محمد محبی

آشنایی با محمد محبی، متخصص سئو فروشگاهی

خواندن این مطلب 2 دقیقه زمان میبرد

محمد محبی یکی از سئوکاران مطرح کشور و متخصص در زمینه سئو سایت فروشگاهی است. با او هم صحبت شدیم تا از داستان موفقیتش برای ما بگوید.

محمد محبی چگونه وارد مسیر سئو شد؟

محمد حدوداً ده سال پیش کار خود را با طراحی سایت شروع کرد و ۴ سال در این حوزه به صورت حرفه‌ای فعال بود. در آن سال‌ها تب داغ دیجیتال مارکتینگ او را جذب خودش کرد. تصمیم گرفت آموزش ببیند تا بتواند به صورت تخصصی دیجیتال مارکتینگ را دنبال کند. او موفق شد دوره‌های معتبری در این حوزه ببیند و یادگیری عمیقی داشته باشد.

محبی

دوره‌هایی که محمد محبی گذرانده و دوست داشت به همراهان های کانتنت هم معرفی کند را در زیر برایتان آورده‌ایم:

• دیجیتال مارکتینگ گوگل گاراج

• دوره دیجیتال مارکتینگ واقعی ژان بقوسیان

• دوره دیجیتال مارکتینگ رهنما کالج

• دوره سئو وبسیما (امین اسماعیلی)

آشنایی محمد محبی با سئو از همین دوران شروع شد. محمد می‌گوید: بعد از شرکت در دوره‌ی جادوی سئو مهران منصوری فر و بازاریابی محتوا یوسف فراهانی فهمیدم که مباحث مرتبط به سئو واقعاً همان چیزی است که مرا هیجان‌زده می‌کند. وقتی نتیجه‌ی جذب مخاطب و افزایش فروش فراتر از حد انتظار کارفرما را می‌بینم احساس رضایت زیادی دارم و این احساس، سئو را برای جذاب کرده است.

سوابق کاری محمد محبی

محمد در حال حاضر مدیر سئوی بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی پوشاک بانوان یعنی آی بولک است.

او نه تنها به عنوان یک متخصص سئو فروشگاهی در برندهای مطرح کار کرده؛ بلکه به عنوان مشاوره سئو هم به کسب‌وکارها کمک می‌کند. اگر پروژه‌ای دارید حتماً از مشاوره رایگان و بررسی کامل سایت‌تان توسط محمد استفاده کنید.

از دیگر سوابق کاری محمد محبی در زمینه سئو می‌توانیم به فعالیت او در سمت مدیر سئو آژانس دیجیتال مارکتینگ آی برند اشاره کنیم.

همچنین برندهای مطرحی مثل آیلا شاپ، پاچنگ، دلسامزون، قبیله استایل و ساتیا اسپرت، آیسوکالکشن و… هم از تخصص محمد محبی استفاده کرده و نتایج خوبی گرفته‌اند.

جمع‌بندی و یک توصیه از زبان محمد محبی

اوایل کارم فکر می‌کردم هر چه تعداد پروژه‌هایی که کار می‌کنم بیشتر باشد بهتر است و درآمدم بیشتر می‌شود. اما وقتی پروژه‌های سنگین‌تری گرفتم و تجربه‌ام خیلی بیشتر شد، برای بالاتر بردن کیفیت کار متعهد شدم که فقط سالی ۳ پروژه سئو بگیرم تا بتوانم بهترین نتایج را برای کارفرما رقم بزنم.

این نتایج است که برای یک سئوکار اعتبار می‌سازد و به دنبال خودش رشد درآمدی هم می‌آورد. به افرادی که به تازگی وارد دنیای سئو شده‌اند، پیشنهاد می‌کنم به دنبال تخصص و تجربه باشند و ایمان داشته باشند که درآمد خوب با تخصص بالا ایجاد می‌شود.

برای ارتباط با محمد محبی می‌توانید از طریق صفحات شبکه‌های اجتماعی لینکدین یا اینستاگرام با او در ارتباط باشید.

اینستاگرام: Mohebi_seo

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *