بهترین افزونه پرسش و پاسخ وردپرس

بهترین افزونه پرسش و پاسخ وردپرس [+ پولی و رایگان]

خواندن این مطلب < 1 دقیقه

بروز‌رسانی‌شده در تاریخ 1400/08/15

اگر میخواهید امکان پرسش و پاسخ را به سایت تان اضافه کنید و یا دنبال راه اندازی سایتی هستید که تنها به پرسش و پاسخ کاربران اختصاص داشته باشد، استفاده از افزونه پرسش و پاسخ در وردپرس بهترین گزینه خواهد بود. از آنجایی که تعداد افزونه های پرسش و پاسخ وردپرس زیاد است، ابتدا باید نیاز خود را شناسایی کرده تا بتوانید بهترین افزونه پرسش و پاسخ را انتخاب کنید.

وب‌سایت Quora برای پاسخ دهی به کاربران در ابتدا بهترین پاسخ ها را نمایش داده و سوال شما توسط یک متخصص پاسخ داده می‌شود. اما در سایتی مثل StackOverflow، هدف یافتن پاسخ هایی است که به سوال کاربر نزدیک تر باشند. بنابراین شما باید هدف و طرح مدنظر خود را از ایجاد یک سایت پرسش و پاسخ مشخص کنید.

4 افزونه پرسش و پاسخ در سایت

راه‌اندازی سیستم‌های پرسش و پاسخ با کدنویسی صبر و حوصله زیادی می‌طلبد و خیلی ها دانش کدنویسی ندارند؛ خوشبختانه تعداد زیادی افزونه پرسش و پاسخ برای وردپرس وجود دارد، اما سؤال اینجاست که باید از کدام یک استفاده کرد و کدام یکی از این افزونه‌ها بهترین انتخاب برای ما است؟ امروز تصمیم داریم بهترین افزونه پرسش و پاسخ وردپرس را برای شما معرفی کنیم، پس با ما همراه باشید. ?

1. افزونه پرسش و پاسخ حرفه ای سابای دیسکاس | Sabai Discuss

2. افزونه پرسش و پاسخ هوشمند |‌ Clever FAQ

3. افزونه bbPress

4. افزونه BuddyPress

منتظر بروزرسانی این مقاله باشید …

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *