همکاری در فروش مدیر سبز

همکاری در فروش مدیر سبز [اطلاعیه مهم]

خواندن این مطلب < 1 دقیقه

بروز‌رسانی‌شده در تاریخ 1402/11/24

سال ۹۹ بود که تصمیم گرفتم در اینستاگرام کتاب‌ها و دوره‌های مدیرسبز رو بازاریابی کنم. اتفاقا تا حدودی هم موفق بودم و فروش داشتم اما تصمیم گرفتم روی سایتم تمرکز بیشتری بزارم برای همین از اینستاگرام خداحافظی کردم.

مدت زیادی از فعالیتم نگذشته بود که دیدم مدیر سبز پنل همکاری در فروشم رو بسته‌! با مجموعه‌شون تماس گرفتم، گفتن جمع کردیم سیستم رو.

واقعیتش این حرکت رو دوست نداشتم! اما من آدمی نبودم که جا بزنم، به دنبال همکارهای جدید گشتم و مدیروب و همیار آکادمی رو انتخاب کردم. خیلی جالبه که اینا هم بعد مدتی سیستم همکاری در فروش‌ رو تعطیل کردند 🙂

منم افتادم به جون شرکت‌های هاستینگ ایرانی که در مقاله همکاری در فروش هاست سیستم‌های افیلیت مارکتینگ خوبی معرفی کرده‌ایم‌.

خلاصه از اینا بگذریم، خواستم بهتون اطلاع بدم که منتظر همکاری در فروش مدیرسبز نباشید! این مجموعه سال ۹۹ سیستم همکاری در فروش خودش را راه‌اندازی کرد و سال ۱۴۰۰ سیستمش را جمع کرد. شاید آقای ژان بقوسیان این متد را برای افزایش فروش مدیر سبز مناسب ندانسته است. شمایی که با سرچ کلمه همکاری در فروش مدیر سبز اینجا حضور دارید بدانید که مدیر سبز سیستم افیلیت مارکتینگ ندارد.

پیشنهاد مهم: به تازگی مقاله بهترین سایت های همکاری در فروش های کانتنت رو آپدیت کردیم. حتما بخوانید تا با سیستم های افیلیت قدرتمند فروشگاهی، خدماتی، آموزشی آشنا شوید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *