بهترین افزونه کیف پول

بهترین افزونه کیف پول برای وردپرس چیست؟

خواندن این مطلب 2 دقیقه زمان میبرد

بروز‌رسانی‌شده در تاریخ 1400/08/21

این روزها اکثر وب سایت ها دارای کیف پول الکترونیکی برای کاربران خود هستند. ممکن است برایتان سوال شده که چه استفاده‌ای از این کیف پول می‌کنند؟ به عنوان مثال شما دوره ای را خریدید و در کنار دوره یک مبلغ کیف پولی هدیه میگیرید، این مبلغ هدیه را نمی توانید برداشت کنید اما می‌توانید با آن پول، محصول دیگری را در هر زمانی خریداری کنید. قابلیت کیف پول بیشتر برای محصولات دیجیتالی و مجازی و فروشگاه های اینترنتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. پس اگر شما هم میخواهید بخش کیف پول را به پنل کاربری سایت‌تان اضافه کنید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

افزونه کیف پول ووکامرس wallet woocommerce

افزونه های کیف پول زیادی در مخزن وردپرس به صورت رایگان وجو دارد؛ با توجه به بررسی هایی که کردیم، بهترین افزونه کیف پول وردپرس، افزونه wallet woocommerce است که در حال حاضر سایت راست چین این افزونه را به صورت پولی در سایتش قرار داده است.

افزونه wallet woocommerce به مشتریان اجازه می دهد با موجودی کیف پول خود محصولات فروشگاه را خریداری کنند. مدیر وب سایت می تواند کیف پول کاربران خود را شارژ کرده، جزئیات تراکنش ها را مشاهده کرده و درخواست های بازگشت وجه و انتقال وجه را تائید کند.

مهمترین ویژگی های این افزونه

✔️ به صورت پیش فرض، داشبورد کیف پول در این افزونه فقط مشتریانی را که حداقل یک تراکنش با استفاده از کیف پول خود داشته اند را نشان می دهد. شما می توانید به صورت مستقیم برای هر کاربر یک کیف پول بسازید و مبلغی را به عنوان مبلغ اولیه در کیف پول مشتری واریز کنید. همچنین مدیر می تواند مبلغی را اضافه یا برداشت کند و یا کیف پول مشتری را قفل کند. زمانی که کیف پول قفل شد کاربر نمی تواند از آن برای خرید محصول استفاده کند.

✔️ درخواست بازگشت وجه: اگر بازگشت وجه را در افزونه کیف پول فعال کنید، کاربران می توانند درخواست استرداد وجه خود را ارسال کنند؛ مدیر سایت می تواند این درخواست ها را تأیید یا رد کند.

✔️ تاریخچه تراکنش ها: در افزونه کیف پول وردپرس تمام تراکنش های انجام شده در سایت ثبت شده است؛ بنابراین مدیر سایت می تواند همه تراکنش ها را ببیند و بر اساس کاربر فیلتر کند. کاربران هم می توانند تاریخچه تراکنش خود را در صفحه حساب کاربری خود مشاهده کنند.

✔️ پرداخت های جزئی: اگر موجودی کیف پول کافی نباشد، مشتری می تواند از مبلغ موجود به عنوان پرداخت جزئی استفاده کند. به این ترتیب مبلغ موجود از کل سبد خرید کم شده و سپس کاربر با استفاده از سایر روش های پرداخت باقی مانده مبلغ را پرداخت می کند.

✔️ در افزونه کیف پول ووکامرس بسیاری از قابلیت های انتقال وجه کاربر به کاربر، روش فعال پرداخت، پرداخت جزئی، بازپرداخت و برداشت وجه را می توانید در بخش تنظیمات افزونه کیف پول مشاهده و فعال کنید.

با خرید و دانلود افزونه Wallet Woocommerce از راست چین از پشتیبانی واقعی کمتر از 24 ساعت و 6 ماه ضمانت بازگشت وجه (نقدی) بهره مند خواهید شد.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *