بهترین افزونه برای سئو وردپرس

معرفی بهترین افزونه برای سئو وردپرس (رایگان و پولی)

خواندن این مطلب < 1 دقیقه

بروز‌رسانی‌شده در تاریخ 1400/08/15

مهمترین بخش یک سایت، سئو و بهینه سازی آن است. بر اساس تحقیقات انجام‌شده بیش از 60 درصد از کسب و کارهای دنیا، سئو را مهمترین روش بازاریابی خود میدانند. همه مدیران سایت ها به دنبال بهترین افزونه برای سئو سایت هستند تا بهینه سازی داخلی را به حداکثر برسانند. شما با افزونه برای داشتن سئو بهتر راهنمایی خواهید شد، در واقع افزونه سئو حکم چراغ های راهنمایی را برای شما دارد.

بهترین افزونه های سئو برای سایت وردپرس

وقتی میخواهید سایت‌تان را سئو کنید، احتمالا به ده ها افزونه سئو سایت مختلف برمیخورید که هر کدام با توجه به فعالیتی که دارند توسط افراد مختلفی ساخته شده‌اند. اصلآ نیازی نیست کل فضای وب را شخم بزنید تا بهترین افزونه برای سئو سایت را پیدا کنید، ما بجای شما این کار را کرده‌ایم و میخواهیم به صورت تخصصی بهترین افزونه برای سئو وردپرس را به شما معرفی کنیم.

به جرات میتوان گفت بیش از 80 درصد وب‌سایت های ایرانی با وردپرس راه اندازی شده‌اند و در هر کدام سئوکار سایت از افزونه های متنوعی برای بهینه سازی استفاده کرده‌اند. با توجه به بررسی های انجام شده اکثر وب‌سایت های وردپرسی از افزونه Yoast SEO Premium، افزونه Rank Math Pro، افزونه All in One SEO Pack استفاده می‌کنند. با توجه به تمرکز ویژه کاربران بر روی این 3 افزونه، ما هم در این مقاله به بررسی شان میپردازیم.

1. افزونه Yoast SEO Premium

2. افزونه Rank Math Pro

3. افزونه All in One SEO Pack

این مقاله به زودی آپدیت خواهد شد …

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *