دوره های آموزشی لینکدین

بهترین دوره های آموزشی لینکدین کدامند؟ (بررسی جامع)

خواندن این مطلب 5 دقیقه زمان میبرد

بروز‌رسانی‌شده در تاریخ 1402/07/02

از قدیم گفته‌اند که هر کسی را بهر کاری ساخته‌اند؛ حکایت لینکدین دقیقاً همین است. این شبکه اجتماعی با بیش از ۷۷۰ میلیون کاربر به هدف حضور متخصصین سراسر جهان و شبکه‌سازی به وجود آمده است.

فرقی نمی‌کند دانشجو هستید یا دانش‌آموز یا حتی مدیر یک شرکت! اگر تخصصی دارید که می‌دانید به درد خیلی‌ها می‌خورد، حتماً و بدون شک باید در لینکدین حضور قوی و حرفه‌ای داشته باشید. اگر این فرصت را از دست بدهید خودتان را از درآمدهای ریالی و دلاری فوق‌العاده‌ای محروم کرده‌اید.

الآن که در حال نوشتن این مطلب هستم، تازه از گشت‌وگذار در آخرین کوچه‌های گوگل رسیده‌ام، حاصل این جستجو عمیق در گوگل برای بهترین دوره‌های لینکدین، پیدا کردن ۱۰ دوره بود که ۵ تا از این دوره‌ها ارزش بررسی و معرفی داشتند. در این مقاله دوره‌های لینکدین دیجیتالینگ، آکادمی زمردیان، آژانس منظم، فرادرس و داناپ را به شما معرفی می‌کنیم.

چرا در دوره لینکدین مارکتینگ شرکت کنیم؟

دوره لینکدین مارکتینگ

لینکدین هم مانند دیگر پلتفرم‌های آنلاین، اخلاق خاص خودش را دارد؛ اگر بدون شناخت از ویژگی‌ها و نحوه استفاده، سریع وارد آن شوید و هر طور دلتان بخواهد فعالیت کنید، اصلاً حرفه‌ای به نظر نمی‌رسید و از هدف شکل‌گیری لینکدین که شبکه‌سازی متخصصین است، دور می‌شوید. بنابراین حضور در لینکدین به صورت صحیح، اصولی و حرفه‌ای نیاز به آموزش درست دارد.

نوبتی هم که باشد، نوبت معرفی بهترین دوره‌ های آموزشی لینکدین است؛ اما قبل از آن به شما پیشنهاد می‌کنم حتماً مقاله معیارهای انتخاب بهترین دوره آموزشی را مطالعه کنید.

۱. دوره لینکدین مارکتینگ دیجیتالینگ

دوره لینکدین مارکتینگ دیجیتالینگ

این دوره یکی از بخش‌های دوره دیجیتال مارکتنیگ دیجیتالینگ است. آموزش لینکدین مارکتینگ توسط علیرضا ابراهیمیان با ۷ سال سابقه حوزه دیجیتال مارکتینگ ارائه شده است و طی ۷ ساعت و ۸ سرفصل، از سطح مقدماتی تا پیشرفته موضوعاتی مثل مفاهیم اولیه، الگوریتم، لینکدین پریمیوم، شبکه‌سازی، پیج شرکتی، راه‌های افزایش فالوور، بازاریابی محتوایی در لینکدین و کار با امکانات لینکدین را به شما یاد می‌دهد.

طیف وسیعی از افراد جامعه، از دانشجو و دانش‌آموز تا کارمند و مدیر می‌توانند در دوره لینکدین مارکتینگ دیجیتالینگ شرکت کنند و از بهترین فرصت رشد و توسعه کاری نهایت استفاده را ببرند.

مزایا

 • آموزش مهم‌ترین نکات لینکدین
 • تجربی و عملی بودن
 • پشتیبانی ۱۰۰ روزه
 • آپدیت رایگان
 • قیمت مناسب

معایب

 • آخرین آپدیت این دوره آذر ۱۴۰۱ بوده است.

اگر به دنبال حضور حرفه‌ای و شبکه‌سازی اصولی در لینکدین هستید، پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید دوره دیجیتالینگ از طریق لینک زیر نقشه راه لینکدین مارکتینگ دیجیتالینگ را مطالعه کنید.

وارد نقشه راه لینکدین مارکتینگ دیجیتالینگ شوید

۲. دوره لینکدین آکادمی زمردیان

دوره لینکدین آکادمی زمردیان

هدف اصلی دوره رایگان لینکدین آکادمی زمردیان رسیدن شما به درآمد و ورود به بازارهای حرفه‌ای است. این دوره به‌گونه‌ای برنامه ریزی شده که شما بتوانید در هر کشوری که باشید پروژه جذب کنید، به درآمد برسید و برند معتبری بسازید.

مدرس این دوره، محمد زمردیان، متخصص گوگل ادز و دیجیتال مارکتینگ، پس از راه‌اندازی چند بیزینس و همکاری با برندهای بزرگ ایران تصمیم به راه‌اندازی آکادمی کرد.

طی ۱ ساعت و ۲۵ دقیقه در این دوره شما ساخت اکانت، امنیت اکانت، هدف‌گذاری، آشنایی با پنل، کانکشن در لینکدین، درآمد دلاری با لینکدین و ارتباط‌گیری با افراد خارج از ایران را یاد می‌گیرید.

مزایا

 • کاربردی بودن
 • مدرس با تجربه
 • هدفمند بودن دوره
 • رایگان بودن

معایب

 • صحبتی از پشتیبانی و آپدیت دوره نشده است.

شرکت در دوره رایگان لینکدین آکادمی زمردیان

۳. دوره لینکدین مارکتینگ آکادمی منظم

دوره لینکدین مارکتینگ آکادمی منظم

این دوره با تدریس نادر وهاب آقایی در سایت آکادمی منظم منتشر شده و طی ۸ ساعت و ۱۰ جلسه موضوعاتی مثل آموزش‌های مهارتی کاربردی، ایجاد مدیریت پروفایل شخصی و سازمانی، گروه‌ها در لینکدین، شبکه‌سازی در لینکدین، تولید محتوا، ابزارها و بازاریابی و فروش در لینکدین را آموزش داده است.

مزایا

 • عملی و تجربی بودن
 • سرفصل‌های کاربردی
 • پشتیبانی
 • قیمت مناسب

معایب

 • آپدیتی برای این دوره منتشر نشده است.

علاوه بر این دوره، وبینار رایگانی در سایت آکادمی منظم توسط مدرس دوره لینکدین برگزار شده است. توصیه می‌کنیم قبل از خرید دوره، حتماً این وبینار رایگان را ببینید.

مشاهده وبینار رایگان پرسش و پاسخ لینکدین در آکادمی منظم

۴. آموزش بازاریابی در LinkedIn فرادرس

آموزش بازاریابی در LinkedIn فرادرس

دوره بازاریابی لینکدین که در پلتفرم آموزشی فرادرس منتشر شده است، در ۳ فصل و ۱۵ جلسه، طی ۱ ساعت و ۴۹ دقیقه موضوعات کلی مثل آشنایی با ماشین قدرتمند لینکدین، پایه‌های بازاریابی در لینکدین و شناخت و توسعه مخاطب را آموزش داده و در هر کدام از این سه بخش اصلی، درس‌های جزئی‌تری در مورد بازاریابی، ساخت پروفایل و شبکه‌سازی و … ارائه شده است.

این دوره توسط محمدصادق شفیعی، مدرس و مشاور دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی تهیه و منتشر شده است. او از سال ۱۳۹۳ به صورت تخصصی در حوزه‌های مارکتینگ و بازرگانی فعالیت دارد و در زمینه استفاده از پلتفرم‌های آنلاین و آفلاین جهت جمع‌آوری Lead آموزش می‌دهد.

در تاریخ انتشار این مقاله (۲۸ شهریور ۱۴۰۲)، ۱۳۹۱ نفر در این دوره شرکت کرده‌اند.

مزایا

 • سرفصل‌های کاربردی
 • بیان شیوا لحن پرانرژی
 • پاسخگویی مدرس
 • گارانتی بازگشت وجه

معایب

 • این آموزش بیشتر در مورد استفاده از لینکدین برای تجارت صحبت کرده است.
 • در این آموزش به مفاهیم بسیار ساده و کلی، در زمان کم پرداخته شده است.

پیشنهاد می‌کنیم حتماً سرفصل‌ها و فیلم معرفی دوره را از سایت فرادرس ببینید و بعد در مورد تهیه آن تصمیم بگیرید.

مشاهده سرفصل‌های دوره لینکدین فرادرس

۵ . دوره آموزش لینکدین سایت داناپ

دوره آموزش لینکدین سایت داناپ

سایت داناپ یک پلتفرم آموزش آنلاین است و اساتید مختلفی در این سایت آموزش‌های خودشان را منتشر کرده‌اند.

آموزش لینکدین این سایت توسط موسسه کسب ناب ارائه شده است. این دوره طی ۱۴ فصل (۴ بخش) و بیش از ۴ ساعت آموزش به موضوعاتی مثل ثبت نام و ساخت پروفایل، معرفی نکات و ترفندهای مختلف، هدف گذاری، کسب درآمد، ایجاد رزومه، بهینه‌سازی پروفایل، صفحات شرکتی، شبکه‌سازی، تولید و بهینه‌سازی محتوا، گروه‌ها و روابط عمومی در لینکدین پرداخته است.

مزایا

 • کاربردی و عملی بودن
 • مدرس با تجربه
 • قیمت مناسب
 • پشتیبانی

معایب

 • تا امروز برای این دوره آپدیتی ارائه نشده است.

حتماً بخشی از آموزش‌های این دوره را از طریق لینک زیر مشاهده کنید و بعد از دیدن آن برای تهیه این دوره تصمیم بگیرید.

مشاهده رایگان یک قسمت از دوره لینکدین داناپ

نکته: اگر به دنبال فعالیت و حضور حرفه‌ای در فضای وب هستید، حتماً مقالات بهترین دوره سئو و بهترین دوره دیجیتال مارکتینگ را بخوانید. قول می‌دهیم ایده‌های خوبی به ذهنتان می‌رسد.

جمع‌بندی

دوباره باید به اهمیت آموزش دیدن قبل از حضور در فضای حرفه‌ای مثل لینکدین اشاره کنیم. حضور در جمع متخصصان بدون آموزش دیدن، به اعتبار شما لطمه میزند. دوره‌های معرفی شده در این مقاله می‌توانند به حضور حرفه‌ای شما در این فضا کمک کنند. با توجه به هدف، زمان و بودجه خودتان، یک دوره مناسب را انتخاب و فعالیت حرفه‌ای‌تان را در لینکدین شروع کنید.

اگر دوره‌ای مدنظرتان است که ما آن را بررسی نکرده‌ایم، حتماً در بخش نظرات برایمان بنویسید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

2 یک نظر

 1. سمانه حیدری پاسخ

  سلام وقت بخیر

  میخوام یه کانال تخصصی تلگرام در زمینه آموزش بزنم شما دوره آموزشی تلگرام خوبی در نظر دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *