محسن طاووسی

آشنایی بیشتر با محسن طاووسی (بیوگرافی کامل)

خواندن این مطلب 2 دقیقه زمان میبرد

بروز‌رسانی‌شده در تاریخ 1402/09/05

اگر فعال حوزه سئو هستید حتماً اسم محسن طاووسی را شنیده‌اید. او کارش را به عنوان توسعه‌دهنده دات‌نت شروع کرد و در نهایت گذرش به سئو افتاد. در این مقاله بیشتر از محسن طاووسی می‌خوانیم.

محسن طاووسی کیست؟

محسن طاووسی یکی از حرفه‌ای‌ترین سئوکاران و بهترین مدرسان سئو در ایران است. او متولد سال ۶۹ بوده و از سال ۸۷ در حوزه وارد فضای کسب‌وکار شده است. فارغ از مباحث شغلی او به مباحث فرهنگی، روان‌شناسی، سبک زندگی و سلامت علاقه دارد و در این حوزه مطالعه می‌کند.

سوابق کاری محسن طاووسی

همان‌طور که گفتیم محسن از سال ۸۷ تا ۹۵، توسعه‌دهنده دات‌نت بوده و از سال ۹۱ وارد حوزه سئو شده است. این سابقه برنامه‌نویسی درک بهتری از چالش‌های فنی سئو به او داده و در این زمینه شناخته شده است. محسن تا امروز بیش از ۱۰۰ پروژه اجرایی سئو و بیش از ۴۰۰ مشاوره SEO و بیش از ۱۰ همکاری اختصاصی با برندهای مطرحی مثل علی‌بابا، جاباما، ورزش ۳ و… داشته و با تکیه بر تجربه برنامه‌نویسی‌اش توانایی کافی در بهبود تعامل بین تیم فنی، محصول، محتوا، UX و SEO و بهینه‌سازی تمام تکنولوژی‌ها و سیستم‌های مدیریت محتوای اختصاصی و عمومی را دارد.

حوزه اصلی محسن در سئو، فرایندهای آف پیج است و او در این زمینه به صورت تخصصی و عمیق‌تر کار می‌کند.

سوابق آموزشی محسن طاووسی

محسن طاووسی با تجربه بیش از ۱۰ سال سابقه حرفه‌ای در سئو فارسی و انگلیسی، سابقه آموزش به بیش از ۱۰۰۰ را دارد. او معتقد است در این عصر بمباران اطلاعاتی باید اطلاعاتی را یاد بگیریم که به درد زندگی می‌خورد و با همین رویکرد دوره سئو را طراحی کرده است.

دوره سئو محسن طاووسی

همان‌طور که اشاره کردیم محسن ثمره ۱۰ سال تجربه‌اش را در دوره سئو خود در اختیار علاقه‌مندان این حوزه قرار داده است. این دوره پروژه محور بوده و در ۲۳ فصل کاربردی و ترکیبی از مستند و تجربه ارائه شده است. اطلاعات بیشتر این دوره را در مقاله بهترین دوره سئو مطالعه کنید.

وب‌سایت محسن طاووسی

محسن طاووسی در وب‌سایت (https://mohsentavoosi.com/) علاوه بر توضیحات مفصل در مورد دوره‌اش، مطالب رایگان ولی ارزشمندی در مورد کیورد تارگتینگ، تحقیق کلمات کلیدی، لینک بیلندینگ و… منتشر کرده است.

راه‌های ارتباط با محسن طاووسی

سایت: https://mohsentavoosi.com/contact/

تلگرام: mohsentavoosi

5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *