مارکتینگ را یاد می‌گیرید.

+ موضوعات تخصصی (بخش ۹، جلسات ۵۰ تا ۹۰) – از جلسه ۵۰ به بعد، موضوعات تخصصی مطرح می‌شوند که شما بنا به نیاز یا علایق‌تون می‌توانید انتخاب کنید کدام را ببینید.

هر جلسه هم شامل ۲ تا ۴ ساعت ویدئوی آموزشی است. برای دیدن جزئیات هر سرفصل به سایت mydmc سر بزنید.

پشتیبانی دوره

بعد از خرید دوره تا ۲ سال از پشتیبانی و آپدیت‌های دوره استفاده می‌کنید بعد از این زمان، با خرید اشتراک جزئی ۲ سال دیگر پشتیبانی را تمدید می‌کنید. (هزینه کمی برای تمدید درنظر گرفته شده برای پهنای باند و هاست – باز هر سوالی برایتان پیش بیاید می‌توانید بپرسید)

مدرس دوره به تک تک سوالات شما در کامنت هر ویدیو، وبینارها و گروه تلگرام پاسخ خواهد داد. افرادی که جدیدا به دوره را خریداری می‌کنند، گروه پشتیبانی جدایی دارند.

وبینارهای پرسش و پاسخ

هر ماه یک وبینار برای جمع بندی و پرسش و پاسخ در نظر گرفته شده است. در این جلسات هم سوالات دیگران را می‌شنوید و هم سوالات خودتان را هم می‌توانید بپرسید.

مبنای یادگیری شما وبینار نیست اما وبینارها، لایو اینستاگرام و پرسش و پاسخ کامنتی دوره را لذت بخش‌تر و تعاملی کرده است.

گواهی دوره

این دوره مدرکی به شما نمی‌دهد. اعتبار واقعی شما، تخصص و تجربه شماست. اغلب کارفرماهای حرفه‌ای به دستاوردهای شما نگاه می‌کنند. در واقع مدرک شما مهارت شماست.

قیمت دوره

در حال حاضر قیمت اصلی دوره ۱۱.۷ میلیون تومان است؛ اگر دنبال تخفیف ویژه هستید قبل از ثبت‌نام در سایت mydmc به تلگرام های کانتنت “hicontent_net” پیام بدهید.

چگونه آموز‌ش‌ها را بگذرانیم تا نتایج خوبی بگیریم؟

مدل دیدن دوره: ویدیو مدنظر را با دقت ببینید و تمریناتی که در هر بخش گفته شده را حتما انجام بدهید.

عجله نکنید: چون مباحث دیجیتال مارکتینگ گسترده‌ است و زمان زیادی می‌خواهد، پیشنهاد می‌کنم برای تمام کردن دوره عجله نکنید و روی یادگیری و عمیق شدن تمرکز بزارید.

وقت بگذارید: هر جلسه را که می‌بینید پرسش و پاسخ‌های زیر ویدئو را هم گوش کنید. در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی شرکت کنید. منابع و مراجعی که معرفی می‌شوند را هم مطالعه و تمرین کنید. تمرینات دوره نتایج بسیار خوبی برای شما دارد. آنچه شما را می‌سازد تمرینات است!

این دوره به درد چه کسانی میخورد؟

دسته اول: کسانی که یک کسب و کار آفلاین دارند و میخواهند وارد فضای انلاین بشوند.

دسته دوم: کسانی که در فضای آنلاین حضور دارند و احتمالا در شبکه‌های اجتماعی هم مقداری کار کرده‌اند و قصد دارند قوی‌تر ادامه بدهند.

دسته سوم: مدیرانی که شرکت دارند و برای برونسپاری دیجیتال مارکتینگ قصد دارند به آن مسلط شوند.

دسته چهارم: کسانی که می‌خواهند مهارت دیجیتال مارکتینگ را یاد بگیرند و از آن کسب درآمد کنند.

این دوره برای چه کسانی مناسب نیست؟

– اگر اهل تمرین کردن و مطالعه کردن نیستید، عجول و دنبال نتایج یک‌شبه هستید این دوره برای شما خوب نیست.

– اگر از دسته افرادی هستید که دنبال یک معجون برای یادگیری سریع مهارت هستید این دوره به دردتان نمی‌خورد.

– اگر دنبال موضوعات بسیار تخصصی مثل آموزش کامل گوگل آنالیتیکس یا سئو و… هستید احتمالا به درد شما هم نمیخورد! مثلا در این دوره ۱۰ تا ۱۲ ساعت آنالیتیکس پوشش داده شده است؛ اما اگر بخواهید فقط در آنالیتیکس عمیق بشوید این دوره مناسب این کار نیست.

سوالات متداول در مورد دوره:

۱. پشتیبانی دوره توسط خود آقای طالبی انجام می‌شود؟

در یک گروه تلگرامی اعضای دوره به همراه آقای طالبی حضور دارند و تا جایی که زمانشان اجازه بدهد پاسخ شرکت کنندگان را می‌دهند.

۲. دانشجویی که تازه وارد دوره می‌شود سوالاتش را کجا بپرسد؟

انتهای ویدئو مربوطه – در گروه تلگرامی – در وبینارهای عمومی با آقای طالبی.

۳. در هفته چند ساعت وقت برای تمرین‌ها لازم است؟

تمرین بخش مهم یادگیری است. با نکته برداری و سرچ کردن وسط دوره برای هر قسمت، ۵ ساعت میانگین تایم بزارید و برای تمرینات هم ۱۵ ساعت. شما تعیین می‌کنید چقدر وقت بزارید و در چه زمانی ویدیوها را ببینید، اما به طور میانگین هفته‌ای ۱۵ ساعت برایش برنامه‌ریزی بکنید.

۴. دانشجو فقط ۲ سال به دوره و پرسش و پاسخ دسترسی دارد؟

پس از پایان دوره دو ساله هم بدون محدودیت می‌توانید از آموزش‌ها استفاده کنید و در پرسش و پاسخ‌ها شرکت کنید. نهایتاً تنها با پرداخت حق عضویت جزئی (۹۰۰ هزار تومان) می‌توانید اشتراک سامانه آموزشی را ۲ سال دیگر تمدید کنید.

۵. آیا تنها کلیات گفته می‌شود یا به جزئیات هم اشاره می‌کنید؟

بعضی جاها کلیات گفته شده و بقیه را می‌سپاریم به مطالعه بیشتر شما؛ بعضی جاها لازمه بیشتر عمیق شویم.

۶. آیا دوره آپدیت است؟

دنیای دیجیتال مارکتینگ به سرعت تغییر می‌کند و این دوره هم متناسب با تغییرات از طریق ویدیوهای جدید و وبینارهای ماهانه دائما در حال Upgrade است.

۷. دوره بازاریابی دیجیتال جلسه حضوری هم دارد؟

نه، کل دوره به صورت ویدئوهای ضبط شده و جلسات آنلاین است. گاهی دور هم جمع می‌شویم، ولی نه برای یادگیری بلکه برای ارتباط و شبکه‌سازی.

۸. مباحث دوره پیشرفته است؟

مباحث دوره از مبانی و مسائل متوسط و تا حد پیشرفته بوده و از سطح پیشرفته بالاتر در این دوره پوشش داده نمی‌شود. آقای طالبی برای آشنایی بیشتر در هر حوزه تمام منابع برای عمیق شدن را به شما معرفی کرده است.

مهمترین ویژگی‌های دوره بازاریابی دیجیتال عادل طالبی:

تجربه بالا و سخاوتمند بودن مدرس در انتقال اطلاعات، امکان شبکه‌سازی و ارتباط‌گیری با افراد مؤثر، داشتن گروه پشتیبانی، پوشش دهی کامل مباحث بازاریابی دیجیتال و پروژه محور بودن از ویژگی‌های بارز این دوره آموزشی است.

وقتی آموزش‌های رایگان هست، چرا پول دوره بدهم؟

در یوتیوب، آپارات و سایت‌های مختلف، محتوای آموزش خوبی وجود دارد. فقط در کانال تلگرام کار و کسب آقای طالبی (kar_kasb@) بیش از ۸ هزار دقیقه فایل صوتی و ویدئویی رایگان وجود دارد. اتفاقاً بخش قابل توجه این دوره، بر اساس همان فایل‌های صوتی و وبینارهاست.

اما، چند تفاوت مهم وجود دارد: اول اینکه شما در این دوره طبق یک نقشۀ‌راه پیش می‌روید. دوم اینکه در این دوره تمرین‌هایی وجود دارد که باید انجام دهید. سوم اینکه به سوالات شما وقتی به مشکل بر می‌خورید پاسخ داده می‌شود و چهارم اینکه امکان شبکه‌سازی با دیگر شرکت‌کنندگان در دوره را دارید.

برای جزئیات بیشتر در مورد دوره‌های رایگان، حتما به مقاله «دوره رایگان یا پولی» سر بزنید.

قبل از خرید دوره بیایید…

در سایت mydmc ثبت‌نام کنید ولی هزینه‌ای پرداخت نکنید. بعد از ثبت‌نام به ۷۰+ ویدیو رایگان برای مدت محدود (۳۰ روز) دسترسی خواهید داشت؛ ویدیوها و وبینارهای رایگان را با دقت ببینید، در نهایت اگر دوست داشتید از آقای عادل طالبی دیجیتال مارکتینگ را بیاموزید، در دوره شرکت کنید تا به ۴۰۰ ساعت آموزش و بیش از ۳۰۰۰ فایل پرسش و پاسخ تخصصی دسترسی داشته باشید.

با ثبت‌نام در سایت ۷۰+ جلسه دوره را رایگان ببینید

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *