سایت های آموزش دیجیتال مارکتینگ

بهترین سایت های آموزش دیجیتال مارکتینگ (۴ منبع برتر)

خواندن این مطلب 5 دقیقه زمان میبرد

بروز‌رسانی‌شده در تاریخ 1403/03/03

اگر از علاقه‌مندان به دیجیتال مارکتینگ هستید، حتماً می‌دانید که این حوزه به شدت بروز بوده و نیاز به مطالعه روزانه دارد. به همین دلیل قصد داشتم بهترین سایت ‌های آموزش دیجیتال مارکتینگ را برای خودم پیدا کنم، با چندین مطلب در گوگل رو‌به‌رو شدم که در آن وب‌سایت‌های معرفی شده اصلاً نقشی در دیجیتال مارکتینگ نداشتند؛ بنابراین تصمیم گرفتم دست‌به‌کار شوم و بهترین سایت ‌های دیجیتال مارکتینگ را از معدن گوگل استخراج و برای خودم و شما لیست کنم.

نکته مهم: در این مقاله به آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ که خدمات ارائه می‌دهند، کاری نداریم و در مورد سایت ‌های آموزش دیجیتال مارکتینگ که آموزش‌های رایگان و غیررایگان دارند، صحبت خواهیم کرد.

در ادامه با من همراه باشید و با سایت ‌های دیجیتال مارکتینگ نوین آکادمی، دیجیتالینگ، عادل طالبی و مدیر سبز آشنا شوید.

۱. سایت نوین آکادمی

سایت دیجیتال مارکتینگ نوین آکادمی

نوین با ۱۰ سال سابقه در حوزه فناوری‌های دیجیتال، بهترین سایت دیجیتال مارکتینگ است. شما در سایت نوین آکادمی با یک گنجینه ارزشمند از آموزش‌های دیجیتال مارکتینگ روبه‌رو هستید.

آموزش‌های نوین در قالب دوره‌های آموزشی و مقالات بلاگ منتشر شده است.

دوره‌های آموزشی: بیش از ۲۰ دوره آموزشی حوزه دیجیتال مارکتینگ و ۱۵+ هزار نفر دانشجو، نوین را به شماره یک آموزش دیجیتال مارکتینگ تبدیل کرده است.

اصلی‌ترین دوره نوین دوره جامع دیجیتال مارکتینگ است. این دوره شامل ۲۵+ دوره تخصصی و ۱۵۰+ ساعت آموزش بوده و شما را به یک مدیر دیجیتال مارکتینگ تمام‌عیار تبدیل می‌کند. اگر می‌خواهید در این مورد بیشتر بدانید حتماً مقاله بهترین دوره دیجیتال مارکتینگ را مطالعه کنید.

علاوه بر این دوره‌های جامع دیگری مثل دوره جامع سئو، بازاریابی محتوا، راه‌اندازی کسب‌وکار آنلاین و دوره ادمین اینستاگرام در نوین منتشر شده است.

مقالات وبلاگ و آموزش‌های رایگان: در بخش بلاگ سایت نوین شما با مقالاتی در حوزه‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ روبه‌رو هستید که با قلم بسیار جذاب و گیرا نوشته شده است. به‌جرئت می‌توانم بگویم اگر یک‌بار به بلاگ نوین سر بزنید معتادش می‌شوید!

بلاگ نوین شامل محتواهایی در قالب متن، اینفوگرافیک و ویدئو بوده و برخی از این محتواها به صورت سریالی منتشر شده است. در بخش آموزش‌های رایگان سایت نوین که به تازگی ایجاد شده و دست کمی از یک دوره آموزشی ندارد، برای شما نقشه راه آموزش‌های مختلفی در دسته‌بندی‌های کسب درآمد از اینترنت، بازاریابی، راه‌اندازی سایت، سئو، بازاریابی محتوا، شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات دیجیتال، تحلیل دیجیتال و طراحی آماده شده است.

این بخش به صورت قدم‌به‌قدم نقشه راهی برای آموزش شما از مقالات بلاگ و دوره‌های آموزشی فراهم کرده و در هر قدم به شما می‌گوید که چه مقاله‌ای را مطالعه یا چه دوره‌ای را تهیه کنید.

📌 نکتۀ مهم: کد تخفیف نوین آکادمی فقط برای ۶ دوره ارائه می‌شود؛ اگر خواستید دوره‌ها را با تخفیف بخرید به مقاله کد تخفیف نوین آکادمی سر بزنید.

آموزش دیجیتال مارکتینگ با سایت نوین آکادمی

۲. سایت دیجیتالینگ

سایت دیجیتال مارکتینگ دیجیتالینگ

دیجیتالینگ یک مجموعه جوان اما با تجربه است. در گذر از آموزش‌های دیجیتال مارکتینگ اگر به دیجیتالینگ برخورد کنید، حتماً چند ساعتی درگیرش می‌شوید. دیجیتالینگ به عنوان یک سایت آموزش دیجیتال مارکتینگ اثرگذار است، چون از تجربه‌هایش می‌گوید، گزارش‌های واقعی از خودش منتشر می‌کند و می‌خواهد همه با هم یاد بگیریم، تجربه کنیم و موفق شویم 🙂

دوره‌های آموزشی: مهم‌ترین و اصلی‌ترین دوره آموزشی دیجیتالینگ، دوره جامع دیجیتال مارکتینگ است. این دوره تمام‌وکمال هر آنچه در دنیای دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید را به شما یاد می‌دهد. علیرضا ابراهیمیان در این دوره زیروبم کسب‌وکار خودش را روی میز گذاشته تا دانشجویانش از آن الگو بگیرند.

علاوه بر این دیجیتالینگ در مورد تلگرام مارکتینگ، لینکدین مارکتینگ، ساخت پادکست و… دوره‌ها و ابزارهای کاربردی دارد که حتماً به کارتان می‌آید. اگر می‌خواهید در مورد این دوره‌ها بیشتر بدانید سری به مقالات بهترین دوره تلگرام مارکتینگ و بهترین دوره لینکدین مارکتینگ بزنید.

از بخش آموزش‌های غیررایگان که بگذریم، باید به نقشه‌های راه دیجیتالینگ اشاره کنیم.

در این بخش دیجیتالینگ در مورد موضوعاتی مثل آموزش دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی محتوایی، بازاریابی اینستاگرام، سئو محتوا و بازاریابی در لینکدین و تلگرام، سئو خارجی، تبلیغات آنلاین، بازاریابی پیامکی، ایمیل مارکتینگ و… نقشه راه به شما داده شده است.

در واقع در این نقشه‌های راه مطالب بلاگ دیجیتالینگ به صورت کاملاً هدفمند باهدف طی کردن اصولی مسیر آموزش در آن موضوع برای شما چیده شده تا بتوانید به‌خوبی آنچه لازم دارید را یاد بگیرید.

📌 نکتۀ خیلی مهم: کد تخفیف دیجیتالینگ به‌صورت پرایوت و محدود فقط توسط های کانتنت ارائه می‌شود؛ اگر خواستید دوره‌ای از این مجموعه با تخفیف بخرید به تلگرام های کانتنت پیام بدهید.

شروع مسیر یادگیری دیجیتال مارکتینگ با دیجیتالینگ

۳. سایت mydmc

سایت دیجیتال مارکتینگ عادل طالبی

اگر اهل دیجیتال مارکتینگ باشید، حتماً با عادل طالبی و دوره دیجیتال مارکتینگش کمابیش آشنایی دارید. دوره دیجیتال مارکتینگ عادل طالبی بیش از ۳۰۰ ساعت آموزش است و طبق برنامه‌ریزی سایت برای دانشجویان حداقل ۲ سال طول می‌کشد تا یاد بگیرید. اما اینجا هدف‌مان این است که یادی کنیم از ویدئوهای رایگان این سایت!

اگر در سایت mydmc.ir ثبت‌نام کنید، در قسمت ویدئوهای رایگان می‌توانید به بخش‌های از دوره دیجیتال مارکتینگ عادل طالبی دسترسی داشته باشید. این بخش شامل ۶۷ ویدئو رایگان و بسیار ارزشمند از اساتید کاربلد حوزه‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ است. علاوه بر این وبینارهای زیادی هم به رایگان در این سایت قرار دارد که با ثبت‌نام در آن می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ از دریچه mydmc

۴. سایت مدیر سبز

سایت دیجیتال مارکتینگ مدیرسبز

مدیر سبز با نزدیک به ۱۶ سال سابقه از اولین مجموعه‌های فعال در حوزه کسب‌وکارهای آنلاین است. این مجموعه تمرکزش روی رشد کسب‌وکارها بوده و دوره‌ها و محتواهای مرتبط با این موضوع را منتشر می‌کند.

اگر بخواهیم در مورد آموزش‌های مدیر سبز به شما بگوییم باید به ۴ بخش اصلی این سایت اشاره کنیم:

دوره‌های آموزشی: مدیر سبز در ۴ دسته‌بندی آموزش‌هایی در مورد مدیران و کارآفرینان، مدرس‌ها، دیجیتال مارکترها و توسعه فردی را تولید و منتشر کرده است.

اگر بخواهیم مهم‌ترین دوره‌های هر کدام از این دسته‌بندی‌ها را معرفی کنیم باید به دوره سیستم سازی پیشرفته، کارخانه تولید اطلاعات، ساخت کمپین و دوره ارتقا اشاره کنیم.

اشتراک الماسی: در بخش اشتراک الماسی شما به مدت یک سال به خلاصه صوتی و متنی بیش از ۲۷۰ کتاب پرفروش دنیا دسترسی خواهید داشت.

بلاگ: همان نظمی که در دوره‌های آموزشی رعایت شده در بخش بلاگ هم دیده می‌شود. مقالات مدیر سبز در دسته‌بندی‌های مدیران، مدرس‌ها، دیجیتال مارکترها، فروشنده‌ها و بهبود فردی منتشر شده است. یک امکان جالب مدیر سبز این است که نسخه pdf هر محتوای در انتهای آن قابل‌دانلود است.

مدیر سبز تی وی: در این بخش از سایت مدیر سبز، آموزش‌های رشد کسب‌وکار در قالب ویدئوهای نسبتاً کوتاه توسط ژان بقوسیان تولید و منتشر شده است.

ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ با مدیر سبز

خب اگر تا اینجای مقاله را خوانده‌اید به شما تبریک می‌گوییم! الان با بهترین سایت های آموزش دیجیتال مارکتینگ آشنا شدید و به باکیفیت‌ترین آموزش‌ها دسترسی دارید. برویم برای جمع‌بندی مطالب.

جمع‌بندی

هر چه جلوتر می‌رویم اهمیت یادگیری بیشتر آشکار می‌شود. در روزگاری که حتی می‌توانید آنلاین به سفر بروید، آموزش آنلاین پای ثابت برنامه هر متخصصی است. در این مقاله بهترین سایت های آموزش دیجیتال مارکتینگ را به شما معرفی کردیم. در استفاده از این سایت‌ها طمع کنید و تا می‌توانید آموزش بینید و اجرا کنید.

اگر شما هم با دیگر سایت های آموزش دیجیتال مارکتینگ آشنا هستید برای ما بنویسید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *