دوره سئو نوین

چرا دوره سئو نوین؟ (سفر به داخل دوره)

خواندن این مطلب 5 دقیقه زمان میبرد

بروز‌رسانی‌شده در تاریخ 1403/03/03

سئو مهارتی است که این روزها بازار بسیار خوبی دارد چون یکی از واجبات کسب‌وکارهای اینترنتی برای رقابت در بازار است. سایتی که بتواند رتبه‌های 1 تا 3 گوگل را فتح کند، بیشتر مشتری‌ها را از آن خود می‌کند و سهم بازار خوبی خواهد داشت؛ برای همین کسب‌وکارها یا دنبال این هستند که سئو یاد بگیرند یا یک متخصص سئو استخدام کنند تا فروششان را بیشتر کنند.

اما سئو هم مثل بقیه مهارت‌ها نیاز به آموزش تخصصی دارد و برای یادگیری، شما یا باید منابع معتبر پیدا کنید و یا در یک دوره خوب شرکت کنید. اما کدام دوره خوب است؟

اگر در گوگل سرچ کنید، چندین دوره پیدا می‌کنید و چندین گزینه پیش رویتان قرار می‌گیرد. حالا وقت مقایسه است که ببینید کدام دوره بهتر است. ما این کار را برایتان انجام دادیم؛ چند دوره که از بقیه بهتر بود را مقایسه و بهترینشان را برای شما پیدا کردیم.

مقاله پیشنهادی: بهترین دوره های سئو

دلیل انتخاب این دوره چیست؟ در این مقاله با جزییات برای شما توضیح می‌دهیم. برویم برای معرفی دوره سئو نوین.

دوره سئو نوین در یک نگاه

مدت دورهبیش از ۳۵ ساعت (۵ آموزش تخصصی جداگانه)
نحوه اجراغیر حضوری (از طریق برنامه اسپات پلیر)
قیمت دورهبا تخفیف ویژه پکیج ۹/۲ میلیون تومان
پشتیبانیاز طریق تیکت و واتساپ
نوع آموزشتئوری + عملی
پرداخت قسطیدارد
بازار کارمعرفی در پلتفرم نوین

دوره سئو نوین چه برتری به بقیه دارد؟

شما به عنوان کسی که دنبال یک آموزش خوب است، اولین چیزی که در یک دوره بررسی می‌کنید، چیست؟

بله درست است. اولین معیار کامل بودن سرفصل‌هاست. هر کسی انتظار دارد، وقتی برای یک آموزش هزینه می‌کند، تمامی مطالب آن مبحث با جزییات آموزش داده شود. یکی از ویژگی‌های خوب دوره سئو نوین که همان ابتدا نظر آدم را جلب می‌کند، مشخص بودن سرفصل‌هاست. یعنی شما با خواندن سرفصل‌ها متوجه می‌شوید که با یک دوره کامل طرف هستید و قرار است همه چیز را یاد بگیرید.

شما در دوره نوین 3 دوره زیر را می‌گذرانید:

  • سئو مقدماتی
  • سئو داخلی و تکنیکال
  • سئو خارجی و لینک سازی

در این پکیج، دو دوره دیگر نیز وجود دارد که شما کمتر در دوره‌های دیگر به این شکل خواهید دید.

اولی دوره تحقیق کلمات کلیدی است که در داخل پکیج سئو قرار گرفته، درحالی که معمولاً در دوره‌های دیگر به یک آموزش چند دقیقه‌ای اکتفا می‌کنند.

دوره دوم آموزش ابزار سرچ کنسول گوگل است که خودش به تنهایی یک دوره کاربردی است و در تمام بخش‌های دیجیتال مارکیتنگ کاربرد دارد.

روند طوری است که از پایه‌ترین مطالب شروع می‌شود و پله پله به قسمت‌های تخصصی‌تر پیش می‌رود و در نهایت تمام مطالب بهینه‌سازی سایت تدریس می‌شود.

این دلایل کافی بود تا دوره نوین یک سر و گردن از بقیه دوره‌ بالاتر باشد ولی از آنجایی که قیمت هم برای بعضی از افراد مهم است، این را هم بگوییم که قیمت دوره سئو نوین نسبت به رقبای خوب در این حوزه منصفانه‌تر است و شما می‌توانید، مبلغ دوره را قسطی هم پرداخت کنید.

از اینجا به بعد وارد دوره می‌شویم تا ببینیم در فصل‌های مختلف آن چه خبر است.

فصل اول: با مفاهیم و کارکرد سئو آشنا می‌شوید

در دوره مقدماتی سئو هر چیزی که برای شروع راه لازم دارید را یاد خواهید گرفت. از مفاهیم و اصول سئو گرفته تا طرز کار موتور جستجو، الگوریتم‌های گوگل، کاربرد سئو و… بالاخره قرار است بدانید که موتور جستجو چگونه کار می‌کند تا بتوانید در آن رتبه بگیرید.

بعد از این دو ساعت شما با طرز کار گوگل و کارکرد سئو آشنا می‌شوید.

فصل دوم: تحقیق کلمات کلیدی را یاد می‌گیرید

تحقیق کلمات کلیدی یکی از مهم‌ترین مهارت‌ها در بازاریابی دیجیتال است چون در محتوا، سئو، تبلیغات گوگل و بخش‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ کاربرد دارد؛ این بخش به تنهایی برای هر دیجیتال مارکتری ضروری است.

در این بخش ابتدا کار با ابزارهای تحقیق کلمات را یاد می‌گیرید؛ با استفاده از این ابزارها می‌توانید کلمات کلیدی کسب‌وکارتان را استخراج کنید و در یک فایل ذخیر کنید تا عصای دستتان در سئو باشد.

در محله بعد شما یاد می‌گیرید که چطور کلمات ارزشمندتر و پولساز را تفکیک کنید و آن‌ها را در اولویت قرار دهید. این دوره یکی از بهترین دوره‌های تحقیق کلمات کلیدی است که در پکیج سئو نوین قرار داده شده است.

فصل سوم: تکنیک‌های سئو داخلی (on-page seo) را آموزش می‌بینید

تمام تکنیک‌های رسیدن به رتبه‌های بالای گوگل در این بخش خلاصه می‌شود. شما در این بخش وارد فاز تخصصی‌تر می‌شوید؛ یعنی تمام کارهایی که یک سئوکار ماهر برای بهینه‌سازی در داخل سایت انجام می‌دهد را یاد می‌گیرید.

اول آموزش کارهای عمومی‌تر مثل ساختار سایت، سئوی محتوا، لینکسازی داخلی، اسنیپت و عناوین، بهینه‌سازی کلمات کلیدی، سئو وردپرس را می‌بینید.

بعد می‌روید سراغ کارهای تکنیکی‌تر و فنی! مثل سرعت سایت، تجربه کاربری، نقشه سایت، تگ‌ها، ابزارها و …

شما یک آموزش ترکیبی تئوری + عملی خواهید دید و مباحث به همراه مثال‌های عینی و کاربردی توضیح داده شده است.

فصل سوم: سئو خارجی (off-page seo) را یاد می‌گیرید

این بخش از پکیج سئو به تازگی منتشر شده و جزو آپدیت‌ترین دوره‌هاست. در این بخش شما زیر و بم لینک‌ها و روش‌های لینکسازی را یاد می‌گیرید. با انواع لینک‌ها آشنا می‌شوید؛ لینک‌های با کیفیت و بد را می‌شناسید و روش‌هایی را یاد می‌گیرید که می‌توانید اعتبار سایت‌تان را چند برابر کنید و با سرعت بیشتری به رتبه‌های بالاتر برسید.

فصل چهارم: ابزار گوگل سرچ کنسول در مشتتان است

نوین می‌گوید: «اگر تمام معیارهای سئوی داخلی و خارجی را هم که رعایت کنید، بدون تحلیل آمارها و بررسی وضعیت صفحات سایت‌تان، دقیقا نمی‌دانید که آیا درست پیش رفته‌اید یا نه.

علاوه بر آن داده‌های سرچ کنسول به شما کمک می‌کند که تصمیم‌های درستی برای سئوی سایت‌تان بگیرید. به خاطر اهمیتی که این ابزار گوگل در سئو دارد، تصمیم گرفتیم که دوره گوگل سرچ کنسول را در دوره سئو بگنجانیم»

حرف حساب است و این شرکت حرفه‌ای تمام جوانب را برای یادگیری کامل دانشجو در نظر گرفته است. در این بخش یاد می‌گیرید که با ابزار مهم سرچ کنسول کار کنید؛ از نصب و راه‌اندازی گرفته تا بررسی کامل وضعیت سایت، عیب‌یابی و آموزش امکانات پیشرفته سرچ کنسول گوگل در این دوره قرار داده شده است.

شما در ابتدا با قسمت‌های مختلف سرچ کنسول آشنا می‌شوید و متوجه می‌شوید که هر بخش برای چیست. بعد یاد می‌گیرید که خودتان خطاهای سایت را شناسایی کنید و آن‌ها را حل و فصل کنید.

بعد که یاد گرفتید که چگونه داده‌های سایت‌تان را بررسی کنید، مدرس دوره امکانات پیشرفته‌تر سرچ کنسول را به شما معرفی می‌کند. از ساخت سایت‌مپ گرفته تا فایل ربات‌ها، ریچ ریزالت‌ها، حذف لینک‌ها از نتایج جستجو، بررسی سرعت سایت، جریمه‌ها، مشکلات امنیتی، ایندکس شدن صفحات و مباحث Coverage و کلی مطلب کاربردی دیگر در این قسمت آموزش داده شده است.

بعد از دوره، یک متخصص سئو می‌شوید

بعد از گذراندن این دوره می‌توانید به عنوان متخصص سئو در شرکت‌ها استخدام شوید و درآمد خوبی داشته باشید؛ یا اینکه سایت خودتان را بهینه و فروشتان را چندین برابر کنید. پس خیالتان از کاربردی بودن این مهارت راحت باشد.

در این مقاله با دلیل و مدرک گفتیم که چرا از بین این همه دوره، پکیج سئو نوین را انتخاب کردیم؛ شما می‌توانید همچنان گزینه‌های خودتان را بررسی و مقایسه کنید و دوره‌ای که مناسب است را انتخاب کنید.

نوین یکی از شرکت‌هایی است که سالها در بازاریابی دیجیتال فعالیت دارد، ده‌ها کسب و کار اینترنتی موفق راه‌اندازی کرده و به صدها کسب‌وکار خدمات دیجیتال مارکتینگ و سئو ارائه داده است و چند سال است که در زمینه آموزش بخش‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ یکی از مرجع‌های خوب است.

اگر می‌خواهید درست و اصولی سئو و بهینه‌ساز سایت را یاد بگیرید، دوره سئو نوین یکی از بهترین‌هاست، حتماٌ وارد صفحه دوره شوید و سرفصل‌ها و نظرات آن را ببینید تا با اطمینان کامل شرکت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *