همکاری در فروش سون هاست

همکاری در فروش سون هاست (میلیونی کسب درآمد کن)

خواندن این مطلب 6 دقیقه زمان میبرد

بروز‌رسانی‌شده در تاریخ 1400/06/26

یکی از بهترین راه‌های کسب درآمد از اینترنت که نیاز به هیچ گونه سرمایه‌ای ندارد، افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش است. در این سیستم شما با برندها و کسب و کارهای مختلفی که پنل همکاری در فروش فعالی دارند، همکاری می‌کنید و سعی دارید با تولید محتوا به بازاریابی محصولات و خدمات آن‌ها بپردازید. در این مقاله میخواهم شما را با سیستم همکاری در فروش سون هاست آشنا کنم و درآمد میلیونی که خودم از این سیستم کسب کردم را بهتون بگم تا شما هم بتوانید از سیستم افیلیت سون هاست کسب درآمد کنید.

درآمد یک ماه من از سیستم همکاری در فروش سون هاست

کسب درآمد از همکاری در فروش سون هاست

در های کانتنت فقط با تولید محتوای بهترین هاست بدون اینکه بخواهم از خودم محصول یا خدمتی ارائه بدهم، توانستم به درآمد غیرفعالی برسم؛ قطعآ این درآمد طی ماه های آینده تساعدی بالا خواهد رفت.

مشارکت در فروش با سون هاست را از کجا شروع کنم؟

جهت عضویت در سیستم بازاریابی تنها کافی است از صفحه عضویت یک حساب کاربری ایجاد کنید. سپس از صفحه بازاریابی حساب بازاریابی خود را فعال کنید؛ سپس یک لینک اختصاصی به شما تعلق خواهد گرفت. شما برای کسب درآمد می توانید لینک خود را در سایت خود یا در شبکه های اجتماعی همانند تلگرام، اینستاگرام و … قرار دهید. به ازای هر کاربری که از طریق لینک اختصاصی‌ شما وارد سایت سون هاست شود و یکی از پلن های هاست را از خریداری کند ۲۰ درصد پورسانت به شما تعلق خواهد گرفت.

به عنوان مثال اگر شخصی از طریق لینک ارجاعی شما وارد سون هاست شود و بسته 5 وردپرس سالانه را خریداری کند، مبلغ 479000 تومان به شما تعلق خواهد گرفت. چنانچه خریدار بسته خود را در سال آینده تمدید کند باز هم همین مقدار پورسانت به شما تعلق خواهد گرفت. تنها چند گام با کسب درآمد از همکاری در فروش سون هاست فاصله دارید. بهتون پیشنهاد میکنم به جمع بازاریابان این سایت بپیوندید تا به درآمد بالا و غیرفعالی برسید.

مزایا بی نظیر افیلیت مارکتینگ سون هاست

1. کوکی ۹۰ روزه

چنانچه کاربری از طریق لینک شما وارد سایت سون هاست شود، تا ۹۰ روز هر ثبت نامی انجام دهد پورسانت خریدها به شما تعلق میگیرد. کوکی های لینک بازاریابی تا ۹۰ روز در سرورهای سون هاست ذخیره می شوند تا پورسانت شما تضمین شود.

2. پورسانت در تمدید

تنها با یک بار ثبت نام از لینک بازاریابی شما می توانید به صورت دوره ای پورسانت دریافت کنید. این یعنی اگر هر کاربری از لینک بازاریابی شما خریدی انجام دهد، حتی در تمدید نیز پورسانت دریافت خواهید کرد.

3. ارائه کد تخفیف اختصاصی

یکی از روش های کسب درآمد از همکاری در فروش ارائه کد تخفیف است؛ سون هاست در پنل افیلیت خود بخشی را برای ساخت کد تخفیف اختصاصی در نظر گرفته تا شما بتوانند کد تخفیف مختص به خودتان را ایجاد کنید و هر شخصی که از کد تخفیف شما برای خرید هاست استفاده کرد، پورسانت به پنل بازاریابی تان اضافه خواهد شد. در واقع شما به بازدید کنندگان ارجاعی کد تخفیف ارائه می کنید و پورسانتش را هم دریافت خواهید کرد. در حالت ارائه کد تخفیف نیازی به ارجاع کاربر توسط لینک اختصاصی نمی باشد.

4. همکاری در فروش با پورسانت بالا

سون هاست برای تمامی خدمات خود بین ۳ تا ۲۰ درصد پورسانت تعیین کرده است که بازاریاب با فروش بیشتر درآمد بیشتری هم خواهد داشت. مزیت رقابتی سون هاست نسبت به دیگر شرکت‌های هاستینگ در ۲۰ درصد پورسانت و پورسانت در تمدید سرویس است؛ یعنی وقتی کاربرانی که شما معرفی کردید، سرویس‌های خود را تمدید کنند دوباره به شما درآمد تعلق می‌گیرد. در نتیجه اگر فرض کنیم که تمام کاربران معرفی شده سرویس سالانه خریداری کرده باشند، در سال بعدی که زمان تمدید سرویس رسیده، بابت تمدید نیز پورسانت دریافت می‌کنید.

این قضیه در هیچ یک از بهترین سیستم های همکاری در فروش وجود ندارد!

در تصویر زیر میزان درصدی که در هر فروش به شما اختصاص داده می شود، مشخص شده است.

سون هاست همکاری در فروش

سوالات متداول درباره سیستم همکاری در فروش سون هاست

چه وقتی می توانم پورسانت های دریافتی را برداشت کنم؟

مبلغ زمانی قابل برداشت است که درآمد شما حداقل ۱۰۰ هزار تومان باشد. شما هر زمانی می توانید از صفحه بازاریابی درخواست دریافت وجه را ثبت کنید. پس از بررسی درخواست توسط بخش مالی، مبلغ کمیسیون به حساب بانکی شما واریز خواهد شد.

آیا می توانم مبلغ بازاریابی را به عنوان اعتبار در حساب کاربری دریافت کنم؟

بله. شما می توانید مبلغ کسب شده از بازاریابی را به صورت اعتبار در حساب کاربری خود در سون هاست دریافت کنید و از این اعتبار برای تمدید و یا ثبت سفارشات جدید استفاده کنید.

پورسانت چند روز پس از ثبت سفارش از لینک من قابل برداشت است؟

به دلیل اینکه سون هاست روی خدماتش ضمانت بازگشت وجه ۳۰ روزه ارائه می کند، تمامی سفارشات ثبت شده از سیستم بازاریابی تا ۳۱ روز به صورت معلق خواهند بود. ممکن است در طی این مدت، سفارش ثبت شده توسط کاربر لغو شود و هزینه پرداختی را عودت بگیرد. به همین خاطر پورسانت ها پس از گذشت ۳۱ روز، قابل برداشت خواهند بود.

تا چند روز پس از کلیک بر روی لینک بازاریابی من، پورسانت بهم تعلق می گیرد؟

سیستم بازاریابی سون هاست طوری طراحی شده است که تا ۹۰ روز کوکی ها را در مروگر کاربر ذخیره خواهد کرد. این یعنی چنانچه کاربری بر روی لینک بازاریابی شما کلیک کند، تا ۹۰ روز دیگر هر خریدی انجام دهد، پورسانت به شما تعلق خواهد گرفت. طبق سیاست کوکی ها، ۹۰ روز بیشترین زمانی است که سیستم سون هاست قادر به ذخیره این اطلاعات می باشد.

آیا می توانم برای مشتریانم از لینک بازاریابی خودم خرید کنم؟

تمامی پورسانت هایی که از این روش ثبت شده باشند توسط سیستم هوشمند تشخیص و حذف می شوند. چنانچه یک طراح وب و یا آژانس طراحی هستید، از صفحه پشتیبانی، بخش بازاریابی با سون هاست در تماس باشید. آنها آفر ویژه ای را برای طراحان وب و آژانس های طراحی ارائه می کنند.

کد تخفیف اختصاصی به چه صورت است؟

در حالت پیشفرض کاربرانی که توسط شما ارجاع می شوند با استفاده از لینک بازاریابی شما، سرویسی را خریداری می کنند و سپس پورسانت به حساب شما اضافه می شود. با کد تخفیف اختصاصی می توانید بدون اینکه لینکی را به مخاطب خود ارسال کنید، به آنها تخفیف هم ارائه دهید. فقط کافی است مخاطب شما با کد تخفیفی که در اختیارشان قرار می دهید سرویسی را خریداری کند. در این حالت هم کاربر ارجاعی توسط شما تخفیف دریافت می کند و همچنین پورسانت برای شما ثبت خواهد شد.

قوانین و مقررات استفاده از سیستم همکاری در فروش سون هاست

این سیستم بازاریابی بارها مورد سوء استفاده سودجویان قرار گرفته و به همین دلیل تمامی قوانین زیر سرسختانه پیاده سازی می شوند. لطفا با دقت این قوانین را مطالعه کنید.

 1. دریافت پورسانت بازاریابی مستلزم این است که تمام اشخاص معرفی شده در سون هاست احراز هویت خود را تکمیل کرده باشند.
 2. معرفی باید به صورت ارگانیک باشد. معرفی ارگانیک یعنی کاربر از طریق لینک بازاریابی بازاریاب با رایانه ای غیر از رایانه ایشان خرید را انجام داده باشد. چنانچه نرخ تبدیل با تعداد کلیک های دریافت شده مطابقت نداشته باشد به صورت دستی توسط یکی از کارمندان بررسی خواهد شد. در صورت عدم تایید، بدون اطلاع قبلی پورسانت حذف خواهد شد.
 3. مبلغ پورسانت بعد از ۳۱ روز قابل دریافت می باشد. به دلیل اینکه در سون هاست ۳۰ روز ضمانت بازگشت ارائه می شود، این امکان وجود دارد که کاربر ارجاعی، سرویس خود را لغو و هزینه پرداختی را عودت بگیرد. در این حالت پورسانتی به بازاریاب داده نمی شود.
 4. داشتن چند حساب بازاریابی در سون هاست ممنوع است در صورت مشاهده کلیه حساب ها مسدود می شوند.
 5. اگر کاربری از قبل مشتری سون هاست باشد و بر روی لینک بازاریابی شما کلیک کند و خریدی صورت گیرد، پورسانت آن فروش محاسبه نخواهد شد.
 6. در صورتی که کاربری سرویسی را خریداری کند سپس سرویس خود را ارتقا دهد، در ارتقا پورسانت تعلق نمی گیرد.
 7. چنانچه کد تخفیفی بیش از ۳۰٪ در خرید سرویس استفاده شده باشد، پورسانتی به بازاریاب تعلق نمی گیرد.
 8. جهت جلوگیری از بی نظمی، برای دریافت کد تخفیف اختصاصی بازاریابی زمانی امکان پذیر است که بازاریاب حداقل ۵ کاربر را ارجاع کرده باشد.
 9. بازاریاب مجاز به استفاده از کد تخفیف اختصاصی برای خرید سرویس خودش نمی باشد. در صورت مشاهده، اکانت بازاریابی مسدود خواهد شد.
 10. درآمد بازاریابی معمولا در کمتر از ۲۴ ساعت به کاربر پرداخت خواهد شد. اما در مواقعی خاص شاید تا ۷۲ ساعت طول بکشد.

سخن آخر

در این مقاله سعی کردم شما را با روش کسب درآمد از همکاری در فروش سون هاست که یکی از بهترین سیستم های همکاری در فروش هاستینگ ها است، آشنا کنم. همچنین درآمد یک ماه خودم از افیلیت سون هاست را با مقاله بهترین شرکت های هاستینگ بهتون گفتم. امیدوارم شما هم هرچه زودتر به سیستم قدرتمند سون هاست بیایید و درآمدهای بالایی کسب کنید.

اگر هر گونه تجربیاتی از سیستم های مختلف افیلیت مارکتینگ دارید یا هر سوالی در این زمینه در ذهن شما نقش بسته می‌توانید از بخش نظرات همین مطلب ارسال کنید تا با هم به گفتگو بپردازیم. در هفته بعد به همکاری در فروش محصولات دیجیتال خواهیم پرداخت.

اشتراک گذاری

2 یک نظر

 1. مجید پاسخ

  ما قبلا با سون هاست کار می کردیم ولی به دلایلی از جمله عدم شفافیت و … به مشکل خوردیم و دیگه همکاری نکردیم وبا چند تا شرکت دیگه همکاری کردیم و در عرض سه ماه ، بیش از 10 میلیون تومان از چند تا شرکت هاستینگ درآمد داشتیم . به شما هم توصیه می کنم خودتون رو به یک شرکت محدود نکنید .

  1. پویا شهری نویسنده ارسال پاسخ

   خدا رو شکر که به این درآمد رسیدید
   تا الان که باهاشون همکاری کردم خیلی خوب بوده البته با شرکت های دیگه هم همکاری در فروش خوبی دارم.
   ممنون که نظرتون رو بهم گفتین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *