بابک بنیادی

بیوگرافی بابک بنیادی (جایی منتشر نشده!)

خواندن این مطلب 2 دقیقه زمان میبرد

بروز‌رسانی‌شده در تاریخ 1402/09/05

اگر بابک بنیادی را می‌شناسید حتماً می‌دانید که او فقط یکی از بهترین سئوکاران ایران نیست؛ بلکه در حوزه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی محتوا هم فعالیت‌های گسترده‌ای دارد. در ادامه این مطلب در مورد بابک بنیادی صحبت می‌کنیم.

بابک بنیادی کیست؟

بابک یکی از شناخته‌شده‌ترین افراد حوزه دیجیتال مارکتینگ است. او به عنوان مشاور و مدرس بازاریابی مأموریتی در زمینه رشد و توسعه افراد و شرکت‌ها برای اهداف بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ تعریف کرده است. بابک می‌گوید “دنیای دیجیتال مارکتینگ برای من دنیایی فاقد حد و مرز است. در این دنیای بی حد و مرز سئو سرزمین نا هموار ولی مورد علاقه من برای گشت‌وگذار بوده و هست، چرا که همیشه چیز جدیدی برای کشف درون خودش برای من داشته است.

به عقیده بنیادی دیجیتال مارکتینگ و بخصوص سئو جزو حوزه‌هایی هستند که حد و مرزی برای آموزش ندارند و بروز بودن در آنها نیازمند تعامل، مطالعه و بررسی است.

سوابق کاری بابک بنیادی

او متولد سال ۱۳۶۷ است و کارش را از سال ۱۳۹۱ آغاز و در سال ۱۳۹۲ آژانس دیجیتال مارکتینگ ویرا کاوان آویژه را تأسیس کرد. مهندس بابک بنیادی، مشاور و مربی حوزه بازاریابی دیجیتال است. به معنای دقیق‌تر، تعیین استراتژی، سئو سایت و برگزاری کمپین‌ها تبلیغاتی، جزئی از تخصص‌های بابک بنیادی هستند.

نکته: سایت‌های اسنپ، تریپ، اُکالا، لست سکند، سفرمی، تریپ، زورق و… از نمونه کارهای بابک هستند.

سوابق آموزشی بابک بنیادی

بابک در حوزه آموزش دوره استادی سئو کلاه خاکستری را تدوین کرده که دو مرتبه در سال ثبت‌نام آن انجام می‌شود. این دوره حاصل تجربیات اجرایی و مطالعاتی بابک در بیش از ۶ سال فعالیت در حوزه سئو و بازاریابی محتوایی است و در ۶ فصل و به‌روزترین نکات فارغ از هر حاشیه‌ای در آن تدریس می‌شود. شما می‌توانید اطلاعات بیشتر این دوره را از سایت https://modir.academy مطالعه کنید.

نکته: برای اینکه با دیگر دوره‌های سئو آشنا شوید، حتما مقاله بهترین دوره سئو را مطالعه کنید.

 

راه‌های ارتباط با بابک بنیادی

سایت شخصی: https://modir.tv

اینستاگرام:babak25th

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *