سایت سفارش تولید محتوا

8 سایت سفارش تولید محتوا [کاملآ تجربی با نمونه واقعی]

خواندن این مطلب 13 دقیقه زمان میبرد

بروز‌رسانی‌شده در تاریخ 1401/11/06

ساعت 3 نصف شب یهو از خواب بیدار شدم و به فکر برون‌سپاری تولید محتوا سایت های کانتنت افتادم، بعد چند دقیقه فکر کردن راهی گوگل شدم ? دقیقآ کلمه سایت سفارش تولید محتوای متنی را جستجو کردم و تا صفحه 5 به تمام سایت های ‌خدمات تولید محتوا سر زدم، حجم سایت‌ها خیلی زیاد بود و منم نمی‌دانستم چه سایتی تولید محتوای خوبی ارائه می‌کند؟ نصف شبی گیج میزدم تا اینکه خوابیدم و فردا پرانرژی تا صفحات آخر گوگل را شخم زدم.

راستش گوگل سایت ‌های خدمات تولید محتوا زیادی را بهم پیشنهاد داد که همه گزینه‌ها مورد اطمینان نبودند. چیکار کردم؟! اومدم از بین ده‌ها سایت، 8 سایت معتبر در زمینه خدمات نوشتن محتوا را گلچین کردم و به هر کدام 1 موضوع سپردم که برایم محتوا بنویسند. نتیجه کار خیلی جالب بود، با همین تست ساده بهترین سایت تولید محتوا را شناسایی کردم و در حال حاضر من با مجموعه دی‌ام بام و بلو مارکتینگ همکاری می‌کنم.

ایده نوشتن این مقاله لحظه‌ای به ذهنم خطور کرد، اما نوشتن مقاله زمانبر بود، چونکه من باید شخصآ شرکت های تولید محتوا را تست می‌کردم. اگر می‌خواهید توليد محتوا سایت‌تان را به بهترین شکل برون‌سپاری کنید، تا پایان این گفتگوی دلی با من همراه باشید.

سایت خرید محتوا

اصلآ چرا سفارش تولید محتوا؟

چرا سفارش تولید محتوا

چرا من برای تولید محتوا هزینه کنم؟ خودم بلدم می‌نویسم دیگه؟! با این ذهنیت ره 1 سال، 5 سال زمان میبرد؛ آذر 98 سایت های کانتنت را راه‌اندازی کردم و تا شهریور 1401 خودم حدودآ 170 مقاله نوشتم، بدون هیچ بودجه‌ای برای تولید محتوا کنار گذاشتن! اگر در کنار تولید محتوا خودم، ماهی 10 محتوا را برون‌سپاری می‌کردم، الان با 530 محتوا جایگاه خیلیییی بهتری داشتم.

این روزها سایت‌های زیادی در حوزه‌های مختلف برای تولید محتوا هزینه می‌کنند، اگر شما برای سفارش تولید محتوا هزینه نکنید، سایت‌تان رشد آنچنانی نخواهد داشت و تمام رقبا خیلی سریعتر از شما جلو می‌زنند. تکرار می‌کنم برای اینکه از غافله عظیم تولید محتوا بیشتر از این عقب‌ نمانید، باید تولید محتوا سایت‌ را جدی‌ بگیرید و ماهانه بودجه‌ای برای برون‌سپاری آن در نظر داشته باشید (حتی شده 500 هزار تومان).

کارفرما و نویسنده عزیز ساده از این پاراگراف که حاصل 3 سال وقت گذاشتن من بوده، عبور نکن!

پیشنهاد ویژه برای شما

من خیلی روی حرفه‌ای بودن نویسنده و محتوایی که می‌نویسد تأکید دارم. تجربه نشان داده که محتوای باکیفیت و کمک‌کننده همیشه در جایگاه خوبی قرار می‌گیرد (البته شاید دیر به این جایگاه برسد). حالا می‌خواهم پیشنهادی به شما بدهم که محتواهایتان را متحول کند.

فرقی ندارد که خودتان نویسنده هستید یا کارفرما؛ تازه می‌خواهید نوشتن را شروع کنید یا کمی کار کرده‌اید. کتاب «بمب‌گذاری در محتوا» را چه برای خودتان و چه برای نویسنده‌هایتان تهیه کنید و ببینید که چطور از قدم صفر تولید محتوا تا زمانی که بهترین رتبه‌ها را در گوگل به دست آورده‌اید، شما را همراهی می‌کند.

اگر هم دوست دارید زیر نظر یک مدرس آموزش ببینید و به صورت عملی تمرین کنید، می‌توانید در «دوره تولید محتوا متنی نوین آکادمی» شرکت کنید تا تمام نکات و اصول تولید محتوا متنی را یاد بگیرید.

بهترین سایت سفارش تولید محتوا را چگونه انتخاب کردم؟

بهترین سایت سفارش تولید محتوا

من به شخصه برای اولین سفارش محتوا محتاطانه عمل می‌کنم، چون اعتماد و شناختی از آن شرکت ندارم؛ با ۱ محتوا تستی تصمیم می‌گیرم که با فلان شرکت همکاری کنم یا نه. به همین راحتی! برای پیدا کردن بهترین شرکت تولید محتوا به صورت مستقیم به سایت مربوطه وارد شدم و سبک محتوای خودشان را بررسی کردم، سایت‌هایی که محتوای باکیفیت داشتند را گلچین کردم (تقریبآ از 120 مورد 8 سایت را هدف همکاری قرار دادم).

پیشنهاد می‌کنم برای جلوگیری از هدر رفتن هزینه، وقت و انرژی با هر شرکتی که مدنظرتان است یک محتوای تستی کار کنید، اگر محتوا باکیفیتی تحویل دادند، با آن مجموعه همکاری بلند مدتی داشته باشید.

مهمترین نکاتی که از یک سایت سفارش تولید محتوا توقع داریم:

1. نویسنده باید در زمینه تولید محتوا مهارت و دانش خوبی داشته باشد.

2. هزینه تولید محتوا قیمت معقولی داشته باشد.

3. تیم تولید محتوا دارای نظم و تعهد کاری بوده و پروژه را به موقع تحویل کارفرما بدهد.

4. محتوا باید طبق اصول سئو تهیه شود تا بتواند در نتایج گوگل رتبه بگیرد.

5. داشتن نمونه کار موفق (راه دوری نروید، مقالات وبلاگ شرکت‌ها را بررسی کنید!)

اشتباه رایج برای کاهش هزینه تولید محتوا

اشتباه رایج سفارش محتوا

کارفرمایان عزیز برای پیدا کردن بهترین سایت خرید محتوا به یک جستجوی ساده در اینترنت و مقایسه ارزانترین قیمت‌ها اکتفا نکنید. تولید محتوای ارزان نه تنها هزینه‌های شما را کاهش نمی‌دهد، بلکه با کاهش کیفیت هر محتوا، اثربخشی آن کمتر شده و محتوای شما به نتیجه خوبی نمی‌رسد.

راهکار صحیح و حرفه‌ای برای کاهش هزینه تولید محتوا این است که یک نویسنده خوب با قیمت مناسب پیدا کنید و با برنامه‌ریزی و هدفمند بودن محتوا جلو بروید.

بررسی و مقایسه 8 سایت سفارش تولید محتوا

نوشتن محتوایی که بتواند جان تازه‌ای به سایت‌تان بدهد، کار هر کسی نیست. تا چند سال پیش شناسایی بهترین سایت سفارش تولید محتوا به سختی امروز نبود، چون‌که تعداد سایت‌های کمی در این حوزه فعالیت می‌کردند. اگر همین الان کلمه “سایت های تولید محتوا” را در اینترنت جستجو کنید، با 100+ شرکت تولید محتوا روبرو خواهید شد. اما کدام سایت‌ها محتوای بهتری تولید می‌کنند؟ در ادامه می‌خواهم کاملآ تجربی به 8 سایت سفارش تولید محتوا که خودشان را بهترین و معتبرترین نشان می‎دهند، موارد مهمی را به شما بگویم.

⭐️ نکته: بهتر است اشاره کنم که این مقاله حاصل تجربه کاری من با این مجموعه‌هاست، حالا نویسنده‌ای که محتوا من را نوشته ممکن است با نویسنده‌ی بغل دستی‌اش آسمان تا زمین فرق داشته باشد، به هر حالا من تجربه یک سفارش محتوا را به شما می‌گویم و با توجه به اولین محتوایی که به فلان شرکت دادم، این سایت‌ها را نقد و بررسی کردم، حالا شاید این نوع بررسی از نظر شما درست نباشد (حق هم دارید!).

⚠️ متأسفانه همه شرکت‌های تولید محتوایی که در این مطلب حضور دارند، به تصاویر باکیفیت و مرتبط اهمیتی نمی‌دهند و این خیلی بد است

نکته خیلی مهم: جزئیات تمامی سایت های تولید محتوا، از طریق پشتیبان هر مجموعه گردآوری شده است.

 

1. سایت دی‌ام بام

سایت دی‌ام بام

شاید در زمینه خدمات تولید محتوا اسم دی‌ام بام را نشنیده باشید، این مجموعه بهترین انتخاب من برای تولید محتوای متنی سایتم بوده است. وب‌سایت دی‌ام بام از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز کرده و هم‌اکنون در زمینه خدمات تولید محتوای متنی، مشاوره دیجیتال مارکتینگ، خدمات مربوط به اینستاگرام و طراحی سایت فعالیت می‌کند. برای مشاهده کیفیت مقالات کافیست به وبلاگ دی‌ام بام نگاهی بیندازید.

موارد مهم دی‌ام بام برای تولید محتوا:

▪️کارفرما با نویسنده در ارتباط خواهد بود، یعنی می‌داند مقاله توسط چه کسی نوشته شده است؟ بله، کارفرما و نویسنده محتوا در واتساپ باهم ارتباط خواهند داشت.

▪️ثبت سفارش تولید محتوا فقط از سایت امکان پذیر است؟ خیر، غیر از سایت شما می‌توانید مستقیم با پشتیبانی تولید محتوا در واتساپ و یا تلگرام صحبت کنید و محتوا خود را سفارش دهید.

▪️تخفیفات دوره‌ای ارائه می‌شود؟ بله، از نظر قیمت خدمات تولید محتوا دی‌ام بام بسیار مناسب بوده و برای حجم سفارش بالا تخفیف ویژه ارائه می‌کنند.

▪️مدت زمان تحویل محتواهای سفارش داده شده چقدر است؟ بسته به عمومی یا تخصصی بودن مقاله حدودآ ۳ روز یک محتوا را تحویل می‌دهند.

▪️بعد از نوشتن مقاله نویسنده محتوا را ویرایش می‌کند؟ بله، اگر محتوا هرگونه ایرادی داشته باشد، نویسنده آن را ویرایش می‌کند.

▪️پشتیبانی دی‌ام بام چطور است؟ شما می‌توانید از کانال‌های واتساپ، تلگرام و چت آنلاین سایت با پشتیبانی در ارتباط باشید، پشتیبانی نسبتآ خوبی دارند‌.

▪️کیفیت محتوای نوشته شده دی‌ام بام چطور بود؟ مقاله “هاست ووکامرس چیست” توسط سایت دی‌ام بام نوشته شده است؛ مهمترین نکات این مقاله شروع و جمع‌بندی خوب، استفاده از مثال برای ساده‌تر کردن مطلب و رعایت کردن تمام نکات شیوه‌نامه بوده است. محتوا مربوطه نیازی به ویرایش نداشت.

⭐️ نکته مهم درباره شیوه‌نامه: سایتی که شیوه‌نامه برای سایتش ندارد، احتمالآ کانتنت خوبی هم ندارد! شیوه‌نامه یک الگو کامل و از پیش تعیین شده که همه آنچه شما از محتوای خود توقع دارید را مطرح می‌کند (به صورت یک فایل پی دی اف در اختیار نویسنده قرار می‌شود و محتوانویس طبق گفته‌های شما محتوا را تحویل می‌دهد). هر وب‌سایتی باید شیوه‌نامه مخصوص به خودش را داشته باشد.

2. سایت بلو مارکتینگ

سایت بلو مارکتینگ

blumarketing از سال 1396 به صورت یک تیم چند نفره کار خود را در زمینه طراحی لوگو، پوستر و کارت ویزیت شروع کرده و در سال 1400 هم خدمات سئو و تولید محتوا را ارائه داده است. خدمات تولید محتوا بلو مارکتینگ شاید سابقه طولانی نداشته باشد، اما در این مدت توانسته با محتواهای باکیفیت و ارزان مشتریان زیادی را جذب کسب و کارش کند.

موارد مهم بلو مارکتینگ برای تولید محتوا:

▪️کارفرما با نویسنده در ارتباط خواهد بود، یعنی می‌داند مقاله توسط چه کسی نوشته شده است؟ خیر، کارفرما فقط با پشتیبانی تولید محتوا در ارتباط است.

▪️ثبت سفارش تولید محتوا از چه راه‌هایی امکان پذیر است؟ غیر از سایت شما می‌توانید در پشتیبانی واتساپ متحوا سفارش دهید، البته باید هزینه را از طریق لینک پرداخت بلو مارکتینگ یا به صورت کارت به کارت پرداخت کنید.

▪️تخفیفات دوره‌ای ارائه می‌شود؟ خیر، از نظر قیمت بلو مارکتینگ ارزانترین نرخ تولید محتوا را ارائه می‌کند.

▪️مدت زمان تحویل محتواهای سفارش داده شده چقدر است؟ معمولاً بلو مارکتینگ مقالات عمومی را 1 الی 2 روز و مقالات تخصصی را 3 الی 4 روز تحویل می‌دهد؛ ولی اگر تعداد زیادی مقاله بخواهید، مثلاً روزانه 5 مقاله قبلش باید با پشتیبانی هماهنگ کنید.

▪️بعد از نوشتن مقاله، نویسنده محتوا را ویرایش می‌کند؟ بله ویراستار آن را چک می‌کند و اگر مشکلی نداشت برای کارفرما ارسال می‌شود.

▪️پشتیبانی چطور است؟ شما می‌توانید از کانال‌های واتساپ، تلگرام و تیکت سایت با پشتیبانی در ارتباط باشید، پشتیبانی قابل قبولی دارند‌.

▪️کیفیت محتوای نوشته شده بلو مارکتینگ چطور بود؟ نوشته “هاست ویندوز چیست” توسط سایت بلو مارکتینگ ایجاد شده است؛ مهمترین نکات این مقاله جمع‌بندی خوب، مطالب ساختار یافته و رعایت کردن تمام نکات شیوه‌نامه بوده است. خودم ۱۰٪ محتوا مربوطه را ویرایش کرده‌ام.

3. سایت کلمه پزی

کلمه پزی

وقتی اسم کلمه پزی به گوشتان می‌خورد یاد چی می‌افتید؟ محتوای خوشمزه یا … ؟! من شخصآ با شنیدن اسم برند کنجکاو شدم و 1 محتوا تستی با این مجموعه کار کردم؛ در کل نسبت به شرکت‌های رده پایینی بهتر محتوا را نوشته بودند (البته توقع محتوای بهتری داشتم).

طبق بررسی که در سایت archive.org انجام دادم، وب‌سایت کلمه پزی از سال 1399 به صورت تخصصی در حوزه تولید محتوا شروع به فعالیت کرده است.

موارد مهم کلمه پزی برای تولید محتوا:

▪️آیا کارفرما با نویسنده مقاله در ارتباط خواهد بود؟ اگر تعداد مقالات درخواستی زیاد باشد با کارشناس تولید محتوا ارتباط مستقیم خواهد داشت.

▪️ثبت سفارش محتوا فقط از سایت انجام می‌شود؟ بله از طریق سایت امکان پذیر است.

▪️تخفیفات دوره‌ای ارائه می‌دهد؟ بله، امکان تخفیف برای حجم بالای محتوا وجود دارد.

▪️مدت زمان تحویل محتواهای سفارش داده شده چقدر است؟ به خواسته شما بستگی دارد که در چه بازه زمانی، چند عدد محتوا نیاز داشته‌ باشید.

▪️بعد از نوشتن مقاله نویسنده محتوا را ویرایش می‌کند؟ بله حتما، تمامی متون تا زمان تایید کارفرما ویرایش می‌شوند.

▪️پشتیبانی کلمه پزی از چه کانال‌هایی انجام می‌شود؟ فقط از طریق واتساپ انجام خواهد شد.

▪️کیفیت محتوای نوشته شده کلمه پزی چطور بود؟ نوشته “هاست اشتراکی چیست” توسط سایت کلمه پزی ایجاد شده است؛در مقایسه با محتوای شرکت‌های نویسش، کدسئو و محتوا مارکتینگ بسیار بهتر بود؛ اما مقدمه و جمع‌بندی بی‌کیفیت نوشته بودند و حدودآ ۲۰٪ مقاله توسط خودم ویرایش شد.

4. سایت نویسش

سایت نویسش

اگر فقط یک محتوا را برون‌سپاری کرده باشید، قطعآ نام نویسش برایتان آشنایی دارد. این مجموعه به عنوان اولین شرکت تولید محتوا در ایران فعالیت خود را آغاز کرده و به صورت کاملا تخصصی در حوزه تولید محتواهای متنی و الکترونیکی فعالیت می‌کند.

موارد مهم نویسش برای تولید محتوا:

▪️کارفرما با نویسنده در ارتباط خواهد بود؟ کارفرما و نویسنده هیچ ارتباطی با هم نخواهند داشت.

▪️از چه راه‌هایی امکان سفارش تولید محتوا وجود دارد؟ ثبت سفارش فقط و فقط از طریق سایت امکان پذیر است.

تخفیفات دوره‌ای ارائه می‌شود؟ خیر، فقط در صورتی که تعداد سفارش‌ها بیش از ۵۰ عدد در ماه باشد، امکان ۵ درصد تخفیف وجود دارد. برای اولین سفارش هم کد تخفیف ۱۰ درصدی ارائه می‌دهند (در صورت تایید شماره موبایل‌تان).

▪️مدت زمان تحویل محتواهای سفارش داده شده چقدر است؟ فرآیند تولید محتوا 4 تا 6 روز زمان می‌برد.

▪️نويسنده بعد از نوشتن، محتوا را ویرایش می‌کند؟ بله بعد از اتمام کار ویرایش محتوا انجام می‌شود.

▪️پشتیبانی چطور است؟ پشتیانی از طریق تیکت، تلفن و چت آنلاین انجام پذیر است. متاسفانه از طریق واتساپ و تلگرام پشتیبانی ارائه نمی‌دهند و در کل پشتیبانی متوسطی دارند.

▪️کیفیت محتوای نوشته شده نویسش چطور بود؟ مقاله “هاست دانلود چیست” توسط نویسنده‌های نویسش طراحی شده که با تغییر مقدمه و جمع‌بندی مقاله را منتشر کردم. با توجه به مبلغی که برای نوشتن محتوا می‌گیرند، محتوای قابل قبولی تحویل نمی‌دهند. همچنین ظاهر پیچیده و شلوغ سایت نویسش حوصله آدم را سر می‌برد.

⚠️ تجربه بد هنگام سفارش تولید محتوا با نویسش:

کلآ قیمت‌گذاری نویسش نسبت به شرکت های تولید محتوا  بیشتر است؛ موقع سفارش بجای دسته بندی نرم افزار و سخت افزار نادانسته بازاریابی و تبلیغات را انتخاب کردم، بعد 10 دقیقه از نویسش پیام آمد که این مورد را اصلاح کنم، برای همین تغییر موضوع محتوا 40 هزار تومان اضافه پرداخت کردم که بشدت برایم سخت بود. اگر شما با نویسش کار می‌کنید قبل سفارش با پشتیبانی راجع به موضوعاتی از این قبیل صحبت کنید که از شما هم باج نگیرند.

5. سایت کدسئو

سایت کدسئو

شاید در پست‌های تبلیغاتی (رپورتاژ آگهی) نام کد سئو را زیاد دیده باشید؛ این مجموعه در مقالات رپورتاژی خود را جزء سایت های برتر تولید محتوا نشان می‌دهد که واقعاً اینطوری نبوده است (با توجه به تجربیاتم).

به گفته پشتیبان مجموعه، کدسئو بیش از 3 سال است که در زمینه تولید محتوا در حال فعالیت بوده و هم‌اکنون خدمات دیگری مثل؛ طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن، دیجیتال مارکتنیگ، سئو سایت، مدیریت شبکه‌های اجتماعی، پادکست و تبلیغات در گوگل را ارائه می‌کند. در کل سفارش تولید محتوا متنی این شرکت را نمی‌پسندم.

موارد مهم کد سئو برای تولید محتوا:

▪️کارفرما با نویسنده در ارتباط خواهد بود، یعنی می‌داند مقاله توسط چه کسی نوشته شده است؟ بله، بعد از نوشتن مقاله می‌تواند به نویسنده هم امتیاز بدهد یا محتوای نوشته شده را رد یا تأیید کند.

▪️ثبت سفارش تولید محتوا از چه راه‌هایی امکان پذیر است؟ سفارش محتوا در کد سئو فقط از طریق سایت انجام می‌شود.

▪️امکان تخفیفات ویژه وجود دارد؟ برای دریافت تخفیف ویژه باید در تیکت یا واتساپ به پشتیبانی درخواست بدهید تا برایتان تخفیف لحاظ کنند.

▪️مدت زمان تحویل محتواهای سفارش داده شده چقدر است؟ تولید یک مقاله کمتر از سه روز زمان می‌برد، برای مدت زمان کمتر می‌توانید در جزئیات محتوا اولویت خیلی مهم را بزنید که در کمتر از ۲۴ ساعت محتوا را برایتان آماده کنند.

▪️نویسنده محتوا را ویرایش شده تحویل مشتری می‌دهد؟ بله

▪️پشتیبانی کد سئو در چه سطحی است؟ پشتیبانی چت آنلاین سریعی دارند و سوالات را جواب می‌دهند، پشتیبانی واتساپ هم تایید شده است؛ از بین شرکت های تولید محتوا این مقاله پشتیبانی بهتری ارائه می‌دهند.

▪️کیفیت محتوای نوشته شده کد سئو چطور بود؟ مقاله “هاست وردپرس چیست” توسط یکی از نویسنده‌های کد سئو نوشته شده که متاسفانه محتوای بی کیفیت تحویل داد. من شخصآ برای سفارش تولید محتوا باکیفیت دور این مجموعه را خط کشیدم.

تقریبآ ۸۰٪ نکات شیوه‌نامه های کانتنت را رعایت نکرده بودند، طوری که متن محتوا با عنوان همخوانی نداشت و خودم بالای 60% مقاله را ویرایش کردم.

6. سایت راش وب

سایت راش وب

ششمین سایتی که قصد دارم به عنوان بهترین سایت خرید محتوا معرفی کنم، راش وب است؛ این وب‌سایت در سال 1395 بصورت تخصصی در حوزه رپورتاژ آگهی شروع به فعالیت کرده است. در حال حاضر از عمده فعالیت‌های این سایت می‌توان سئو سایت، خرید بک لینک، طراحی سایت، مدیریت پیج‌های اینستاگرام و تولید محتوا را نام برد.

موارد مهم راش وب برای تولید محتوا:

▪️کارفرما و نویسنده باهم در ارتباط هستند؟ خیر، کارفرما و نویسنده هیچ ارتباطی با هم نخواهند داشت.

▪️از چه راه‌هایی امکان سفارش تولید محتوا وجود دارد؟ شما می‌توانید در پشتیبانی واتساپ، تلگرام و سایت برای سفارش تولید متحوا اقدام کنید.

▪️تخفیفات دوره‌ای لحاظ می‌شود؟ تولید محتوا با حداقل قیمت انجام می‌شود و تخفیفات دوره‌ای در کار نیست.

▪️مدت زمان تحویل محتواهای سفارش داده شده چقدر است؟ فرآیند تولید محتوا 7 تا 10 روز زمان می‌برد.

▪️نويسنده محتوا را ویرایش می‌کند؟ بله، در صورت عدم تایید مشتری مقاله ویرایش خواهد شد‌.

▪️پشتیبانی چطور است؟ پشتیانی از کانال‌های واتساپ، تلگرام، تیکت سایت و تماس تلفنی انجام می‌شود؛ در کل پشتیبانی خوبی دارند.

▪️کیفیت محتوای نوشته شده راش وب چطور بود؟ بشدت محتوای بی‌کیفیت تحویل دادند، مقاله هاست ایمیل چیست توسط راش وب نوشته شده است. مقدمه، جمع‌بندی‌ و بدنه محتوا توسط خودم ویرایش شده، راش وب را به هیچ عنوان برای سفارش تولید محتوا پیشنهاد نمی‌کنم. حتی نیم فاصله را هم رعایت نکرده بودند.

7. سایت محتوا مارکتینگ

سایت محتوا مارکتینگ

در انتها باید به سایت محتوا مارکتینگ به عنوان بی‌کیفیت ترین شرکت تولید محتوا این نقد و بررسی اشاره کنم. حالا شاید نویسنده‌ای که محتوا من را نوشته مهارت کافی نداشته، اما من شخصآ این مجموعه را به عنوان سایت سفارش تولید محتوای متنی پیشنهاد نمی‌کنم؛ حالا تصمیم با خود شماست.

موارد مهم محتوا مارکتینگ برای تولید محتوا:

▪️کارفرما و نویسنده باهم ارتباط خواهند داشت؟ خیر، کارفرما فقط با اکانت منیجر در ارتباط است.

▪️ثبت سفارش تولید محتوا از چه کانالی امکان پذیر است؟ فقط از طریق سایت امکان سفارش محتوا وجود دارد.

▪️تخفیفات دوره‌ای ارائه می‌شود؟ با توجه به گفته پشتیبان برای سفارش بالای ۲۱ مقاله تخفیفات ویژه‌ای ارائه می‌شود.

▪️مدت زمان تحویل محتواهای سفارش داده شده چقدر است؟ معمولآ مدت زمان تحویل مقالات تخصصی ۷ روز و مقالات عمومی هم ۲ روز زمان می‌برد.

▪️بعد از اتمام کار نویسنده محتوا را ویرایش می‌کند؟ بله، اگر کارفرما محتوا را رد کند، نویسنده دوباره به ویرایش محتوا می‌پردازد.

▪️پشتیبانی محتوا مارکتینگ چطور است؟ شما می‌توانید از واتساپ و تیکت سایت با پشتیبانی در ارتباط باشید، پشتیبانی ضعیفی دارند‌.

▪️کیفیت محتوای نوشته شده محتوا مارکتینگ چطور بود؟ مقاله “هاست لینوکس چیست” توسط محتوا مارکتینگ نوشته شده که متاسفانه بسیار محتوای بی کیفیت تحویل دادند. مطمئنم نویسنده‌ای که محتوا را نوشته اصلآ شیوه‌نامه های کانتنت را نگاه نکرده و همین‌جوری محتوای درهمی را تحویل داده است. خلاصه خودم مجبور شدم مقدمه، بدنه محتوا و جمع‌بندی را ویرایش کنم. اگر دنبال یک محتوا باکیفیت هستید به محتوا مارکتینگ دل نبندید.

8. الو محتوا

9. فارس محتوا

متاسفانه این دو سایت سفارش تولید محتوا در پشتیبانی چت آنلاین و تلفن در دسترس نبودند و با توجه به کيفيت پشتیبانی بد دور هردوتا را خط کشیدم. (در بخش کامنت‌ها منتظر نظرات شما هستم)

در آپدیت بعدی میخواستم سایت رایتینا را بررسی کنم که متاسفانه از راه‌های ارتباطی فرم سایت، ایمیل و تلگرام پاسخگو نبودند و این مجموعه هم پیشنهاد نمی‌شود. هم‌اکنون با یک فریلنسر دارم کار می‌کنم اگر از کیفیت کارش راضی بودم همینجا به شما هم معرفی می‌کنم 😊

سوالات رایج شما درباره سفارش تولید محتوا متنی

چه عواملی بر هزینه تولید محتوا تاثیرگذار است؟

حجم محتوا، موضوع محتوا، زبان محتوا، زمان‌بندی، کیفیت، تعداد محتوا و تعداد کلمات مهمترین شاخصه‌های تاثیرگذاری بر روی قیمت محتوا هستند.

هزینه کردن برای تولید محتوا ارزش دارد؟

باور کنید سفارش تولید محتوا هزینه نیست؛ بذری است که می‌کارید و چند ماه بعد آن را با ثمرات قشنگ برداشت خواهید کرد. بجای تبلیغات الکی و رپورتاژهای خبری بی ارزش، به داد محتوا سایت‌تان برسید.

چه زمانی سفارش تولید محتوا بدهیم؟

بهترین زمان حالتی است که شما از سایت‌تان درآمد داشته باشید. حالا باتوجه به تجربیاتی که من دارم نباید منتظر این درآمد باشیم، قبلش از افراد نزدیکمان پول قرض بگیریم و فدای محتوا سایت بکنیم. همین محتوا کم‌کم بزرگ می‌شود و به ما ثمر قشنگی می‌دهد. حتما برای محتوا هزینه کنید تا رشد کسب‌وکارتان سريعتر اتفاق بيفتد. ناگفته نماند که شما هم خودتان را به بی‌خیال نزنید، کار همیشگی‌تان تولید محتواست.

کلام آخر

خب، امیدوارم از خواندن معرفی سایت های تولید محتوا خسته نشده باشید و آنچه گفته شد، برایتان مفید بوده باشد. اگر شما با شرکت تولید محتوا معتبری تجربه کار دارید و در این فهرست نیست، حتماً با نوشتن نظرتان به بهتر شدن این مقاله کمک کنید. در آخر هم پیشنهاد می‌کنم دو مقاله بهترین دوره تولید محتوا و بهترین دوره سئو را دنبال کنید.

3/5 - (218 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *