دوره بازاریابی محتوا

بهترین دوره بازاریابی محتوا کدام است؟ (همراه کد تخفیف)

خواندن این مطلب 5 دقیقه زمان میبرد

بروز‌رسانی‌شده در تاریخ 1401/12/24

آیا دوست دارید با یک مقاله بهترین دوره بازاریابی محتوا را پیدا کنید؟ بهتر است بدانید که خیلی خوش شانس هستید چون در این مقاله قرار است ۴ تا از بهترین دوره های کانتنت مارکتینگ را از نظر معیارهای مدرس، سرفصل، پشتیبانی و مدت زمان و قیمت دوره بررسی کنیم. شما در پایان این مقایسه به‌راحتی می‌توانید بهترین دوره آموزشی بازاریابی محتوایی را انتخاب کنید.

اگر می‌خواهید درباره دوره‌های دیجیتال مارکتینگ هم اطلاعات کسب کنید، حتمآ نیم‌نگاهی به صفحه بهترین دوره دیجیتال مارکتینگ بیندازید.

چرا برای یادگیری بازاریابی محتوا هزینه کنیم؟

دوره آموزشی بازاریابی محتوایی

هیچ تخصص و مهارتی در دنیا ارزان به دست نمی‌آید. در دوره آموزشی، علاوه بر پول، پای وقت‌تان هم در میان است که ارزشمندترین دارایی شماست.

اگر تا الان در دوره‌های رایگان شرکت کرده باشید، متوجه می‌شوید که این دوره‌ها اطلاعات پراکنده و ناقص را در اختیارتان قرار می‌دهند. شاید استفاده از پلتفرم یوتیوب برای یادگیری یک ابزار خاص مفید باشد، اما یک دانش تخصصی مانند بازاریابی محتوا، نیازمند دوره متمرکزی است که در هیچ جا به صورت رایگان ارائه نمی‌شود.

۵ معیار مهم در خرید دوره بازاریابی محتوا

خرید دوره بازاریابی محتوا

در ادامه ۵ معیار مهم در خرید دوره بازاریابی محتوا را لیست کرده‌ایم، کار شما این است که هر معیار را در دوره مدنظر بررسی کرده و سپس آگاهانه بهترین دوره‌ را برای خرید انتخاب کنید.

۱. مدرس دوره چه کسی است؟

پیش‌تر در مقاله بهترین دوره سئو گفتیم که اگر کسی تا به حال دوچرخه سواری نکرده باشد، نمی‌تواند دوچرخه سواری را آموزش بدهد؛ حتی اگر تمام اصول را به صورت تئوری از بر باشد. یک مدرس کم تجربه که فقط اصول تئوری بازاریابی محتوا را حفظ است و سردی و گرمی کار را نچشیده، مدرس خوبی نیست.

۲. با دقت سرفصل‌ها را بخوانید!

اولین معیار برای انتخاب دوره مناسب، بررسی سرفصل‌های دوره است. تعداد محدودی از دوره‌های بازاریابی محتوا به‌صورت عمیق به مباحث می‌پردازند. برای همین سرفصل‌های هر دوره را بررسی کنید؛ ببینید چه مباحثی آموزش داده می‌شود و دوره مدنظر تا چه میزان برایتان مناسب است.

۳. مدت زمان دوره چقدر است؟

در کنار سرفصل‌های دوره، به مدت زمان دوره هم توجه کنید. البته صرفا توجه روی طول دوره معیار درستی نیست؛ اما از طرفی نمی‌توان مباحث عمیق بازاریابی محتوا را زیر ۵ ساعت آموزش داد. عمومآ هر مدرس بر اساس تقویم کاری خود، سرفصل‌هایی را در نظر گرفته و مدت زمان هر دوره‌ای متفاوت است.

۴. پشتیبانی بعد از خرید چگونه است؟

اگر بعد از دوره سوالی داشتید، به کجا مراجعه می‌کنید؟ بله، کاملا درسته به پشتیبانی دوره پیام می‌دهید. نوع پشتیبانی و ارتباط با اساتید دوره بسیار مهم است. برای همین قبل از تهیه هر دوره‌ای از نحوه و مدت زمان پشتیبانی باخبر شوید. معمولا پشتیبانی به صورت تیکت، ایمیل، تماس تلفنی یا گروه‌های تلگرام خصوصی انجام می‌شود.

۵. هزینه دوره با جیب‌تان همخوانی دارد 🙂

معمولآ قیمت دوره‌های بازاریابی محتوا از ۱ تا ۴ میلیون تومان متغیر است. فراموش نکنید، هر دوره‌ای که گران قیمت است دلیل بر باکیفیت بودن آن نیست، دوره‌های ارزان قیمت هم همینطور!

کار شما این است که ۵ معیار گفته شده را در نظر بگیرید و سپس به جیب‌تان نگاهی بیندازید. آیا شرکت در دوره‌ای که انتخاب کرده‌اید واقعا به صرفه است یا نه؟

شما هم دوست دارید با تخفیف خرید کنید؟

برای خرید دوره نوین آکادمی و دیجیتالینگ با تخفیف ویژه به آیدی تلگرام های کانتنت (https://t.me/hicontent_net) پیام بدهید.

مقایسه ۴ دوره بازاریابی محتوا

بهترین دوره بازاریابی محتوا

از بین سایت‌های آموزش بازاریابی محتوا تعداد دوره‌های معتبر کم است. اگر بخواهید کل سایت‌های پیشنهادی گوگل را برای یک دوره بازاریابی محتوا مناسب شخم بزنید، شاید پول، وقت و انرژی زیادی را از دست بدهید؛ در بخش بعدی مقاله دوره‌های کانتنت مارکتینگ نوین آکادمی، دیجیتالینگ و پارسا کاکویی را مورد نقد و بررسی قرار می‌دهیم.

توجه: تمام دوره‌های معرفی شده به صورت غیرحضوری و در برنامه اسپات پلیر اجرا می‌شوند.

۱. دوره جامع بازاریابی محتوا نوین

دوره جامع بازاریابی محتوا نوین

بدون شک کاملترین و بهترین دوره بازاریابی محتوا متعلق به نوین آکادمی است. این دوره آموزشی مجموعه‌ای از 4 پکیج استراتژی و مدیریت محتوا، تحقیق کلمات کلیدی، تولید محتوای سایت و تولید محتوا با موبایل است.

در دوره بازاریابی محتوا نوین، هر آنچه به عنوان یک بازاریاب محتوا نیاز دارید را یاد می‌گیرید.

دوره ترکیبی از آموزش‌های تئوری و عملی – همراه مثال‌های عینی و کاربردی است. همچنین در بخش‌های دوره تمریناتی به شما داده می‌شود تا به صورت عملی تمرین کنید.

هدیه ویژه!

کتاب بمب‌گذاری در محتوا، یک منبع آموزشی عالی برای تولید مقاله‌های بی‌نقص است. این کتاب به عنوان هدیه همراه با دوره ارائه می‌شود.

مشخصات مهم دوره:

مدرسین دوره: سعید رهبری و سمیرا سرباز

طول دوره: بیش از ۴۵ ساعت

مدت زمان پشتیبانی: ۳ ماه پشتیبانی از طریق تیکت سایت و واتساپ

پرداخت اقساطی: شما می‌توانید مبلغ دوره را در دو قسط به فاصله یک ماه پرداخت کنید. برای اطلاعات بیشتر به پشتیبانی نوین پیام بدهید.

قیمت دوره: ۵,۳۰۰,۰۰۰ تومان – در جشنواره‌های فروش ۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان

۲. دوره بازاریابی محتوا دیجیتالینگ

دوره بازاریابی محتوا دیجیتالینگ

اگر کلمات خرید دوره بازاریابی محتوا یا دوره کانتنت مارکتینگ را در گوگل سرچ کرده باشید، احتمالا اسم دیجیتالینگ را مشاهده کرده‌اید.

دوره بازاریابی محتوا دیجیتالینگ ماجرا را از زیر صفر شروع می‌کند، پله به پله تمام تجربیات چندین ساله را مطرح کرده و در عمل به شما بازاریابی محتوایی را یاد می‌دهد.

شما با این دوره در ۱۲ سرفصل با موضوعاتی همچون: ورود به دنیای محتوا، مفاهیم بازاریابی و تبلیغات، هدف‌گذاری، پرسونا مخاطب، استراتژی و مدیریت محتوا، یوایکس رایتینگ، آشنایی با تیم محتوا، توزیع محتوا و با چگونگی تحلیل محتوا آشنا می‌شوید. توجه داشته باشید که هر سرفصل حاصل اتفاق‌ها و تجربیات دیجیتالینگ است.

مشخصات مهم دوره:

مدرس دوره: علیرضا ابراهیمیان

طول دوره: بیش از ۲۲ ساعت

مدت زمان پشتیبانی: پس از تماشای اولین ویدیو، تا ۱۰۰ روز پشتیبانی ارائه می‌شود.

پرداخت اقساطی: برای خرید اقساطی در سایت دیجیتالینگ ثبت‌نام کنید و نام کاربری خود را به آیدی @digitaling_support در تلگرام بفرستید.

قیمت دوره: با تخفیف ۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان

۳. دوره بازاریابی محتوا آکادمی منظم

دوره بازاریابی محتوا آکادمی منظم

پارسا کاکویی دانش آموخته رشته مدیریت و بازاریابی، با تجربه ۱۰ سال فعالیت در انواع سطوح بازاریابی و فروش، دوره کوتاهی را در سایت آکادمی منظم رکورد کرده است. پارسا کاکویی در زمینه بازاریابی محتوایی تجربیات زیادی دارد، در سال ۱۴۰۲ قرار است یک دوره جامع در زمینه بازاریابی محتوا را تولید کنند.

این دوره از نظر زمان، سرفصل و قیمت با سایر دوره‌ها متفاوت است. شما در این آموزش هدف‌گذاری در کانتنت مارکتینگ، مخاطب شناسی، انواع فرم محتوا، محتوای متنی، تکنیک‌های اثربخش نویسی و… را یاد می‌گیرید.

پیشنهاد می‌کنم به صفحه دوره بازاریابی محتوا آکادمی منظم بروید و ۱۵ دقیقه از جلسه اول را به صورت رایگان ببینید.

مشخصات مهم دوره:

مدرس دوره: پارسا کاکویی

طول دوره: تقریبآ ۱ ساعت و ۲۰ دقیقه

مدت زمان پشتیبانی: به صورت دائمی از طریق تیکت سایت و تلگرام

پرداخت اقساطی: هزینه‌ای ندارد!

قیمت دوره: ۲۱۰,۰۰۰ تومان

۴. دوره بازاریابی محتوا و داستان‌سرایی منتوریکس

این دوره در آینده نزدیک بررسی خواهد شد…

سخن پایانی

بهترین و سریعترین راه یادگیری کانتنت مارکتینگ استفاده از دوره آموزشی است. در این نوشته ۴ تا از بهترین دوره های بازاریابی محتوا را بررسی کردیم. از نظر ما بهترین دوره متعلق به نوین آکادمی است.

اگر به‌واسطه این نوشته دوره‌ای را خریداری کردید، لطفا نظرتان را برایمان بنویسید تا از بازخوردهای شما برای به‌روز نگه داشتن این مقاله استفاده کنیم 🙂

در آخر اگر دوست دارید بهترین دوره‌های آموزشی در حوزه‌های مختلف را بشناسید، به دسته‌بندی دوره آموزشی در های کانتنت مراجعه کنید.

4.4/5 - (7 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *