بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام کدام است؟ (فالوور واقعی)

خواندن این مطلب 6 دقیقه زمان میبرد

بروز‌رسانی‌شده در تاریخ 1402/08/03

اگر به صورت فعال و هدفمند در اینستاگرام فعالیت داشته باشید، حتماً برای یک بار هم شده به فکر خرید فالوور اینستاگرام افتاده‌اید. از دغدغه‌های افراد فعال در این فضا رشد فالوورهای پیج، بیشتر دیده شدن و در نتیجه درآمد بیشتر است. شما در کنار تولید محتوای ارزشمند، تعامل با مخاطب و تبلیغات، با خرید فالوور هم می‌تواند یک تکانی به پیجتان بدهید.

اما اگر در دریای سایت‌های فروش فالوور غرق شده‌اید، اصلاً نگران نباشید! این مقاله ناجی شما برای انتخاب بهترین و معتبرترین سایت های خرید فالوور اینستاگرام است. ما در این مقاله از سایت های کانتنت، سایت‌های اینبو، ایران ‌فالوور و فالووریاب را به عنوان ۳ سایت برتر ارائه خدمات اینستاگرام به شما معرفی می‌کنیم.

بخاطر حساسیت‌های بالا و مسائل امنیتی باید در انتخاب بهترین سایت خرید فالوور بسیار دقت کنید. چون بسیاری از سایت‌ها، فالوورهای فیک و بی‌کیفیت برای شما اضافه کنند و این کار موجب از دست رفتن پول، زمان و حتی پیج شما می‌شود. پس قبل از هر اقدامی برای خرید فالوور این مقاله را با دقت دنبال کنید.

چرا برای پیج اینستاگرام فالوور بخریم؟

چرا فالوور بخریم

همان‌طور که گفتیم یکی از دغدغه‌های صاحبان پیج‌های کاری اینستاگرام، افزایش فالوور است. اما اگر در شروع کار باشید حتماً به فکر مدیریت زمان و هزینه‌هایتان هستید. پس بهتر است با یک روش سریع به یک رشد معقول در تعداد فالوورهایتان برسید. خرید فالوور اینستاگرام یکی از بهترین روش‌های این کار است.

معیارهای انتخاب بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

قبل از هر چیز باید بدانیم سایتی که از آن فالوور می‌خریم چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد.

تنوع محصولات: تنوع محصولات و خدمات یک سایت فروش فالوور به مخاطبانش این اجازه را می‌دهد تا بتوانند با هر بودجه و شرایطی که دارند از محصولات استفاده کنند.

قیمت مناسب: همان‌طور که گفتیم یکی از دلایلی که به خرید فالوور ترغیب می‌شویم، کاهش هزینه‌ها به خصوص در شروع کار است؛ بنابراین قیمت مناسب هم باید هنگام خرید در نظر گرفته شود.

پشتیبانی: داشتن یک پشتیبانی مناسب از مشتریان نه‌تنها برای خرید فالوور بلکه برای هر خدماتی یک موضوع مهم است. هنگام خرید فالوور باید به این نکته هم توجه شود.

امنیت و اعتبار سایت: این روزها تعداد سایت‌های جدید و نامعتبر در زمینه فروش فالوور زیاد هستند. به خاطر حساسیت‌ها و مسائل امنیتی، حتماً قبل از خرید فالور از امنیت و سابقه کافی سایت مطمئن شوید.

نکته: اگر قصد خرید فالوور از سایتی را دارید که از شما پسورد پیجتان را می‌خواهد، به سرعت از آنجا فرار کنید!

کیفیت بالا و فالوور واقعی بدون ریزش: خرید فالوورهای بی‌کیفیت ریزش زیادی دارد و این اتفاق به پیجتان آسیب می‌زند. قبل از خرید فالوور، میزان ریزش آن‌ها را از پشتیبانی سایت بپرسید.

بهترین سایت های خرید فالوور اینستاگرام

با بررسی‌هایی که بین ۶۵ سایت فروش فالوور اینستاگرام داشتیم، فقط ۳ سایت زیر ارزش بررسی و معرفی داشتند که در ادامه آن‌ها را به شما معرفی کرده‌ایم.

۱. اینبو

خرید فالوور اینستاگرام اینبو

اینبو از سال ۹۵ به عنوان یک دستیار هوشمند اینستاگرام برای کاهش دغدغه‌ها و چالش‌های مدیریت حساب اینستاگرام ابزارهای و خدماتی را ارائه می‌کند. اگر به سایت اینبو سر بزنید متوجه می‌شوید که این مجموعه به صورت کاملاً تخصصی در حوزه اینستاگرام فعال است.

تنوع محصولات

خدمات اینبو از ربات اینستاگرام و خرید پیج و فالوور تا خرید پروفایل ویزیت اینستاگرام را پوشش می‌دهد. اما اگر بخواهیم تنوع خدمات فروش فالور این سایت را بررسی کنیم باید بگوییم که این سایت سرویس فالوور ایرانی خود را در ۴ سطح ارزان، برنزی، نقره‌ای، طلایی و الماسی ارائه کرده است.

تفاوت این سطوح در تعداد، میزان ایرانی بودن، کیفیت و ریزش آن‌ها است. در بسته‌های ارزان و برنزی ۳۰ درصد، در بسته نقره‌ای ۲۰ درصد و طلایی ۱۰ درصد هدیه به شما داده می‌شود.

این مجموعه در بسته طلایی ۹ روز و در بسته الماسی ۱۰۰ روز ضمانت عدم ریزش دارد.

قیمت مناسب

بسته‌های ایرانی سایت اینبو از ۲۰۰ تا ۵۰۰۰ عدد فالوور را پوشش داده و قیمت آن‌ها از ۸ هزار تومان تا ۸۶۰ هزار تومان بسته به نوع پکیجی که انتخاب می‌کنید متغیر است.

پشتیبانی

اینبو پشتیبانی محصولاتش را از طریق تلگرام انجام می‌دهد. همچنین اگر قصد خرید دارید می‌توانید از مشاوره رایگان قبل خرید این سایت استفاده کنید.

امنیت و اعتبار سایت

این سایت با رعایت کامل قوانین و پروتکل‌های اینستاگرام و بدون نیاز به پسورد تعداد فالوورهای شما را افزایش می‌دهد. همچنین این سایت با سابقه ۷ ساله نماد اعتماد الکترونیکی دارد.

کیفیت بالا و فالوور واقعی بدون ریزش

اینبو در بسته‌های نقره‌ای و طلایی فالور ایرانی ریزش بسیار کم و در بسته‌های الماسی آن‌ها را بدون ریزش ارائه کرده است.

از خدمات با کیفیت اینبو لذت ببرید

 

۲. ایران فالوور

ایران فالوور

یکی دیگر از سایت‌هایی که به صورت تخصصی در زمینه اینستاگرام، خدمات ارائه می‌دهد ایران فالوور است. خدمات این سایت در زمینه خرید لایک، ویو، کامنت و فالوور است. ایران فالوور با ۹ سال سابقه بیش از ۱.۵ میلیارد فالوور فروخته است.

تنوع محصولات

فالوورهایی که این سایت عرضه کرده در دسته‌بندی‌های فالور ایرانی سریع، با کیفیت و ارزان قرار دارند. هر کدام از دسته‌بندی در بسته‌های ۲۰۰ تا ۵۰۰۰ فالوور تقسیم‌بندی شده‌اند.

قیمت مناسب

قیمت فالوورهای اینستاگرام سایت ایران فالوور بسته به نوع پکیجی که انتخاب می‌کنید از ۷ هزار تومان تا ۲۴۰ هزار تومان است.

پشتیبانی

ایران فالوور امکان پیگیری سفارش‌ها از طریق کد رهگیری را برای مشتریانش فراهم کرده است. همچنین در تلگرام به سؤالات آنها پاسخ می‌دهد.

امنیت و اعتبار سایت

این سایت برای فروش فالوور نیازی به پسورد پیج شما ندارد. اما توجه کنید که ایران فالوور بدون نماد اعتماد در حال فعالیت است.

کیفیت بالا و فالوور واقعی بدون ریزش

اگر چه ایران فالوور به کیفیت فالوورها اشاره کرده؛ اما حرفی از میزان ریزش آن‌ها نزده است.

خرید فالور ایرانی از ایران فالوور

 

۳. فالووریاب

فالووریاب

فالووریاب ربات هوشمند افزایش فالوور است. طی ۶ سال کار در حوزه خدمات اینستاگرام، توانسته به بیش از ۱۷۳ هزار کاربر خدماتش را عرضه کند و نزدیک به ۳۹ میلیون فالور برای پیج‌های جذب کند.

تنوع محصولات

این سایت در ۴ کیفیت و ۲۱ بسته فالوورهای ایرانی اینستاگرام را می‌فروشد.

قیمت مناسب

فالوریاب بسته‌های ۵۰۰ تا ۲۰۰ هزار فالووری را با قیمت ۱۰۰ هزار تومان تا ۱۶ میلیون تومان عرضه کرده است.

پشتیبانی

این مجموعه برای همه محصولاتش پشتیبانی اختصاصی در نظر گرفته است. در هر لحظه می‌توانید از صفحه کاربری خودتان به پشتیبانی سایت پیام بدهید. پشتیبانی فالووریاب به صورت آفلاین است و حداکثر طی ۴۸ ساعت کاری توسط پشتیبانان سایت پاسخ داده می‌شود.

امنیت و اعتبار سایت

تمام خدمات فالوریاب بدون نیاز به پسورد پیج برای شما انجام می‌شود. این مجموعه برنده جشنواره وب در سال‌های ۹۷، ۹۸ و ۱۴۰۰ است.

توجه کنید که این مجموعه نماد اعتماد الکترونیک ندارد.

کیفیت بالا و فالوور واقعی بدون ریزش

طبق گفته فالوریاب در دسته‌بندی فالوور اینستاگرام واقعی، ربات اینستاگرام با فعالیت اتوماتیک و هوشمند فالوورهایی را جذب می‌کند که به موضوع شما علاقه‌مند هستند و فالووریاب این تضمین را می‌دهد که این فالوورها کاملاً واقعی و هدفمند باشند.

خرید فالور اینستاگرام از سایت فالوریاب

 

حالا که تا اینجای مقاله با بهترین سایت های خرید فالور اینستاگرام آشنا شدیم، خالی از لطف نیست که چند نکته مهم قبل از خرید فالور را با هم مرور کنیم:

– آماده باشید

برای اینکه با خرید فالوور از طرف اینستاگرام دچار مشکل نشوید حتماً به اندازی کافی تولید محتوا داشته باشید.

+ زیاده‌روی نکنید

به هیچ وجه حجم زیادی از فالوور را به صورت یک جا نخرید. این کار باعث بسته شدن صفحه شما می‌شود.

– تناسب لایک و فالوور را رعایت کنید

بین لایک‌های شما و تعداد فالورهایتان باید تناسب وجود داشته باشد. اگر اینطور نیست حتماً برای خرید لایک هم اقدام کنید.

+ فالوور واقعی فروشی نداریم!

امکان خرید و فروش فالوور واقعی به هیچ وجه وجود ندارد؛ سایت‌هایی که این خدمات را ارائه می‌دهند، نمی‌توانند به تعهدات خود عمل کنند. اما فالوورهای غیرواقعی که بسیار ارزان‌تر هم هستند، باعث برندینگ و اعتمادسازی شده و فروش شما را نیز افزایش می‌دهد.

– خرید فالوور همه چیز نیست!

خرید فالوور اینستاگرام، ویترین پیجتان را زیباتر و آن را قابل اعتماد می‌کند. اغلب مشتریان هنگام خرید به تعداد فالوورهای پیج توجه می‌کنند و اعتقاد دارند که فالوور بالا، تجربه و سابقه فروشگاه را نشان می‌دهد؛ بنابراین تنها مزیت خرید فالوور، جلب اعتماد بازدیدکنندگان پیج و رسیدن به فروش بوده و بهتر است که آن را به عنوان یک تکنیک فرعی انجام داده و در این زمینه زیاده‌روی نکنید.

+ یادتان باشد ثروت به سمت کسانی سرازیر می‌شود که مشکلی از دیگران حل کرده و برای جامعه ارزش ارائه کند. پس بیشتر تمرکزتان روی تولید محتوا و خلق ارزش برای مخاطب باشد.

 

جمع‌بندی

در این مقاله علاوه بر معرفی ۳ سایت برتر در زمینه خرید فالور اینستاگرام، چند نکته هم در مورد این نوع خدمات به شما گفتیم. از نظر ما بین این سه سایت، اینبو بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام است و از لحاظ تخصص و کیفیت حرف اول را میزند، اما شما باید بر اساس بودجه و هدف خودتان انتخاب کنید. اگر از خرید فالوور اینستاگرام تجربیاتی دارید، خوشحال می‌شویم در قسمت کامنت‌ها تجربه شما را بخوانیم.

5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک گذاری

5 یک نظر

 1. پویا شهری نویسنده ارسال پاسخ

  سلام خوشحالم که مقاله براتون خوب بوده، ممنون از اینکه نظرتون رو به گوش های کانتنتی ها رسوندید

 2. ساناز میری پاسخ

  سلام ممنونم از مقاله خوبتون بنظر بنده بهترین وبسایت خدمات اینستاگرام متا فالوور هستش یک ساله باهاشون کار میکنم و کاملا راضیم از خدماتشون.

 3. نوید پاسخ

  سلام من از سایت فالوشوو خرید میکنم واقعا عالیه و با کیفیت قیمتشم خیلیییییییی خوبه توصیه میکنم شما هم از این سایت خرید کنید فالور هرکا2000 ت کجا پیدا میکنی این قیمت

  1. پویا شهری نویسنده ارسال پاسخ

   سلام
   خیلی ممنون که تجربه تون رو با ما به اشتراک گذاشتین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *