کد تخفیف دیجی کالا

کد تخفیف دیجی کالا 1400 [تخفیفات مخفی و دائمی ?]

خواندن این مطلب 9 دقیقه زمان میبرد

بروز‌رسانی‌شده در تاریخ 1400/05/21

تخفیف گرفتن هنگام خرید برای همه ما موضوع بسیار خوشایندیست؛ چرا که به طور ذاتی همه ما عاشق تخفیف گرفتن و خرید زیر قیمت اصلی هستیم و بدین صورت می‌توانیم خریدی لذت بخش تر و همینطور بصرفه تر داشته باشیم. تخفیف دیجی کالا یکی از هیجان انگیز ترین کدهای هدیه بین فروشگاه های اینترنتی ایران است که به ما کمک می‌کند همواره خریدی لذت بخش و هیجان انگیز داشته باشیم؛ پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا با معرفی کدهای تخفیف دیجی کالا یه خورده خرجتون را کمتر کنیم ?

در این نوشته هر روز کد تخفیف کالاهای مختلف و محصولات شگفت انگیز قرار می گیرد؛ کد تخفیف دیجی کالا اولین خرید ۱۴۰۰ ، تخفیف دیجی کالا ۳۰ هزار تومان، ارسال رایگان دیجی کالا سال ۱۴۰۰، تخفیف 80 درصدی دیجی کالا، تخفیف 70 درصدی دیجی کالا و جدیدترین کدهای تخفیف دیجی کالا مانند تخفیف خرید کتاب، تخفیف خرید کالای دیجیتال.

اکثر تخیفیف ها نیازی به وارد کردن کد تخفیف ندارند، کافیست روی دکمه مربوطه بزنید و از کالاهای تخفیف دار دیجی کالا بهره مند شوید.

25 هزار تومان تخفیف اولین خرید دیجی کالا

شرایط استفاده:

 • این کد تخفیف مخصوص کسانی است که برای اولین بار از دیجی کالا خرید می‌کنند.
 • این کد تخفیف قابل استفاده برای همه محصولات دیجی کالا می باشد.
 • همچنین این کد برای سبدهای خرید بالای 150 هزار تومان قابل استفاده است.
 • مدت زمان اعتبار این کد تخفیف نامشخص است.
 • برای استفاده از این کد تخفیف کد زیر را کپی کرده و سپس روی دکمه “استفاده از تخفیف” کلیک کنید.

کد تخفیف : REFHYTYZEM96F

استفاده از تخفیف

 

کد تخفیف دیجی کالا اولین خرید ۱۴۰۰ (30 هزار تومان)

شرایط استفاده:

 • این کد تخفیف صرفا قابل استفاده برای اولین خرید و مشتریان جدید می باشد.
 • این کد تخفیف بر روی محصولات شگفت‌انگیز اعمال نمی‌شود.
 • همچنین این کد برای سبدهای خرید بالای 100 هزارتومان قابل استفاده است.
 • مدت زمان اعتبار این کد تخفیف نامشخص است.
 • برای استفاده از این کد تخفیف کد زیر را کپی کرده و سپس روی دکمه “استفاده از تخفیف” کلیک کنید.

کد تخفیف: dkbf2020

استفاده از تخفیف

 

 10 هزار تومان تخفیف دیجی کالا ویژه همه کاربران

شرایط استفاده:

 • این کد تخفیف برای همه کاربران قدیمی و جدید قابل قابل استفاده است.
 • این کد تخفیف قابل استفاده برای همه محصولات دیجی کالا به غیر از محصولات شگفت انگیز می باشد.
 • همچنین این کد برای سبدهای خرید 100 هزارتومان به بالا قابل استفاده است.
 • مدت زمان اعتبار این کد تخفیف نامشخص است.
 • برای استفاده از این کد تخفیف کد زیر را کپی کرده و سپس روی دکمه “استفاده از تخفیف” کلیک کنید.

کد تخفیف: mpkh24

استفاده از تخفیف

 

کد تخفیف دیجی کالا برای خرید بالای 150 ویژه مشتریان جدید (25 هزار تومان)

شرایط استفاده:

 • این کد تخفیف صرفا قابل استفاده برای مشتریان جدید دیجی کالا می باشد.
 • این کد تخفیف بر روی محصولات شگفت‌انگیز اعمال نمی‌شود.
 • همچنین این کد برای سبدهای خرید بالای 150 هزار تومان قابل استفاده است.
 • مدت زمان اعتبار این کد تخفیف نامشخص است.
 • برای استفاده از این کد تخفیف کد زیر را کپی کرده و سپس روی دکمه “استفاده از تخفیف” کلیک کنید.

کد تخفیف: DKALL25

استفاده از تخفیف

 

بیش از 40% تخفیف دیجی کالا برای محصولات شگفت انگیز سوپرمارکتی

تخفیف های شگفت انگیز دیجی کالا برای خرید محصولات سوپرمارکتی آغاز شد. اگر می خواهید بیش از 40% تخفیف مواد مصرفی و غذایی از دیجی کالا داشته باشید کافیست بدون نیاز به کد تخفیف روی “استفاده از تخفیف” کلیک نمایید.

مشاهده این پیشنهاد ویژه

 

پیشنهادات شگفت انگیز امروز دیجی کالا تا 50% تخفیف

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از پیشنهادهای شگفت انگیز امروز دیجی کالا استفاده کنید و محصولات مورد نیاز خود را با تخفیف ویژه از دیجی کالا خرید کنید. این محصولات تا 50 درصد تخفیف را شامل می‌شوند. برای مشاهده کالاهای مورد نیازتان و خرید آن ها با تخفیف شگفت انگیز کافی است روی “استفاده از تخفیف” کلیک کنید.

مشاهده پیشنهادات شگفت انگیز امروز

 

تا 30 درصد تخفیف برای پرفروش ترین های دیجی کالا

دیجی کالا بر اساس تعدا فروش در بازه زمانی 7 روز و 30 روز در تمام دسته بندی ها پرفروش ترین محصولات را گلچین کرده است و شما برای مشاهده پرفروش ترین محصولات کافیست روی باکس پایین کلیک کنید و سپس وارد سایت دیجی کالا شوید.

پرفروش ترین محصولات دیجی کالا

 

فروش ویژه امروز دیجی کالا تا 60% تخفیف

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از محصولات دیجی کالا در فروش ویژه باخبر شده و در صورت نیاز محصولات مدنظرتان را با تخفیف ویژه خریداری کنید. این محصولات تا 60 درصد تخفیف را شامل می‌شوند. برای مشاهده محصولات فروش ویژه کافیست روی باکس پایین کلیک کنید و سپس وارد سایت دیجی کالا شوید.

مشاهده محصولات فروش ویژه

 

کد تخفیف خرید لپ تاپ دیجی کالا تا 20 درصد

رسیدیم به تخفیف ویژه خرید لپ تاپ دیجی کالا، شما بدون نیاز به کد تخفیف کافیه روی لینک پایین بزنید، سپس وارد سایت دیجی کالا شده و بیش از 100 مدل لپ تاپ با برند های مختلف را با تخفیفات چند میلیونی پیدا کنید. برای خرید لپ تاپ با تخفیف ویژه  از دیجی کالا بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

تخفیف 70 درصدی دیجی کالا برای هندزفری و هدفون

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف از تخفیف‌های متنوع هندزفری و هدفون در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بهره‌مند شوید. برای مشاهده هندزفری و هدفون‌های تخفیف‌دار کافیست روی باکس پایین کلیک کنید و سپس وارد سایت دیجی کالا شوید.

تخفیف‌های ویژه هندزفری و هدفون

 

تا 50 درصد تخفیف وسایل ورزشی دیجی کالا

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از تخفیف های ویژه لوازم ورزشی در سایت دیجی کالا بهره‌مند شوید. برای مشاهده لوازم ورزشی در سایت دیجی کالا کافیه بر روی باکس پایین کلیک نمایید.

تخفیف های ویژه لوازم ورزشی

 

تخفیف 80 درصدی دیجی کالا برای خرید کتاب

اگر دنبال کد تخفیف خرید کتاب هستید، کافیه بدونه نیاز به کد تخفیف بر روی باکس زیر کلیک کنید؛ سپس وارد سایت دیجی کالا شوید و کتاب های مختلف را با تخفیف مشاهد نمایید.

تخفیف های ویژه خرید کتاب

 

دیجی کالا تخفیف 50 درصد برای وسایل لوازم التحریر

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید انواع پیشنهادهای شگفت انگیز وسایل لوازم التحریر را در مدل های مختلف با تخفیف ویژه خریداری کنید. این محصولات تا 50 درصد تخفیف را شامل می‌شوند. برای مشاهده لوازم التحریرهای تخفیف‌ دار روی باکس پایین کلیک کنید و سپس وارد سایت دیجی کالا شوید.

تخفیف ویژه خرید لوازم التحریر

 

تا 25% تخفیف دیجی کالا برای محصولات بومی و محلی

بالاخره محصولات بومی و محلی در دیجی کالا تخفیف خوردند، شما بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می توانید از تخفیفات دیجی کالا برای محصولات محلی بهره‌مند شوید. برای مشاهده کالاهای تخفیف دار دیجی کالا کافیست روی باکس پایین کلیک کنید و سپس وارد سایت دیجی کالا شده و محصولات پرتخفیف را بخرید.

تخفیف محصولات بومی و محلی

 

تخفیف 70 درصدی دیجی کالا لوازم ارایشی

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از تخفیف های ویژه لوازم آرایشی دیجی کالا بهره‌مند شوید. برای مشاهده لوازم آرایشی تخفیف خورده در دیجی کالا روی باکس پایین کلیک کنید و سپس وارد سایت دیجی کالا شوید.

تخفیف لوازم آرایشی تا 70 درصد

 

تا 60% تخفیف کرم ضد آفتاب

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید انواع کرم های ضد آفتاب دیجی کالا را در مدل های مختلف با کیفیت بالا و اصل با تخفیف ویژه بخرید. این محصولات تا 60 درصد تخفیف را شامل می‌شوند. برای مشاهده ضد آفتاب های تخفیف‌ دار دیجی کالا روی باکس پایین کلیک کنید و سپس وارد سایت دیجی کالا شوید.

تخفیف کرم ضد آفتاب تا 60 درصد

 

تا %40 تخفیف برای خرید پوشاک زنانه

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید انواع پوشاک زنانه لباس زیر و مجلسی و اکسسوری های زنامه در مدل های مختلف با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب از دیجی کالا تهیه کنید. این محصولات تا 40 درصد تخفیف را شامل می‌شوند. برای مشاهده کالاهای تخفیف‌ دار پوشاک زنانه روی باکس پایین کلیک کنید و سپس وارد سایت دیجی کالا شوید.

خرید پوشاک زنانه تا 40 درصد تخفیف

 

تخفیف های ویژه دیجی کالا برای اسباب بازی

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از تخفیف های ویژه اسباب بازی دیجی کالا بهره‌مند شوید. برای مشاهده وسایل اسباب بازی تخفیف خورده کافیست روی باکس پایین کلیک کنید و سپس وارد سایت دیجی کالا شوید.

مشاهده این پیشنهاد ویژه

 

بیش از 50% تخفیف محصولات خودرو، ابزار و تجهیزات صنعتی 

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید انواع محصولات خودرو، ابزار و تجهیزات صنعتی را در مدل های مختلف با کیفیت بالا و قیمت مناسب بخرید. این محصولات اکثرآ بیش از 50 درصد تخفیف را شامل می‌شوند. برای مشاهده کالاهای تخفیف‌ دار این دسته روی باکس پایین کلیک کنید و سپس وارد سایت دیجی کالا شوید.

تخفیف محصولات خودرو و ابزارها

 

چگونه جدیدترین کدهای تخفیف دیجی کالا را پیدا کنیم؟

این روزها تخفیفات دیجی کالا همه جا پیدا می شود. از اپلیکیشن های موبایلی گرفته تا برندهای مطرح، همه به نوعی با دیجی کالا همکاری می کنند. و همین باعث شده است دیجی کالا دائما روی محصولاتش تخفیف بگذارد. روش های بسیار زیادی برای دریافت کد تخفیف وجود دارد که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

1. دریافت تخفیف دیجی کالا با عضویت در خبرنامه

یکی از بهترین راه ها برای اینکه از جدیدترین کد های تخفیف دیجی کالا باخبر شوید عضویت در خبرنامه دیجی کالا است. برای اینکار به سایت دیجی کالا رفته سپس به انتهای صفحه بروید، در فوتر سایت قسمتی به نام “از تخفیف‌ها و جدیدترین‌های دیجی‌کالا باخبر شوید” دارد که با ثبت ایمیل خود در این قسمت می توانید ایمیل های کد تخفیف روزانه دیجی کالا و محصولات جدید را هر روز دریافت کنید.

2. شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام یکی از بهترین راه های دریافت سریع کد تخفیف هستند. با یک سرچ کوچک می توانید کانال هایی که در زمینه ارائه کد تخفیف فروشگاه های اینترنتی مختلف فعالیت می کنند را پیدا کنید. پیشنهاد می کنم پیج اصلی دیجی کالا را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید تا از تخفیفات ویژه مطلع شوید.

3. دنبال کردن سایت های تخصصی کد تخفیف

سایت هایی مثل تخفیفان، های کانتنت، موپن و … وجود دارند که تخفیف های روزانه دیجی کالا و فروشگاه اینترنتی های دیگر را قرار می دهند. با مراجعه روزانه به این سایت ها می توانید از تخفیفات جدید دیجی کالا و محصولات شگفت انگیز مطلع شوید. پیشنهاد می کنم حتما ایمیل خود را در خبرنامه ایمیلی دیجی کالا ثبت کنید تا دیگر مجبور نباشید هر روز به این سایت ها سر بزنید.

4. کد تخفیف دیجی کالا تخفیفان

تخفیفان یک سایت تخفیف گروهی قدیمی است که اخیرآ قسمت کدهای تخفیف خود را راه اندازی کرده است. با مراجعه به این سایت می توانید به کد تخفیف روزانه دیجی کالا و محصولات شگفت انگیز دست پیدا کنید. کدهای تخفیف دیجی کالا در سایت تخفیفان همانند های کانتنت هر روز آپدیت می شوند.

5.

تخفیف دیجی کالا با استفاده از اپلیکیشن

یکی دیگر از راه های دریافت کوپن تخفیف دیجی کالا مراجعه به اپلیکیشن های موبایلی مثل ایرانسل من، همراه من، نوار، نماوا و … است. دیجی کالا با خیلی از استارت آپ ها و اپلیکیشن های موبایلی همکاری کرده است و خیلی اوقات کدهای تخفیف دیجی کالا از طریق این اپلیکیشن های موبایلی ارائه می شوند.

استفاده از تخفیف دیجی کالا چه قوانینی دارد؟

پس از این که سبد خرید خود را کامل کردید و تاریخ و زمان تحویل کالا را مشخص کردید، به کادری خواهید رسید که در آن می توانید کد تخفیف خود را وارد کرده و سپس به مرحله پرداخت بروید. برای استفاده از تخفیف دیجی کالا نکات زیر را به یاد داشته باشید:

 1. هنگامی که خواستید از یک کد تخفیف یا کد جایزه استفاده کنید باید آن در قسمت “کد هدیه دارم” وارد نمایید.
 2. کد تخفیف قابل استفاده بر روی کالاهای شگفت انگیر نمی باشد.
 3. استفاده از کد تخفیف فقط یک بار و فقط بر روی یک سبد خرید قابل استفاده می باشد.
 4. امکان استفاده از چند کد تخفیف بر روی یک سبد خرید وجود ندارد. سعی کنید هنگام استفاده از کد همه اجناسی را می خواهید خریداری کنید را در یک سبد قرار دهید.
 5. کدهای تخفیف دارای تاریخ انقضا هستند پس در هنگام استفاده از آن به اعتبار کد توجه کنید که منقضی نشده باشد.

انواع تخفیفات دیجی کالا

1. کد تخفیف دیجی کالا اولین خرید

کد تخفیف خرید اول از دیجی کالا برای خریدارانی قابل استفاده است که برای اولین بار میخواهند از دیجی کالا خرید کنند؛ دقت کنید که کد تخفیف ویژه خرید اول است و برای خریدهای آینده باید از تخفیفات دیگری مانند کد تخفیف بالای ۳۰۰ هزار تومان دیجی کالا استفاده کنید.

2. تخفیف دیجی کالا برای کالای شگفت انگیز

جدیدترین تخفیف های دیجی کالا را می توانید در بخش تخفیف های شگفت انگیز دیجی کالا مشاهده کنید، در این بخش روزانه تعدادی کالا با تخفیف ویژه و با قیمتی کمتر از قیمت همیشگی خود، تنها به مدت ۲۴ ساعت عرضه می‌شوند. این نوع تخفیف نیاز به استفاده از کد ندارد و تخفیف به صورت اتوماتیک روی محصولات مورد نظر اعمال شده است.

3. کد تخفیف دائمی دیجی کالا

این کد تخفیف ها معمولا مدت دار نیستند چرا که این کدهای تخفیف به واسطه همکاری دیجی کالا با سایر استارتاپ ها ایجاد شده است و تا زمانی که بین آنها همکاری وجود داشته باشد این تخفیفات هم برقرار هستند.

4. تخفیف دیجی کالا فروش ویژه

مدل تخفیف فروش ویژه نیازی به استفاده از کد تخفیف ندارد چرا که تخفیف به صورت اتوماتیک روی دسته یا گروهی از محصولات ایجاد شده است. شاید برای شما هم پیش آمده باشد گاهی وارد دیجی کالا می شویم و مشاهده می کنیم در صفحه اول دسته بندی لوازم ورزشی مردانه تخفیف ۳۰ درصدی خورده است و به این معنی است که در این دسته بندی می توانید کالاهای ورزشی مردانه را با ۳۰ درصد تخفیف پیدا کنید.

جدیدترین تخفیف دیجی کالا در سایت های کانتنت

در سایت های کانتنت دقیقا در همین بخشی که قرار دارید، روزانه جدیدترین کدهای تخفیف دیجی کالا را برای شما قرار می دهیم تا با هر بار مراجعه به این بخش بتوانید یک خرید لذت بخش از دیجی کالا را تجربه کنید. اگر هر کد تخفیف جدیدی منتشر شود بلافاصله آن را اینجا منتشر خواهیم کرد.

نتیجه گیری

بدون شک همه ما عاشق تخفیف هستیم و دوست داریم محصول مدنظرمان را با تخفیف حتی اگر تخفیف کمی داشته باشد بخریم. یکی از برگ‌های برنده فروشگاه های اینترنتی مثل دیجی کالا همین ارائه تخفیفات هست که با همین استراتژی تخفیف فروش خود را چندین برابر کرده است. و ما در این پست سعی کردیم کدهای تخفیفی از دیجی کالا را جمع کنیم و شما دوستان عزیز بتوانید تجربه ی خرید لذت بخشی را بچشید.

منتظر دیدگاه ارزشنمدتون هستیم، احیانآ اگر کد تخفیفی منقضی شده بود، لطفا در کامنت ها اعلام کنید که کدهای جدیدتری قرار بدیم.

اشتراک گذاری

2 یک نظر

 1. رضا پاسخ

  هنر کردن پول هزینه ارسال پستیش میشه کد تخفیف ، حد اقل آدم حضوری خرید کنه به فروشنده میتونه بگه مسخره کردی ازت ۱ میلیون خرید کردم ۳۰ تومن تخفیف میخوای بدی 🙂

  1. پویا شهری نویسنده ارسال پاسخ

   تخفیف دیجی کالا دست ما نیست خودشون یکسری تخفیف هایی رو ارائه میدن. آقا رضا شما خیلی خوش شانسید که بالای 300 تومن خرید کردید دیگه هزینه پست هم نمیدید ? بعدشم هر وقت خواستید از دیجی کالا خرید کنید با یه شماره جدید ثبت نام کنید تا بتونید چرخ دنده کد تخفیفی که جدیدآ دیجی کالا کار گذاشته را داشته باشید و از این طرفم یه کد 100 هزار تومانی هم شاید گیرتون بیاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *