آموزش فارکس رضا گلشاهیان

آموزش فارکس گلشاهیان + بیوگرافی کامل

خواندن این مطلب 3 دقیقه زمان میبرد

بروز‌رسانی‌شده در تاریخ 1402/08/06

در این مقاله بیوگرافی رضا گلشاهیان و دوره آموزشی‌اش را به اختصار برایتان توضیح داده‌ایم. رضا گلشاهیان یکی از قدیمی‌های فارکس ایران است؛ آن‌قدر قدیمی که آموزش‌های مقدماتی آشنایی با فارکسش تا چند سال مرجع شروع فارکس در ایران بود. او بعد از چند سال زندگی در دبی، اکنون به ونکوور کانادا مهاجرت کرده است.

افتخارات رضا گلشاهیان

یکی از افتخارات گلشاهیان، به گفته خودش این است که در تمام این سال‌ها آموزش‌هایش را رایگان و در جهت حمایت از مردم ایران منتشر کرده است.

آموزش‌های متنوع گلشاهیان

او علاوه بر آموزش‌های تحلیل تکنیکال و پرایس اکشن، مجموعه‌های آموزشی کوتاهی به نام سواد مالی و تحلیل بنیادی را هم منتشر کرده است. تنها منبع انتشار آموزش‌های گلشاهیان کانال یوتیوبش است. به گفته خودش عنوان تنها راهی که از مخاطبانش درآمدی به دست می‌آورد کانالش یوتیوبش است و هیچ دوره آموزشی برای فروش ندارد.

اقدامات جدید گلشاهیان

اگر به کانال این تریدر مراجعه کنید می‌بینید که چندین سال از فضای آموزش دور بوده و بعد از مهاجرت به کانادا فعالیتش را با رنگ و بوی سیاسی دوباره از سر گرفته است.

اخیراً از ماه مارس 2023 و با داغ شدن تب شرکت‌های پراپ فرم در ایران، او پراپ فرمی به نام تریدرز کمبت را تأسیس کرده و به تریدرهای برتر از 5 هزار تا 200 هزار دلار سرمایه برای معامله کردن می‌دهد.

معرفی و بررسی آموزش‌های رایگان رضا گلشاهیان

آموزش فارکس رضا گلشاهیان

آنچه رضا گلشاهیان به عنوان دوره آموزشی منتشر کرده است، شباهت زیادی تحلیل تکنیکال جان مورفی دارد. دوره آموزش فارکس گلشاهیان در سه بخش مقدماتی، پیشرفته و حرفه‌ای منتشر شده است. در این بخش‌ها شما با بازار فارکس آشنا می‌شوید، رفتار قیمت، نواحی مهم و الگوها را یاد می‌گیرید و در بخش آخر هم مدیریت سرمایه و استراتژی GTS به شما آموزش داده می‌شود. گلشاهیان اخیراً در تحلیل‌های خود اندیکاتورها را کنار گذاشته و با خطوط مورب و استاتیک ترید می‌کند.

+ آموزش‌های این مدرس ساده، روان و بر اساس تحلیل تکنیکال کلاسیک است و همین برای سود ده بودن شما کافیست!

نکات آموزش‌های رضا گلشاهیان

ما در های کانتنت اعتقاد داریم همیشه می‌شود به سمت بهتر شدن حرکت کرد اما دوره‌ی صد درصد و جامع معنی ندارد. از اینرو در این بخش ویژگی‌های آموزش‌های رضا گلشاهیان را بررسی می‌کنیم.

نکات مثبت

1. آموزش‌ها ساده، روان و در نهایت آرامش و تسلط از پایه ارائه شده است.

2. در این آموزش شما استراتژی مدرس را یاد می‌گیرید.

3. علاوه بر تحلیل و معامله کردن، شما روانشناسی معامله‌گری را یاد می‌گیرید.

نکاتی که نیاز بهبود دارد.

1. آموزش‌ها آپدیت نیست.

2. مدرس به اصل بازار یا همان عرضه و تقاضا، اشاره نکرده است.

3. مفاهیم نقدینگی در آموزش‌ها در نظر گرفته نشده است.

راه‌های دسترسی به آموزش‌های رضا گلشاهیان

او سایت شخصی ندارد، اما در شبکه‌های اجتماعی تلگرام، اینستاگرام و یوتیوب فعال است و آموزش‌ها و تحلیل‌های روزانه‌اش را منتشر می‌کند.

+ کانال تلگرام رضا گلشاهیان: rzgtrader

+ پیج اینستاگرام رضا گلشاهیان: rzgtrader

+ کانال آقای گلشاهیان در یوتیوب: www.youtube.com/rzgtrader

+ سایت پراپ فرم تریدرز کمبت: traderscombat.com

نکته: های کانتنت فقط به معرفی خدمات این مدرس پرداخته است و هیچ مسئولیتی در قبال کیفیت خدماتش نخواهد داشت.

جمع‌بندی

آموزش‌های رضا گلشاهیان برای شروع و آشنایی بسیار مفید هستند. اگر شما به تازگی با بازار مالی آشنا شده‌اید و علاقه‌مند به فعالیت در آن هستید، وارد کانال تلگرامی تریدرشو شوید و تمام فایل‌ها را یکجا دانلود کنید.

هم‌چنین کانال یوتیوب این مدرس هم مطالب بسیار زیادی دارد که می‌تواند به شما برای شروع کمک کند. برای اینکه با دوره‌های پرایس اکشن آشنا شوید پیشنهاد می‌کنیم مقاله بهترین دوره های پرایس اکشن را بخوانید.

5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک گذاری

2 یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *