دوره تحقیق کلمه کلیدی نوین

چرا دوره تحقیق کلمات کلیدی نوین؟ (بررسی کامل دوره)

خواندن این مطلب 4 دقیقه زمان میبرد

بروز‌رسانی‌شده در تاریخ 1403/03/03

از اسمش مشخص است: تحقیق کلمات کلیدی! کلیدی است چون کلید رشد کسب و کار شماست. سایت بسازید به کلمات کلیدی نیاز دارد، برای محتوا نیاز دارید؛ سئو که بر پایه کلمات کلیدی است. برای تبلیغات کلمات کلیدی مهم است.

نتیجه اینکه تحقیق کلمات کلیدی یکی از مهم‌ترین و سودآورترین فعالیت‌ها در بازاریابی موتورهای جستجو است. با این کار نه تنها می‌توانید سئوی سایت‌تان را بهبود دهید و بازدیدکننده جذب کنید، بلکه می‌توانید مخاطبان خود را بهتر بشناسید و ارزشمندترین کلمات کسب و کارتان را پیدا کنید.

برای یادگیری این مهارت مهم بهترین راه شرکت در یک دوره آموزشی حرفه‌ای است. قطعاً باید از یک دوره خوب و یک استاد خوب آموزش ببینید. در این مقاله می‌خواهیم یکی از بهترین دوره‌های تحقیق کلمات کلیدی در ایران را با هم بررسی کنیم و ببینیم چرا این دوره می‌تواند تمام نیازهای شما را در مورد پیدا کردن و تحلیل کلمات کلیدی پاسخ دهد.

برای اینکه ببینید چرا این دوره و چرا بهترین؟ ادامه مقاله را بخوانید.

دوره تحقیق کلمات کلیدی نوین در یک نگاه:

مدت دوره4.5 ساعت
نحوه اجراغیر حضوری (فایل ویدیویی)
پشتیبانی3 ماه از طریق تیکت و واتساپ
نوع آموزشتئوری + عملی
قیمت دورهبا تخفیف ویژه 490 هزار تومان
لینک دورهمشاهده سرفصل‌های دوره

چرا دوره تحقیق کلمات کلیدی نوین برای بررسی انتخاب شد؟

اول اینکه دوره‌های دیگر نوین از نظر کیفیت و محتوا جزو بهترین‌های بازار دیجیتال مارکتینگ بوده‌اند، بنابراین به سراغ این دوره رفتیم. اما این فقط یک حکم ورود بود. سرفصل‌های دوره نشان از این داشت که شما تا تحقیق کلمات کلیدی را صفر تا 100 یاد نگیرید، دست از سر شما برنمی‌دارد.

با توجه به کیفیت و نوع آموزش قیمت مناسبی هم داشت.

حالا برویم با هم چیزهایی که در دوره آموزش داده می‌شود را ببینیم تا کامل متوجه شوید که با این قیمت چه دوره شگفت انگیزی شرکت خواهید کرد.

مقدمه: با تحقیق کلمات کلیدی آشنا می‌شوید

مقدمه جای آشنایی است، جایی که با تحقیق کلمات کلیدی آشنا می‌شوید. اینکه این تحقیق چیست؟ چرا مهم است؟ کجاها کاربرد دارد و…

فصل اول: ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی را آموزش می‌بینید

در این فصل ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی به شما آموزش داده می‌شود. مدرس دوره اول به سراغ یکی از ابزارهای کاربردی و خوب تحقیق کلمات به اسم کیوردپلنر می‌رود. این ابزار برای خود گوگل است و به شما میزان جستجوی کلمات کلیدی پیشنهادی، نمودار رشد جستجو و سطح سختی رقابت برای کلمه را نشان می‌دهد. مدرس پله پله به شما اموزش می‌دهد که امکانات این ابزار چیست و چطور با آن کار کنید و کلمات ارزشمند کارتان را پیدا کنید.

در ادامه با گوگل ترندز و امکاناتش آشنا می‌شوید که یکی دیگر از ابزارهای گوگل است. مدرس بعد از توضیح کامل گوگل ترندز به شما نحوه کار با این ابزار را آموزش می‌دهد تا بفهمید کدام کلمات برای کسب و کارتان اولویت بیشتری دارد.

مدرس به این همه قانع نمی‌شود و دیگر ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی را برایتان توضیح می‌دهد.

فصل دوم: ارزش‌گذاری کلمات را یاد می‌گیرید

کلمات پولساز

در این فصل از دوره یاد می‌گیرید کلمات را ارزش گذاری کنید. خب شاید شما 100 تا کلمه برای کارتان پیدا کردید؛ کدام برای شما ارزش بیشتری دارد و می‌تواند فروش شما را بیشتر کند؟

اینجا با 3 معیاری که برای ارزش‌گذاری کلمات کلیدی وجود دارند، آشنا خواهید شد. به کمک این 3 معیار، شما می‌توانید میزان ارزش هر کلمه را برای کسب و کارتان مشخص نمایید.

در این فصل فرق تحقیق خوب و بد را می‌فهمید و یاد می‌گیرید که چطور هدف‌های مختلف کاربران از جستجو را بفهمید و مدرس به شما می‌گوید چطور کلمات کلیدی پولساز کسب و کارتان را تشخیص دهید.

موارد زیر در ادامه فصل به تفضیل آموزش داده می‌شود:

• تعداد جستجو و نحوه تحلیل آن

• بررسی 4 سناریوی مختلف رشد جستجو

• بررسی نمونه‌های مختلف از رشد جستجو

• جستجوهای فصلی و فریب آنها

• سختی کلمات کلیدی و اهمیّت آن

• نحوه تحلیل سختی سئو در عمل

فصل چهارم: انواع کلمات کلیدی را یاد می‌گیرید

در این بخش 3 نوع مختلف کلمه کلیدی آشنا می‌شوید و تفاوت‌های آن‌ها را یاد می‌گیرید. مدرس هر سه نوع را کامل برای شما باز می‌کند و با استفاده از نمودار آن‌ها را مقایسه می‌کند. سپس 5 مثال از انواع مختلف کلمات را می‌بینید و راهکارهایی برای هدفگیری این کلمات ارائه می‌شود.

فصل پنجم: کلمات کلیدی LSI چه هستند

خیلی خلاصه و مفید در این فصل با کلمات کلیدی LSI یا همان Latent Semantic Indexing و انواع مختلف آن آشنا خواهید شد و متوجه می‌شوید که چرا اهمیّت دارند.

فصل ششم: وقت ایده‌‌‌پردازی و ارجای تحقیق است

از اینجا به بعد دوره کار شما تازه شروع می‌شود. اینجا جایی از دوره است که شما با کمک مدرس یک تحقیق کلمات کلیدی را به صورت عملی انجام می‌دهید. این پروژه در 3 مرحله انجام می‌شود. مدرس قدم به قدم به شما می‌گوید که باید چه کار کنید. مهمترین مرحله ایده‌پردازی است. همانجایی که شما با استفاده از تکنیک‌های مختلف، موضوعات مرتبط با کارتان را پیدا می‌کنید.

فصل هفتم: کلیدهای طلایی را استخراج می‌کنیم

در این بخش یاد می‌گیریم که چطور باید به کمک ابزارهای مختلف، کلمات کلیدی یک کسب و کار را به همراه آمار و اطلاعات آنها بدست آورد و بعد همین را روی پروژه عملی که در فصل قبل شروع کردید، انجام می‌دهید.

فصل آخر: مرتب‌سازی کلمات کلیدی را یاد می‌گیریم

نهایی کردن کلمات کلیدی

آخرین قسمت دوره که بسیار هم مهم است، مرتب‌سازی کلمات کلیدی و تبدیل آنها به یک فایل اکسل به درد بخور است. فایلی که قرار است در تمام مراحل دیجیتال مارکیتنگ عصای دستتان باشد.

همین کار روی پروژه عملی بخش قبل انجام می‌شود تا پروژه به اتمام برسد.

کاربردی‌ترین دوره تحقیق کلمات کلیدی!!!

دیگر با خواندن فصل‌ها و آموزش‌های دوره حتماً شما هم به این نتیجه رسیدید که این دوره برای آموزش چیزی را از قلم ننداخته و برای همین انتخاب ما برای این بررسی بوده است.

بزرگترین مزیت این دوره به غیر از کامل بودن و قیمت معقول داشتن، اجرای یک مثال عملی در دوره بود. چون شما می‌توانید بعد از گذراندن دوره تحقیق کلمات کلیدی هر کسب و کاری را انجام دهید و کلمات پولسازش را بیابید.

شما می‌توانید به صفحه دوره تحقیق کلمات کلیدی نوین سر بزنید و اطلاعات دوره را ببینید و نظرات دانشجویان قبلی دوره را هم بخوانید.

5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *