بهترین سایت های تایپ 10 انگشتی

بهترین سایت آموزش تایپ ده انگشتی [۳تای برتر در ایران]

خواندن این مطلب 5 دقیقه زمان میبرد

بروز‌رسانی‌شده در تاریخ 1402/10/20

هر چه زمان میگذرد پول درآوردن راحت‌تر می‌شود. چه کسی باور می‌کند با تایپ 10 انگشتی می‌شود ماهیانه 6 تا 10 میلیون تومان درامد داشت آن هم با مهارتی که شبیه سرگرمی است!

اگر شما هم به دنبال یک مهارت ساده، سرگرم کننده و لذت بخش هستید تا کسب درآمد از اینترنت در منزل را تجربه کنید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید و با 3 تا از بهترین سایت های آموزش تایپ 10 انگشتی آشنا شوید.

بهترین سایت های آموزش تایپ 10 انگشتی

حقیقتاً تعداد سایت‌هایی که این مهارت را آموزش میدهند زیاد است اما تعداد آنهایی که به‌خوبی فعالیت می‌کنند و ارزش بررسی و معرفی دارند به انگشتان یک دست هم نمیرسد 🙂 در ادامه با بهترین سایت تایپ ده انگشتی یعنی سایت تایپو، یو تایپ و وی تایپ آشنا می‌شوید.

1. تایپو

 

تایپو یکی از کامل‌ترین و بهترین سایت های آموزش تایپ ده انگشتی ایران است. آموزش‌های این سایت در مدت زمان کم و به روش سرگرم کننده‌ای طراحی شده تا شما به راحتی یک تایپیست حرفه‌ای شوید. تایپو علاوه بر آموزش تایپ ده انگشتی، تایپ‌های هوشمند مثل تایپ صوتی و تبدیل pdf به ورد نیز ارائه می‌کند.

آموزش تایپ ده انگشتی در تایپو رایگان بوده اما اگر می‌خواهید به همه درس‌ها و امکانات آموزش این سایت دسترسی داشته باشید، باید اشتراک ویژه تهیه کنید.

تایپو چطور آموزش میدهد؟

یادگیری تایپ 10 انگشتی با تایپو بسیار ساده بوده و نیاز به روزی 15 تا 30 دقیقه تمرین دارد. آموزش‌های تایپ فارسی تایپو در 310 درس طراحی شده و به صورت آنلاین در دسترس است.

در هر درس از شما خواسته شده تا متنی که روبرویتان است را به شکل صحیح تایپ کنید. در نوار بالای هر درس زمان، سرعت و دقت شما سنجیده می‌شود و اگر از یک حدی پایین‌تر باشید باید آن درس را دوباره تکرار کنید.

هر فردی که در تایپو شروع به آموزش می‌کند در پروفایل کاربری‌اش می‌تواند نمودار رشد مهارت و میانگین سرعت و دقت خودش را ببیند و گزارش درس به درس، متن تایپ شده، نقاط ضعف و مدت زمان تمرین را زیر نظر بگیرد. حقیقتاً تایپو در آموزش تایپ سنگ تمام گذاشته است.

جالب است بدانید تایپو علاوه بر آموزش تایپ 10 انگشتی فارسی، آموزش‌های تایپ انگلیسی، عدد و تایپ برنامه نویسی هم دارد.

مدرک: پس از تکمیل دوره و تایید کارشناس تایپو، می‌توانید از این سایت مدرک معتبر و مورد تایید مراکز دولتی و خصوصی دریافت کنید.

امکانات: تیم تایپو بسیار خلاق بوده و امکانات جذابی برای سایت‌شان طراحی کرده‌اند. امکاناتی مثل: مسابقات آنلاین تایپ با دیگر تایپیست‌ها، تست سرعت تایپ و ثبت رکورد، ارتباط کارفرما و فریلنسر برای دریافت پروژه، امکان هدیه دادن اشتراک 3 ماهه تایپو با 20% تخفیف و 20 روز اضافه.

اشتراک: در تایپو به‌صورت رایگان می‌توانید مجموعاً به ۱۲۰ درس تایپ فارسی، انگلیسی، کدنویسی و تایپ اعداد دسترسی داشته باشید؛ اما برای دسترسی به همه درس‌ها باید اشتراک ویژه تهیه کنید.

بسته‌های اشتراک ویژه در سه پلن یک ماهه، سه ماهه و یک ساله طراحی شده است. هیچ تفاوتی از لحاظ سطح دسترسی در این بسته‌ها نیست و صرفاً از لحاظ زمانی متفاوت هستند. پیشنهاد تایپو این است که بسته‌های 3 ماهه یا 1 ساله را تهیه کنید تا برای یادگیری و تمرین زمان کافی داشته باشید.

با تهیه اشتراک ویژه به امکانات زیر دسترسی دارید:

✅ یادگیری کامل تایپ ده انگشتی

✅ دسترسی به همه درس‌ها و کلاس‌های آموزش تایپ ده انگشتی از جمله تایپ فارسی، انگلیسی، کدنویسی و تایپ اعداد

✅ دسترسی به ۳۱۰ درس تایپ فارسی، ۱۶۰ درس تایپ انگلیسی، ۲۱۲ درس تایپ برنامه نویسی و ۳۵ درس تایپ اعداد.

✅ درس‌های تایپ از صدا

✅ امکان افزودن متن دلخواه و تمرین آن

✅ امکانات بیشتر در بخش گزارشگیری تایپ از جمله تشخیص نقاط ضعف

✅ پشتیبانی ویژه

تایپو کاملترین سایت آموزش تایپ ۱۰ انگشتی فارسی و انگلیسی

2. یوتایپ

یوتایپ

یوتایپ هم یکی دیگر از بهترین سایت های آموزش تایپ ده انگشتی است. در این سایت به رایگان می‌توانید مجموعاً به 19 درس تایپ فارسی، انگلیسی، اعداد و برنامه نویسی دسترسی داشته باشید.

یوتایپ چطور آموزش میدهد؟

تایپ 10 انگشتی فارسی یوتایپ در 38 درس طراحی شده و در هر درس مجموعه‌ای از حروف به شما نمایش داده می‌شود و شما باید به صورت صحیح آنها را تایپ کرده تا بتوانید به مرحله بعدی بروید. بعد از پایان هر تمرین دقت، سرعت و خطای شما اندازه‌گیری و به شما نمایش داده می‌شود.

مدرک: یوتایپ مدرکی برای این یادگیری این مهارت نمی‌دهد.

امکانات: یوتایپ علاوه بر آموزش تایپ 10 انگشتی، امکان تست سرعت تایپ فارسی و انگلیسی خودتان را هم فراهم کرده است.

اشتراک: برای دسترسی به همه دروس یوتایپ می‌توانید اشتراک 3 ماهه و 1 ساله تهیه کنید. در صورتی که می‌خواهید به صورت گروهی آموزش ببینید، از بخش یادگیری گروهی ثبت نام کنید. این نوع اشتراک از نظر قیمت بسیار به‌صرفه‌تر از اشتراک‌های انفرادی است.

آموزش تایپ ده انگشتی فارسی و انگلیسی با یوتایپ

3. وی تایپ

وی تایپ

وی تایپ هم یک سایت آموزش تایپ ده انگشتی است که تایپ فارسی، انگلیسی و اعداد را به شما آموزش میدهد. آموزش‌های وی تایپ از لحاظ اصول یادگیری تایپ استاندارد و ساده طراحی شده و شما با ساده‌ترین، و کاربردی‌ترین روش آموزشی تایپ 10 انگشتی را یاد می‌گیرید.

وی تایپ چطور آموزش میدهد؟

آموزش تایپ فارسی سایت وی تایپ در 25 درس طراحی شده است. 5 درس اول این آموزش رایگان بوده و برای دسترسی به دیگر درس‌های باید اشتراک تهیه شود. وی تایپ هر درس را به سه تمرین یادگیری سریع، تسلط بیشتر و حرفه‌ای شدن تقسیم کرده است. در هر درس باید حروفی که برای شما نمایش داده می‌شود را به شکل صحیح تایپ کنید تا بتوانید به مرحله بعدی بروید.

مدرک: وی تایپ مدرکی به مهارت آموزهایش نمی‌دهد.

امکانات: این سایت علاوه بر دروس آموزش تایپ 10 انگشتی فارسی، انگلیسی و اعداد، تست سرعت و تمرین تایپ برای کاربرانش فراهم کرده است. همچنین کاربرانی که اشتراک ویژه تهیه کرده‌اند می‌توانند نمودار روند سرعت و دقت خودشان را پیگیری کنند.

اشتراک: اشتراک ویژه وی تایپ در بسته‌های 1 ماه، 3 ماه، 6 ماه و 1 ساله در دسترس است. به محض تهیه اشتراک، دوره‌های آموزشی وی تایپ برای شما در دسترس خواهد بود.

وی تایپ، آموزش تایپ ده انگشتی فارسی و انگلیسی

خب تا اینجا با 3 تا از بهترین سایت های آموزش تایپ 10 انگشتی آشنا شدید.

توجه: اگر “بهترین سایت آموزش تایپ ده انگشتی” را در گوگل سرچ کنید به مقالاتی برمی‌خورید که سایت‌های دیگری مثل تایپکده، هم تایپ، پاپیون و… را هم بررسی کرده‌اند. اما باید به شما بگوییم که این سایت‌ها کیفیت لازم برای معرفی به شما همراهان عزیز های کانتنت را نداشتند.

قبل از اینکه برویم سراغ جمع‌بندی، بهتر است چند سؤال متداول را هم پاسخ بدهیم:

1. چطور از تایپ 10 انگشتی درآمد کسب کنیم؟

اگر مهارت خوبی داشته باشید در سایت‌های فریلنسری مثل پونیشا، انجام میدم و… پروژه‌های زیادی وجود دارد. در مقاله کسب درآمد از تایپ بیشتر توضیح داده‌ایم.

2. آیا می‌شود از تایپ کردن با گوشی هم درآمد داشت؟

بله، یکی از روش‌هایی که در مقاله کسب درآمد با گوشی هم به شما معرفی کردیم تایپ است.

3. در کنار تایپ چه مهارت دیگری یاد بگیریم تا درآمد بیشتری داشته باشیم؟

مهارت تایپ کردن بهترین مکمل برای تولید محتوای متنی است. اگر به دنبال کسب درآمد از تولید محتوا هستید یادگیری تایپ را فراموش نکنید.

خب وقت جمع‌بندی مطالب است!

جمع‌بندی

دیدیم که مهارت تایپ در عین سادگی بسیار جذاب و کاربردی است. فرقی نمی‌کند دانشجو هستید یا دانش‌آموز، کارمند هستید یا کارفرما، این روزها اکثر مشاغل با تایپ سروکار دارند و تایپ 10 انگشتی می‌تواند به عنوان یک مزیت ویژه شما را از دیگران متمایز کند. پس یادگیری این مهارت را در برنامه خودتان قرار دهید.

5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *