دوره chatgpt

بهترین دوره آموزشی chatgpt (تجربیات واقعی از 2 دوره)

خواندن این مطلب 4 دقیقه زمان میبرد

بروز‌رسانی‌شده در تاریخ 1401/12/26

این محتوایی که در حال خواندن آن هستید با کمک دستیار خوبم chatgpt نوشته شده است 🙂 در این مقاله تمام تجربیاتی که از ۲ دوره chatgpt مدیر سبز و نوین آکادمی کسب کردم را برایتان بازگو می‌کنم.

توجه: این مقاله برای کسی که دنبال دوره آموزشی کار با chatgpt است و می‌خواهد با سرعتی باورنکردنی محتواهای باکیفیت و منحصربه‌فرد تولید کند، نوشته شده است.

قبل از اینکه برویم سراغ بررسی دوره چت جی‌پی‌تی مدیر سبز، ببینیم اگر برای تولید محتوا از هوش مصنوعی کمک نگیریم، چه بلاهایی به سرمان می‌آید.

اگر از هوش مصنوعی برای تولید محتوا استفاده نکنیم، چه می‌شود؟

آموزش کار با chatgpt

به احتمال زیاد زمان، هزینه، ایده‌ها و فرصت‌‌های زیادی را از دست می‌دهیم.

۱. ارزشمندترین دارایی شما زمان است!

زمان پارامتر بسیار مهمی در کسب‌وکارهای آنلاین است. اگر شما بخواهید با بودجه تبلیغاتی کم رشد کنید، باید محتواهای زیادی تولید کنید که مخاطبان جذب کسب‌وکارتان شوند.

اگر خودتان هر محتوا را تولید کنید، زمان زیادی از دست می‌دهید. اما استفاده از هوش مصنوعی در تولید محتوا، علاوه بر ذخیره‌ زمان و هزینه، شما را سریعتر به اهدافتان می‌رساند.

۲. بهترین ایده‌ها را پیدا کنید

یافتن موضوعات جذاب و پرمخاطب برای تولید محتوا، کار آسانی نیست و نیازمند توجه و تحلیل هوشمندانه است. انجام این کار با هوش مصنوعی بسیار ساده و فقط در کمتر از چند دقیقه انجام می‌شود. حتی می‌توانید ایده‌های جذابی بیابید که مطالب کمی درباره آن نوشته شده است.

۳. از قافله تولید محتوای سریع جا نمانید!

اگر رقبای شما زودتر شروع به استفاده از هوش مصنوعی کنند و تولید محتوا را از این طریق انجام بدهند، کار شما خیلی سخت‌تر می‌شود. رقیبان دیر یا زود به استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی روی می‌آوردند؛ موضوع مهم اینکه کدام کسب‌وکارها زودتر از این فرصت استفاده می‌کنند.

۴. با حساب و کتابی ساده بازگشت هزینه را ببینید!

به جای سرچ بهترین سایت سفارش تولید محتوا در گوگل بروید از تولیدکننده‌گان محتوا در لینکدین تعرفه نوشتن ۱۰۰۰ کلمه را بپرسید. اکثر نویسنده‌ها قیمت هر کلمه را ۲۰۰ تا ۳۰۰ تومن حساب می‌کنند.

به عنوان مثال شما می‌خواهید ۲۰ مقاله ۱۸۰۰ کلمه‌ای برونسپاری کنید، نویسنده‌ای که قرار است مقالات را بنویسد، هر کلمه ۳۰۰ تومن می‌گیرد؛ تعداد کل کلمات این ۲۰ مقاله، چیزی حدود ۳۶ هزار کلمه می‌شود. با هر کلمه ۳۰۰ تومن شما باید مبلغ ۱۱ میلیون را به نویسنده بدهید.

درسته chatgpt به اندازه یک محتوانویس حرفه‌ای عمل نمی‌کند، اما می‌توانید بخش زیادی از مقالات سایت‌تان را بهش بسپارید و شما هم قبل از انتشار دستی به رویش بکشید.

chatgpt دستیار خوبم، ازت ممنونم که در روزهایی که تنها هستم و قوه هزینه کردن را ندارم، کمک حالم هستی 🙂

ایمیلی که خودم و کسب‌وکارم را نجات داد!

۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ایمیلم را چک می‌کردم، ایمیل مدیر سبز با عنوان هیچ تولیدکننده محتوایی نباید این را از دست بدهد… توجه‌ام را به خودش جلب کرد. ثبت‌نام دوره جدید تولید محتوا با هوش مصنوعی!

سریعا ویدیو معرفی دوره، متن و دیدگاه‌ها را خواندم و به این فکر فرو رفتم برای خرید دوره از کی قرض بگیرم؟ بعد دو روز گشت و گذار بین دوستان و آشنایان، بالاخره قرض گرفتم و بدون معطلی دوره را ثبت نام کردم 🙂

کال: هوشمندانه‌ترین راه سرمایه گذاری برای تولید محتوا

۱. دوره تولید محتوا با chatgpt مدیر سبز

آقای ژان بقوسیان مثل همیشه در دوره‌های آموزشی جدید پیشرو بوده است؛ اینبار با آموزش کار با چت جی پی تی همه ما را متحیر کرد.

به صورت کلی دوره تولید محتوا با هوش مصنوعی مدیر سبز در ۴ جلسه ۱ تا ۱.۵ ساعته برگزار می‌شود. در حال حاضر اولین جلسه آنلاین این آموزش تمام شده است و ۳ جلسه بعدی تا اردیبهشت ۱۴۰۲ ادامه دارد.

در پاراگراف‌های بعدی درباره جلسه اول صحبت می‌کنم، سپس جلسات بعدی را پشت سر گذاشتم حتما تجربیاتم را با شما در میان می‌گذارم 🙂

۲۴ اسفند اولین جلسه به صورت آنلاین در اسکای روم برگزار شد. مدرس دوره آقای ژان بقوسیان در نیم ساعت اول به مفاهیم تئوریک ضروری اشاره‌ای کردند؛ سپس مراحل نصب، آموزش کار با محیط، ترفندهای حرفه‌ای با chatgpt و سوالات متداولی را به زبان ساده توضیح دادند. به قول آقای بقوسیان پاسخ درست و حرفه‌ای chatgpt بستگی به سوال خوب شما دارد، هرچقدر دقیق و درست‌تر از چت جی‌پی‌تی سوال‌هایتان را بپرسید، جواب درستی دریافت خواهید کرد.

جلسات بعدی دوره در فروردین و اردیبهشت 1402 برگزار می‌شود، قرار است مباحث زیر آموزش داده شود:

فقط در یک روز می‌توانید ده‌ها مقاله متنی باکیفیت و منحصربه‌فرد تولید کنید.

به‌راحتی می‌توانید محتواهای انگلیسی را به زبان فارسی ترجمه کنید، دقیقا همان متنی شود که مدنظرتان است.

در بخشی از دوره روش سیستم تولید محتوا ارائه می‌شود تا بتوانید به‌صورت سیستمی مقاله تولید کنید و حتی مقالات را با تعداد زیاد در یک سایت وردپرسی انتشار دهید.

می‌توانید مقالاتی با لحن و ادبیات خودتان بسازید که دقیقا از تکیه‌کلا‌م‌های شما استفاده شده و همه فکر می‌کنند، مقاله را خودتان نوشته‌اید نه یک هوش مصنوعی!

نوشتن یک کتاب در چند روز هم امکان پذیر است. تولید سرفصل‌های کتاب، محتوای نوشتاری فصل‌ها، نام کتاب، مقدمه و… می‌تواند به هوش مصنوعی سپرده شود! البته باید خودتان کل متن را با دقت ویرایش کنید.

و…

۲. دوره chatgpt از کاربردها تا کسب درآمد نوین آکادمی

نوین آکادمی هم یکی از کاملترین و جدیدترین دوره chatgpt را ساخته است. این دوره در ۶ جلسه به مدت ۶ ساعت برگزار می‌شود.

در جلسات اول دوره یا مقدمات هوش مصنوعی آشنا می‌شوید، سپس از ساخت اکانت و ترفندهای حرفه‌ای گرفته تا کسب درآمد از این ابزار هوش مصنوعی را یاد می‌گیرید. همچنین در جلسه پنجم دوره تولید عکس، صدا و ویدیو را آموزش می‌بینید.

دوره سرفصل‌های خیلی زیادی دارد، پیشنهاد می‌کنم سری به صفحه دوره بزنید تا از اطلاعات ناب دوره شگفت زده شوید.

بعد از تمام کردن دوره مدیرسبز، تجربیاتم از خرید دوره آموزشی کار با chatgpt نوین را همینجا تعریف می‌کنم.

کال: سرفصل‌های جذاب این دوره رو می‌بینم

به پایان مقاله رسیدیم، از الان کار شما آغاز می‌شود …

با chatgpt می‌توانید محتواهای باکیفیت و منحصر‌به‌فردی را با سرعتی باورنکردنی تولید کنید. در این مقاله چکیده‌ای از تجربیاتم با دوره مدیر سبز و نوین آکادمی را برایتان بازگو کردم.

اگر می‌خواهید در زمان، هزینه و انرژی‌تان صرفه‌جویی کنید، حتما دوره تولید محتوا با هوش مصنوعی مدیرسبز و دوره هوش مصنوعی نوین آکادمی را بخرید.

در آخر اگر دوست دارید بهترین دوره‌های آموزشی در حوزه‌های مختلف را بشناسید، به دسته‌بندی دوره آموزشی در های کانتنت مراجعه کنید.

5/5 - (3 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *