بهترین افزونه امتیازدهی

معرفی3 افزونه امتیاز دهی در وردپرس [رایگان و پولی]

خواندن این مطلب < 1 دقیقه

بروز‌رسانی‌شده در تاریخ 1400/08/20

سیستم امتیازدهی و رتبه‌بندی مطالب تاثیر روانی بسیار خوبی روی کاربران دارد. اگر محتوا یا محصول شما باارزش باشد و نظرات خوبی دریافت کند، با فعال کردن سیستم امتیازدهی در سایت به کاربران نشان می‌دهید که چقدر برایشان ارزش قائلید و از نظرات آن‌ها استقبال می‌کنید. افزونه‌‌های مختلفی برای امتیازدهی به مطالب وردپرس ساخته شده‌اند که می‌توانند ساختار متنوعی داشته باشند. مثلا می‌توانند سیستم ستاره‌ای باشند که کاربر با مشخص کردن تعداد ستاره‌ها، میزان علاقه‌اش به مطلب یا محصول را نشان دهد، یا می‌تواند به صورت Like/Dislike باشد.

بهترین افزونه امتیازدهی در وردپرس

این روزها افزونه های زیادی برای افزودن سیستم امتیاز دهی به وردپرس ارائه شده اند. در این مقاله تصمیم داریم 3 افزونه امتیاز ستاره ای را به شما عزیزان معرفی کنیم. این لیست می‌توانست خیلی طولانی‌تر هم شود، اما طبق معمول سعی داریم افزونه هایی که واقعآ مفید و کاربردی هستند را معرفی کنیم.

همه افزونه های بررسی شده از قابلیت Rich Snippet پشتیبانی می‌کنند. یعنی وقتی صفحه شما در نتایج جستجو دیده شود، امتیازهایی که گرفته‌اید توسط گوگل نشان داده خواهند شد. این اتفاق نرخ کلیک (CTR) را افزایش می‌دهد.

1. افزونه kk Star Ratings

2. افزونه WP-Polls

3. افزونه امتیازدهی و پاداش پیشرفته وردپرس

این مقاله بروز رسانی می شود …

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *