همکاری در فروش رایان پی

همکاری در فروش رایان پی یعنی رسیدن به درآمد دائم و همیشگی

خواندن این مطلب 6 دقیقه زمان میبرد

بروز‌رسانی‌شده در تاریخ 1401/10/19

هیچ می‌دانستید یکی از بهترین راه‌های کسب درآمد آن هم در دنیای اینترنت همکاری در فروش است؟ خب اصل ماجرا برمی‌گردد به این‌که در این روش نیازی به سرمایه و تولید محصول نیست. تنها کاری که افراد به عنوان همکار فروش باید انجام بدهند این است که حتماً به سراغ شرکت معتبری برای همکاری بروند و از طرفی بدانند چطوری محصولات این شرکت‌ها را بازاریابی کنند.

در این میان شرکت پرداخت‌یار رایان پی فرصت بسیار خوبی مهیا کرده است تا تمام افرادی که قصد دارند به‌راحتی کسب درامد کنند، قدم در همکاری در فروش رایان پی بگذارند و از این فرصت حسابی استفاده کنند. با این وصف اگر شما هم می‌خواهید از این روش کسب درامد داشته باشید بهتر است با ما در ادامه‌ی این مطلب همراه باشید و قبل از هر اقدامی اطلاعات کافی از این شرکت و خدمات همکاری در فروش آن به دست بیاورید و بعد به سرعت دست به کار شوید.

با سرویس همکاری در فروش رایان پی در سود تمام تراکنش‌ها سهیم باشید

در اول مطلب باید بگوییم که شرکت‌هایی که خدمات همکاری فروش دارند در واقع با ایجاد این مسیر در بازار رقابت هم به دنبال پیشرفت و عرضه‌‌ی بیشتر خدمات خود هستند و هم نوعی از کارآفرینی را برای افراد علاقه‌مند مهیا می‌کنند. شرکت رایان پی هم که یکی از بهترین درگاه پرداخت اینترنتی است و این روزها با داشتن تیم مجرب و حرفه‌ای بسیار پویا عمل می‌کند در زمینه‌ی ارائه سیستم درگاه پرداخت اینترنتی فعالیت دارد.

شاید بپرسید درگاه پرداخت اینترنتی چیست؟

سیستمی است که امکان تراکنش‌های مالی در بستر اینترنت را فراهم می‌کند. به این معنی که مشتریان شما می‌توانند بدون مراجعه حضوری به بانک یا نرم افزارهای بانکی، اقدام به پرداخت آنلاین مبلغ اعلام شده به حساب شما کنند.

رایان پی هم که دو سرویس درگاه پرداخت برای وب‌سایت و لینک پرداخت یا درگاه بدون سایت ارائه می‌کند، برای جذب بیشتر مشتری و عرضه‌ی هر چه بهتر خدمات پرداخت آنلاین خود یک فرصت عالی را برای افرادی مثل شما مهیا کرده است تا بتوانید بدون داشتن سرمایه و کالا و تنها با تکیه بر فکر اقتصادی و بازاریابی خود به سمت کسب درامد بروید؛ پس اگر به درایت خود ایمان دارید و شم اقتصادی‌تان خوب کار می‌کند دست بجنبانید.

فرایند پرداخت اینترنتی

اینفوگرافیک درگاه پرداخت که چگونگی فرایند پرداخت اینترنتی از درگاه اینترنتی را نشان می‌دهد

چطور با همکاری در فروش می‌توانم مادام‌العمر کسب درامد داشته باشم؟

کار زیاد سختی نیست. شما تنها یک کار مهم دارید آن هم این‌ است که بتوانید وارد گفتگو شوید و با درایت به صاحبان فروشگاه‌های آنلاین و تمام افرادی که برای مدیریت و انجام بهتر تراکنش‌های خود نیاز به درگاه دارند، درگاه پرداخت اینترنتی رایان پی را معرفی کنید و در ادامه از سود کارمزد تمام تراکنش‌ها سهم خود را بگیرید. راستش اگر به دور و برتان چشم بچرخانید خواهید دید که امروزه با تغییر سبک زندگی افراد و استقبال از خرید اینترنتی و گسترش فروش اینترنتی قطعاً استقبال از درگاه پرداخت هم افزایش یافته است.

بنابراین بی‌شمار شانس جلوی چشم‌تان در صفحات مختلف اینستاگرام، کانال‌های تلگرام و… وجود دارد که درامدی مادام‌العمر به دنبال خود دارند، از این جهت می‌توانید قلاب بازاریابی خود را سریع به سمت آن‌ها بیاندازید و با گفتگو و پیگیری خود آن‌ها را به سمتی بکشید که فعالیت و تجارت خود را مجهز به درگاه پرداخت اینترنتی نمایند.

مطالعه بیشتر: همکاری در فروش چیست

سود همکاری در فروش رایان پی چقدر است؟

یادتان نرود در حال حاضر رایان پی بیشتر سود همکاری در فروش را به متقاضیان پرداخت می‌کند. در واقع شما به عنوان همکار فروش هر فرد حقیقی یا حقوقی که برای دریافت درگاه پرداخت معرفی کنید و این فرد در زمان دریافت کد معرف شما را وارد کند، ۳۰ درصد از سود کارمزد هر تراکنش را خواهید گرفت. لازم به ذکر است که کارمزد درگاه پرداخت رایان پی میزان یک درصد با سقف پرداخت ۶۰۰۰ هزار تومان و هزینه‌ی ثابت ۵۰۰ تومان برای تراکنش‌های مربوط به لینک پرداخت است.

در کل مبلغی به میزان ۳۰ به ۷۰ از شرکت رایان پی به حساب شما واریز خواهد شد؛ البته با توجه به این‌که کسب‌وکارهای اینترنتی و استفاده‌ از درگاه پرداخت یک روند صعودی دارد و روز به روز بر تعداد این نوع کسب‌وکارها و تراکنش‌های آنلاین افزوده می‌شود؛ بنابراین قدم گذاشتن در این راه یعنی قدم گذاشتن در یک کسب درامد پویا.

حالا بیایید با یک مثال حساب و کتاب کنید تا ببینید به امتحان کردنش می‌ارزد یا نه‌؟ تصور کنید اگر مجموع این فروشگاه‌هایی که معرفی می‌کنید به‌طور معمول چیزی به اندازه‌ی ۳۰۰ تراکنش موفق در ماه داشته باشند و از آن طرف قیمت هر تراکنش را یک مبلغ متوسط در نظر بگیرید با این اوصاف در ماه مبلغی به اندازه‌ی ۵۰۰ هزار تومان به حساب‌تان واریز خواهد شد. حالا با توجه به این‌که هر چه تعداد فروشگاه‌هایی که معرفی کنید سود دریافتی هم بالاتر خواهد رفت آیا همکاری در فروش یک روش ایده‌ال برای کسب درآمد نیست؟

معرفی رایان پی به کسب‌وکارهای مختلف

افیلیت مارکتینگ رایان پی

همان‌طور که بیان کردیم مهم‌ترین کار شما به عنوان همکار فروش معرفی شرکتی است که با آن همکاری می‌کنید. از این جهت باید بدانید که شرکت پرداخت یار رایان پی که دارای مجوز از شرکت الکترونیکی شاپرک است و با شرکت “به پرداخت ملت” قرارداد بسته و در چند سال اخیر رشد چشم‌گیری داشته است و در حال حاضر با دارا بودن قوی‌ترین سیستم امنیت و امکان مدیریت ۹۹ تراکنش هم‌زمان در ثانیه با بیشترین پایداری دو سرویس درگاه پرداخت اینترنتی واسط و مستقیم و همچنین سرویس لینک پرداخت به متقاضیان ارائه می‌کند.

خوشبختانه متقاضیان بدون اینماد و تنها با احراز هویت و حداکثر در یک روز کاری می‌توانند درگاه واسط و لینک پرداخت مدنظر خود را دریافت کنند. درگاه پرداخت واسط رایان پی دارای نرم‌افزارها و ماژول‌های متنوعی است و لینک پرداخت علاوه بر این‌که برای کسب‌وکارهای فعال در اینستاگرام و تلگرام کاربرد دارد، برای تراکنش‌های مرتبط با جمع‌آوری حمایت مالی (دونیت)، امور مالی شخصی و امور خیریه استفاه می‌شود‌.

لازم به ذکر است رایان پی برای افرادی که مدارک لازم برای دریافت درگاه مستقیم را دارند شرایطی را مهیا خواهد کرد که بتوانند از شرکت به‌پرداخت ملت درگاه مستقیم دریافت کنند به طوری که مزایای درگاه واسط را هم داشته باشد.

از کجا شرکت‌ها و فروشندگان اینترنتی را برای معرفی درگاه پیدا کنم؟

به طور کلی همکاری در فروش از دو فاکتور زیر مجموعه و کد معرف تشکیل شده است. زیر مجموعه‌ی شما همان شرکت‌ها و فروشندگانی هستند که معرفی می‌کنید. برای این‌که بتوانید فعالیت خود را به عنوان همکار فروش شروع کنید و در ادامه به زیرمجموعه و درآمد بالا برسید، کافی است در ابتدا به دور بر خودتان نگاهی بیاندازید، یعنی اگر کسب‌وکار خود شما به گونه‌ای است که نیاز به درگاه دارید دقیقاً از همین نقطه شروع کنید. علاوه بر تهیه‌ درگاه پرداخت رایان پی برای فعالیت خودتان به هم‌صنف‌ها و همکاران خود پیشنهاد تهیه این درگاه را بدهید. در این میان جالب است بدانید افرادی که طراح سایت هستند، مدام با صاحبان فروشگاه‌های اینترنتی سروکار دارند و این مورد یک مزیت عالی به شمار می‌رود؛ چراکه می‌توانند به راحتی زیرمجموعه خود را پیدا کنند و تعداد آن را افزایش بدهند.

اما مسئله‌ی مشخص این است که در این مسیر شما پول پیگیری و درایت خود را می‌گیرید؛ بنابراین باید جستجو‌گر خوبی هم باشید و از اطراف خود و دوستان دور و نزدیک شروع کنید و در ادامه از آن‌ها بخواهید هم‌صنف‌ها و همکاران‌شان را به شما معرفی کنند. می‌توانید به سراغ انواع آژانس‌های مسافرتی، سرویس‌های مدرسه، تاکسیرانی و امثال آن بروید یا پیشنهاد خودتان را به اینفلوئنسرها، فریلنسرها و پیج‌های کاری مختلف بدهید و آن‌ها را مجاب کنید که درگاه پرداخت تهیه کنید. کافی است یک شرکت را زیرمجموعه‌ی خود قرار بدهید و استارت را بزنید، مطمئن باشید به سرعت روی غلتک خواهید افتاد و افراد زیادی را جذب خواهید کرد.

چطوری همکاری در فروش را شروع کنم؟

۱. در اولین گام باید کد معرف یا لینک اختصاصی خود را بگیرید. وارد وب‌سایت رایان پی بشوید و فرم همکاری در فروش را تکمیل کنید و با درج اطلاعات خواسته شده درخواست خود را ارسال نمایید تا یک کد معرف و یک لینک اختصاصی دریافت کنید.

۲‌. نقطه عطف این فرایند دقیقاً همین جاست؛ چراکه باید کد معرف یا لینک اختصاصی خود را به متقاضیان درگاه ارائه بدهید. در واقع اگر می‌خواهید پورسانت ۳۰ درصدی خود را بگیرید بعد از این‌که فرد یا شرکتی را ترغیب به دریافت درگاه کردید باید این کد را در اختیار او قرار بدهید و از او بخواهید هنگام ثبت و درخواست درگاه پرداخت رایان پی کد معرف یا لینک اختصاصی شما را وارد کند تا این فرد به عنوان زیر مجموعه‌ی شما شناخته شود.

۳. قطعاً یکی از سوالات شما این است که روند تسویه همکاری رایان پی به شکل است؟ این پورسانت که به ازای ۳۰ به ۷۰ از کارمزد هر تراکنش موفق است به صورت روزانه و اتوماتیک با شبکه بانکی پایا تسویه می‌شود و مبلغ محاسبه شده به شماره شبای حسابی واریز می‌شود که در ثبت همکاری وارد کرده‌اید.

۴. یادتان باشد در سرویس همکاری در فروش رایان پی یک گزارش دقیق و منظم از تعداد تراکنش‌ها و پرداخت‌های انجام شده در هر ماه به شما ارسال می‌شود که شامل اطلاعات دقیقی از تمام تراکنش‌های انجام شده، مبلغ و سود آن است.

کلام پایانی برای شمایی که به دنبال کسب درآمد همیشگی از همکاری در فروش هستید

 

بدون سرمایه و داشتن محصول و خدمات می‌توانید تنها با دسترسی به اینترنت و ورود به فعالیت همکاری در فروش رایان پی کسب‌ درآمد کنید. اگر شم اقتصادی خوبی داشته باشید این مسیر یک آینده‌ی روشن و بیزینسی پویا و همیشگی را برایتان رقم خواهد زد. برای این‌که مسیر همکاری در فروش را بدانید در این مطلب به طور کامل به بیان اطلاعات لازم پرداختیم که می‌تواند برای شناخت بیشتر شما راهگشا باشد.

می‌خواهم در سیستم همکاری در فروش رایان پی ثبت نام کنم

چه درصدی به عنوان بازاریاب دریافت می‌کنم؟

۳۰ درصد از کارمزدهای هر زیر مجموعه را دریافت خواهید کرد.

چگونه می‌توانم در سیستم بازاریابی رایان پی عضو شوم؟

جهت عضویت در سیستم بازاریابی تنها کافی است از باکس بالا فرم همکاری در فروش رایان پی را تکمیل کنید. سپس پشتیبانان ثبت نام شما را تایید می‌کنند.

5/5 - (4 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *