بهترین افزونه پاپ آپ وردپرس

بهترین افزونه‌ های پاپ‌ آپ وردپرس در سال 2021 [رایگان و پرمیوم]

خواندن این مطلب 2 دقیقه زمان میبرد

بروز‌رسانی‌شده در تاریخ 1400/08/20

بر اساس تحقیقات انجام‌شده حدودآ 70% بازدید کنندگان سایت شما دوباره به سایت تان سر نمی زنند. برای جلوگیری از این مشکل، افزونه پاپ آپ وردپرس می تواند یک راه حل کاربردی و مفید باشد.

اگر به شما بگویند استفاده از پاپ‌ آپ می‌تواند تقریبا تا 30% تعداد اعضای لیست ایمیل و خبرنامه تان را افزایش دهد، آیا از افزونه پاپ آپ استفاده می‌کنید؟ بله صدرصد ? اما با کدام افزونه پاپ آپ بسازیم؟ بهترین افزونه پاپ آپ وردپرس کدام است؟ در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا به معرفی و بررسی بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس (رایگان و پولی) بپردازیم.

6 مزیت داشتن پاپ آپ

مشترکین ایمیل: ساخت پاپ آپ در وردپرس یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای ایجاد لیست ایمیل می‌باشد. مهمترین و رایج‌ترین موارد استفاده از پنجره های پاپ آپ اینکه از بازدید کنندگان سایت بخواهید نام و آدرس ایمیل خود را برای شما در ازای یک هدیه ارزشمند بگذارند. با این کار بازدیدکنندگان خود را به مشترک تبدیل می‌کنید. و هرچه تعداد مشترکین ایمیل شما زیاد باشد، می‌توانید بازاریابی بیشتری برای تجارت خود انجام دهید.

سنجش رفتار کاربران: فرم‌های پاپ آپ برای دسته‌بندی بازدیدکنندگان سایت شما، راهی بسیار مناسب هستند. با درخواست از کاربران برای گذاشتن جزئیات در مورد خود می‌توانید پیشنهادهای هدفمندتری برای آن‌ها ارسال کنید.

دنبال کردن شبکه‌های اجتماعی: می‌توانید با استفاده از پاپ آپ از بازدید کنندگان بخواهید شبکه های اجتماعی شما را دنبال کنند.

ارائه تخفیف‌ها و پیشنهاد‌های جذاب: برای ارائه‌ی پیشنهادهای ویژه مانند تخفیف‌، ارسال رایگان و تبلیغ محصول جدید، از پاپ آپ برای هدایت فروش استفاده می‌شود.

فرم‌های تماس: از دیگر کاربردهای جالب پاپ آپ طراحی فرم های تماس است که بازدیدکنندگان تان بتوانند با شما در ارتباط باشند.

قرار دادن نظرسنجی: فرم‌های پاپ آپ راهی خوب برای ایجاد نظرسنجی از کاربران است.

در استفاده از پاپ آپ این موارد را بخاطر داشته باشید:

  • از محتوای غیرضروری در پاپ‌آپ‌ جلوگیری کنید
  • برای هر پاپ آپ، کلیدی برای بستن آن قرار دهید.
  • مطالب نامربوط به موضوع سایت را در پاپ آپ قرار ندهید.
  • از موضوعات جذاب استفاده کنید.

معرفی بهترین افزونه پاپ آپ برای وردپرس

وقتی می‌خواهیم تمرکز و دید کاربر را به یک سمت خاص ببریم، مثلآ پیشنهادات و تخفیف‌های خود را به کاربران اطلاع دهیم یا محصول جدید خود را به مشتریان معرفی کنیم، از افزونه پاپ آپ وردپرس استفاده می‌کنیم.

نیازی نیست کل فضای وب را شخم بزنید و تمام افزونه های ساخت پاپ آپ را تست کنید، ما بجای شما این کار را کردیم. در ادامه 5 مورد از بهترین افزونه های پاپ آپ را معرفی خواهیم کرد و مهمترین خصوصیات آن‌ها را برای شما خواهیم گفت. این افزونه ها در دو نسخه رایگان و پولی ارائه می شوند که مهمترین تفاوت افزونه پولی و رایگان در پشتیبانی، آپدیت و امکانات است.

1. افزونه OptinMonster

2. افزونه Popup Builder

3. افزونه Popup Maker

4. افزونه Layered Popups

5. افزونه Ninja Popups

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *